Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Sammael said:

Jesi zaista došao do toga da citiraš rečnik?

 

Postoje pokušaji kenselovanja DžKR, isto kao i pokušaji kenselovanja Džoa Rogana i Džordana Pitersona. Niko od njih nije kenselovan... još.

 

Za ovu dvojicu ne znam.

 

JK Rowling jeste kanselovana kada prava dokumentarac o 20 godina Hari Potera a nju ne zovu. Udzbenicki primer.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Ajd ne preterujte, nije Novak kenselovan, nego viza mu.

 

Pa vidis da i Lengvinova o njemu pisala :lol:

 

Ima pravo Srdjan, Nolo je Hristos ponovo sišao medj ljude

Link to comment
8 minutes ago, InvisibleLight said:

Ispade Nolo  zrtva bed tajmnga, korona propo a pravila jos nisu skinuta tj ublazena

Tako ovde ispada,,moz ispasti tako al ko zna

 

 

Off evo ga vucic se obraca australij.vladi i napusava ih, a gojka poturio da izjavi da je rezultat testa dobio isti dan lol

Gojko reče da nema kazne za kršenje mere samoizolacije ukoliko si pozitivan, al ako te nahvataju u kafani posle 8pm onda imaju zakonske mere i kazne za ugostitelja. Show!

  • Haha 2
Link to comment

Ja ne znam sta svi vi pricate. Pa ovo je po Djokovica najbolji scenario. Loptica je na drugoj strani. 

 

Focus vise nije na PCR-u, datumima, laganju.. on je kao dobio po picci i rulja dobila satisfakciju. Ja sam ionako bio Iznenadjen Novakovim insistiranjem da ostane kad sam video koliko je u stvari busan. 

  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, adam said:

ovde se ne radi o novakovoj vakcinaciji/nevakcinaciji nego o cinjenici da je upao u makaze sukoba politickih vodja viktorije i federalne vlasti. u izbornoj godini. i sve sto mu se desava, desava mu se upravo zbog toga. i da me ubijete ne razumem zasto se lepo ne pokupi i ode nego dozvoljava da se preko njegove grbace natezu.

 

i nekako mi ga je zao. ne zato sto je nas nego zato sto se nasukao jer mu nije palo na pamet da mu se tako nesto moze desiti. a to je, jebiga, ljudski.

 

meni se moglo desiti da moram poslom u jutu u po svetske krize gde se pravila definisu i menjaju u hodu. i da mi firma u koju idem kaze da su mi sredili da djodem i da su se dogovorili s federalnim vlastima da to prolazi. i da me na granici docekaju kurceviti carinici koje zabole za jutu i da me odjebu u troskocima. u ja bih se vratio jer.... jebiga, ne bi mi palo na pamet da mogu kao stranac da trazim pravdu na sudu.

 

sve sto se desilo posle, desilo se zato sto je novak novak. al jebiga, tu vec vazi ona njegoseva casa meda i zuci.

 

ono sto primecujem kod sebe je da sam bio dosta izricitiji pre ovog odlaganja odluke do petka u sest pa oduzimanja vize i odluke da ga ga se seta tamo-vamo i izivljava se kao da je neki ozbiljan krimos. to mi je vec degutantno.

 

ljudi smo. gresimo. treba nas kaznjavati kad gresimo al valjda ikazna treba biti srazmerna grehu. a cini mi se da ovo sto se sad desava dosta prelazi meru.

 

welcome to team novak 

  • Haha 5
Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

welcome to team novak 

a sta da ti kazem. u ovoj mojoj prciji premijer pije vina i tancuje uz muziku s gomilom ljudi sve smatrajuci da je na poslovnom sastanku i to prolazi pa mi tesko da bes uputim na novaka koji je mala maca u odnosu na ovog hohstaplera.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Valkyrie said:

Ej, al od svih mogućih ovakvih ili onakvih članova kriznog štaba, oni poslali da o verodostojnosti dokumenta drobi Gojković, uhvaćen da falsifikuje nalaze za naplate od osiguranja valjda, šta beše, pa se nagodio s tužilaštvom da plati kaznu.

:gilja:

 

Pa poslali eksperta za materiju, sta se bunis..

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, Valkyrie said:

Ej, al od svih mogućih ovakvih ili onakvih članova kriznog štaba, oni poslali da o verodostojnosti dokumenta drobi Gojković, uhvaćen da falsifikuje nalaze za naplate od osiguranja valjda, šta beše, pa se nagodio s tužilaštvom da plati kaznu.

 

Quote

Dr Zoran Gojković, specijalista ortopedije u Kliničkom centru Vojvodine, a danas prvi čovek pokrajinskog zdravstva, sačinio je u decembru 2011. godine lekarski izveštaj o pregledu koji nije obavio, utvrdivši pritom povrede koje nikada nisu zadobijene i to kod osobe koja nije ni bila u njegovoj ordinaciji. Na kraju je takav lažni izveštaj overio pečatom svog kolege specijaliste ortopedije bez njegovog znanja, falsifikujući čak i njegov potpis, otkriva BIRN.

Lažni lekarski izveštaj dr Gojković je predao svom prijatelju, novosadskom advokatu Nemanji Aleksiću, koji je taj falsifikovani nalaz upotrebio u jednom parničnom postupku pred Osnovnim sudom u Novom Sadu, čime je direktno uticao na ishod tog postupka, pokazuju dokumenta do kojih je došao BIRN.

To je utvrdila novosadska policija koja je 14. maja 2013. podnela krivičnu prijavu protiv Gojkovića, Aleksića i još dvoje advokata. Tri meseca kasnije Osnovno javno tužilaštvo u Novom Sadu je slučaj rešilo primenom instituta oportuniteta, što predstavlja neku vrstu oproštaja krivičnog dela, jer predviđa odbacivanje krivične prijave uz obavezu da osumnjičeni uplati određenu sumu novca, obično u humanitarne svrhe.

https://birn.rs/doktor-za-falsifikate-zoran-gojkovic-zloupotrebio-pecat-svog-kolege/

  • +1 4
  • Haha 3
  • Hvala 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...