Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

3 minutes ago, Партибрејкер said:

B1 - Da, na to mislim i sasvim sam jasno tako i napisao u postu.

to nije dokaz ni za šta, sem za skidanje PDF-a. proverili razni random ljudi po netu.

 

3 minutes ago, Партибрејкер said:

B2 - Sud je uzeo ono što su njegovi advokati predali. Skenirana kopija je inače pravno valjan dokaz.

Naravno, bilo bi bolje da vidimo i sam PDF fajl sa sve onim podacima koji se vide na "properties" ali ga nećemo videti jer ga je Novak verovatno negde izgubio/slučajno obrisao. A ne može da ga skine ponovo sa e-Zdravlja jer je zaboravio šifru... :fantom:

odgovorio panda u postu iznad, ima i digitalnih originala, proverila upravo.

 

case closed.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, nautilus said:

 

Australija mu nije zbog toga ukinula vizu nego po drugom osnovu pa se o ovome nece ni raspravljati u sudu. U principu sluzi samo za ocrnjivanje po medijima.

Ma da, nego se pitam da li je izvodljivo da druga zemlja uđe u istragu verodostojnosti našeg pcr testa.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, pt 2.0 said:

 

Ne znam da li smo imali Batutovu tvrdnju od 12.01.2022. godine, crno na belo, da su oba testa legit?

The plot thickens.. :fantom:

Da li su idioti koji guraju priču o Batutu svesni da će se usrati u život milionima, ako uspeju u pravedničkoj borbi? Mogu posle i da potenciraju priču o pasošima, pa da nas lepo zatvore u rezervat. Karadžić je putovao po EU sa lažnim pasošem. Valjda je Đoković manji zlikovac od njega. 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
18 minutes ago, pt 2.0 said:

to nije dokaz ni za šta, sem za skidanje PDF-a. proverili razni random ljudi po netu.

 

odgovorio panda u postu iznad, ima i digitalnih originala, proverila upravo.

 

case closed.

 

Nisam ni napisao da je dokaz već da je zanimljivo da timestamp daje baš taj datum koji odgovara i šifri potvrde.

 

Ali nema tog PDF fajla, mi imamo jedan fajl od 250 stranica, nije niko od nas video sam PDF fajl tog pozitivnog testa.

 

Case nije ni otvoren, nijedan medij u Srbiji se ne bavi ovim osim nas par smarača (da ne kažem partibrejkera) na forumu.

Link to comment
29 minutes ago, Tsai said:

Potvrda o antitelima ima ID koji odgovara datumu 23.12.

Samo pozitivan test baca na 26.

Zanimljivo

Saznaj mi kad je predao dokumenta TA i rešiću misteriju :fantom:

 

I imaj u vidu da su mu dokaz o antitelima tražili NAKNADNO, tj. nakon što je poslao dokumenta…

Edited by pt 2.0
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Dosta od ovoga smo već videli u prethodnim spisima. Meni interesantni novi momenti su:

 

- ministarsko obrazloženje ukidanja vize u 70 tačaka. Solidno se potrudio, i da budemo realni pristojno ga je sastavio. Navodi dosta toga što po njegovom mišljenju ide kontra odluke o poništenju, i na kraju kaže su razlozi za poništenje ipak prevagnuli.

- advokatsko kontra-obrazloženje koje pobija ministrov racio za ukidanje vize deluje dosta dobro, barem meni koji nisam pravnik

- tu je i afidavit Novakove agentice koja potvrđuje da je greškom čekirala pogrešno polje na putnoj deklaraciji i gorko se kaje

- i ono najvažnije, potpis i pečat iz Batuta da su Novakovi uzorci za pozitivan i negativan test uzeti 16.12. odnosno 22.12. Napominju i da je sitem pouzdan i precizan, i da su Novakovi rezultati legitimni. Dakle, to je potpisala i pečatirala državna instititucija.

:thumbsup:  za postove. Vrlo informativni.

 

1.

Dodao bih da ministar Hok kaze da odlukan nije pravedna:

Quote

3. By operation of s 133C(4), the rules of natural justice do not apply to decision...

 

Ministar je napravio dobar posao. Bio je temeljit a ne brzoplet kao Morison 5. januara. Svejedno, njegova argumentacija ne stoji. Odluka je bazirana na svrsishodnosti. Ona ne moze biti svrsishodna pojavom omikrona.

 

2.

Jedno pitanje. Tacka 63 Hokove odluke kaze:

Quote

63. In addition, for a period of three years from the date of cancellation of his visa, Mr DJOKOVIC would not be able to be granted any class of visa that is subject to Public Interest Criterion 4013... 

 

Sto znaci tacno ovaj boldovani dio? Da se ogranicenje primjenuje samo ako postoje pitanje od javnog intersa (u Novakovom slucaju, prestankom epidemije ne bi bilo javnog interesa)? Radi se o necemu sto se primjenjuje na svaku vizu?

Link to comment

interesantne su pozicije sa kojih napadaju novaka na tenis fejs grupama.

german speaking su u fazonu "Regeln sind Regeln" (rules are rules)

english speaking "he lied on application form"

 

thank to hawke, all are easy to beat :D

 

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...