Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

13 hours ago, Ros said:

hmmm...

… 

osecao se lose posle meca, i posle par sati se vec osecao jako lose

Meni je pažnju privukao trenutak u kome se počešao po nosu, i delić izjave dat tada. Zla sam žena….

:D

 

12 hours ago, vememah said:

Nadrealno.

Posebno deo u kome bi nevakcinisani NDJ mogao da dovede do gradjanskih nemira.

Jebeno nadrealno i zastrašujuće.

Pa neće gradjani da se bune zato jer novak, nego zato jer omikron >>>>>>vakcine+lockdown. 
Božemesačuvaj u kakvom svetu živimo.

 

12 hours ago, Ted said:

sloboda izbora ne može da izgleda tako da imam mogućnost A i mogućnost B, ali ako izaberem mogućnost B treba me smatrati nenormalnim i budalom i tretirati me kao kriminalca. to nije sloboda izbora….

Ceo tvoj post je baš dobar i vredan citiranja, ali da se osvrnem samo na ovo: Tsai je okačio negde na temi link na članak Dejana Ilića sa Peščanika koji dosta dobro obradjuje ovo što navodiš.

  • +1 3
Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

 

Cekaj, zar oni ne mogu stalno da povlace nove poteze i drkanja?

 

Mogu ali ne mogu više od jednog istovremeno. Novakovi advokati traže zabranu deportacije do okončanja aktuelnog procesa, tj. da mu kupe 3-4 nedelje tako da može da nastupi na AO. U tom periodu ministri ne mogu da koriste svoja diskreciona ovlašćenja jer je proces u toku.

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Mogu ali ne mogu više od jednog istovremeno. Novakovi advokati traže zabranu deportacije do okončanja aktuelnog procesa, tj. da mu kupe 3-4 nedelje tako da može da nastupi na AO. U tom periodu ministri ne mogu da koriste svoja diskreciona ovlašćenja jer je proces u toku.

 

Jesi iscackao negde misljenje nekog relevantnog pravnika, koje su sanse za tako nesto?

Link to comment
9 hours ago, vememah said:

 

Dosta od ovoga smo već videli u prethodnim spisima. Meni interesantni novi momenti su:

 

- ministarsko obrazloženje ukidanja vize u 70 tačaka. Solidno se potrudio, i da budemo realni pristojno ga je sastavio. Navodi dosta toga što po njegovom mišljenju ide kontra odluke o poništenju, i na kraju kaže su razlozi za poništenje ipak prevagnuli.

- advokatsko kontra-obrazloženje koje pobija ministrov racio za ukidanje vize deluje dosta dobro, barem meni koji nisam pravnik

- tu je i afidavit Novakove agentice koja potvrđuje da je greškom čekirala pogrešno polje na putnoj deklaraciji i gorko se kaje

- i ono najvažnije, potpis i pečat iz Batuta da su Novakovi uzorci za pozitivan i negativan test uzeti 16.12. odnosno 22.12. Napominju i da je sitem pouzdan i precizan, i da su Novakovi rezultati legitimni. Dakle, to je potpisala i pečatirala državna instititucija.

  • Hvala 1
Link to comment
37 minutes ago, Sammael said:

Ne bi moja noga kročila više u Australiju nakon ovoga, a verovatno bih i donirao značajnu svotu novca preko proksija Morisonovim protivnicima na izborima.

 

Ne mora uopšte da ih donira. Već je osvanuo tekst koji kaže da lider australijske opozicije, nakon što glatko pobedi na izborima, prvo treba da pozove Novaka i zahvali mu na svemu. Probaću da iskopam link.

 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, pt 2.0 said:

Meni je pažnju privukao trenutak u kome se počešao po nosu, i delić izjave dat tada. Zla sam žena….

:D

 

Nadrealno.

Posebno deo u kome bi nevakcinisani NDJ mogao da dovede do gradjanskih nemira.

Jebeno nadrealno i zastrašujuće.

Pa neće gradjani da se bune zato jer novak, nego zato jer omikron >>>>>>vakcine+lockdown. 
Božemesačuvaj u kakvom svetu živimo.

 

Ceo tvoj post je baš dobar i vredan citiranja, ali da se osvrnem samo na ovo: Tsai je okačio negde na temi link na članak Dejana Ilića sa Peščanika koji dosta dobro obradjuje ovo što navodiš.

 

kafka negde gore vice:" kad sam vam ja sve ovo rekao ali me niko nije slusao"

  • +1 1
Link to comment

Koje jajarenje i simulacija pravne drzave...

Obaska i ministarsketm brige oko 1 tenisera kao pretnje po javno zdravlje, bezmalo subverzivca ciji dalji boravak u Australiji moze da narusi javni red i mir sa sve udarom na emocije jadnih dobrih australijskih gradjana koji su toliko pretrpeli...

I obaska sto me zivo zanima da li ce odgovarajuci australijski ministar istim zalom da se osvrne na emocije gradjana Srbije ako se, na primer, zakuha oko Rio Tinta...

 

Na stranu sto nigde ne videh ma i naznaku reakcije kolega sportista, ucesnika na turniru, koji bi mogli, recimo, da najave/objave bojkot turnira zbog maltretiranja kolege im pa jos najboljeg medju njima bez koga bi sportsko :isuse: nadmetanje izgubilo smisao....

Doduse, na to se odgovor vec zna: si ti bre lud, znas li koja je tu lova u pitanju...

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, namenski said:

Na stranu sto nigde ne videh ma i naznaku reakcije kolega sportista, ucesnika na turniru, koji bi mogli, recimo, da najave/objave bojkot turnira zbog maltretiranja kolege im pa jos najboljeg medju njima bez koga bi sportsko :isuse: nadmetanje izgubilo smisao....

Doduse, na to se odgovor vec zna: si ti bre lud, znas li koja je tu lova u pitanju...

čak su i korektne izjave retke, koliko sma uspela da ispratim

 

pa ono marejevo, da ''neće da šutira novaka dok je na zemlji'' zvuči super

mada, i on je (a sve u želji da se bude pravoveran ) naglasio da svi treba da se vakcinišu

 

da me niko pogrešno ne shvati, ta pravovernost je sa moje tačke gledišta ok, i sama sam ta, ali je trulo kako to sada svi, kao papige, ponavljaju

Link to comment
4 minutes ago, nautilus said:

najgora stvar u ovome je medijski spin po kome je australijski javni interes da novak bude proteran u tome sto vecina ljudi zeli da bude proteran. 

 

 

 

Direktna demokratija, skoro pa referendum. Švajcarci se sigurno slažu.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...