Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Neočekivano: Direktor „Fajzera“ podržao Novaka, pričao o koroni i Australiji

 

„Kao prvo, ja sam veliki navijač Novaka Đokovića, ali ne mogu nikako da uđem sada u to da li je on imao potrebnu dokumentaciju za ulazak u Australiju ili ne. To je nešto što je između njega i vlasti, kao i lekara“, poručio je Burla.

 

Iako je direktor kompanije koja pravi možda i najpoznatiju vakcinu na svetu protiv korone istakao je da i preležan virus pruža neki vid zaštite.

 

„Smatram da je preležan virus vid zaštite od infekcije, ne samo u ovom slučaju nego generalno. I to na neko određeno vreme. U mnogim zemljama širom Evrope sertifikat vam je validan šest meseci nakon poslednje doze vakcine, a u slučaju preležanog virusa samo tri meseca nakon pozitivnog testa. Dakle, zaštita koju dobijate nakon prirodno preležanog virusa ne traje toliko kao posle vakcine. To je ono što sam ja rekao i o čemu mogu da govorim.“

Edited by Friend
  • +1 1
Link to comment

boze prslog n1 i zorana preradovica samo sto se ne isiba po ledjima sto tu i tamo slucajno malkice kritikuje gotovo kriticucne novaka, hiljadu izvinjenja, oprost patrijarha se trazi maltene i odmah se uzorno gradjanski samoprijavi policiji. cemu? pritom ima dobre argumente.

Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

Ovo je hiljadita manifestacija logičke greške ''po mojoj proceni sudariću se svejedno pa ne moram ni da kočim''

 

E pa svi su obvezni stiskati kočnicu dokle ide, pa i Novak, čak ako se i sudare nakon toga. I zbog svojih nogu i zbog onoga u kojeg će udariti

U kontekstu teme, kočenje bi bilo da se GS otkaže u ovim uslovima. A održavanje sa isključivo vakcinisanim učesnicima i testiranjem kakvo je sada je jedva da kažeš kočenje motorom. Pa ako su svi obavezni da koče, neka sve vrste kući.

Link to comment
8 hours ago, Gojko & Stojko said:

Radi se o tome da ulazak u Australiju nije dozvoljen, osim ako nemaš izuzeće, onaj tekst što sam ja preneo sa te stranice. Ovo što si ti sad postavio su automatska izuzeća, što pokriva moju majku npr., koja i dalje ne može da dođe jer nije vakcinisana priznatom vakcinom, tj. starija je od propisanog broja godina za vakcinu koja je ona primila. One dve tabele koje si ti u svom prvom obraćanju pomenuuo tvrdivši da je jasno o čemu se radi pokazuju broj stranaca koji su dobili izuzeće da dođu u Asutraliju - kumulativno i u decembru prošle godine, a taj broj uključuje i Đokovića i sve ostale igrače i zvaničnike na AO. Imaš li uopšte ideju koliko je taj broj mali u odnosu na normalne uslove?

 

SaE

 

Razumem ja da je to mali broj ulazaka za normalne uslove, ono sto nije mali broj je da su to nevakcinisani (sa izuzecem), tako da su izjave politicara, ukljucujuci i ovog opozicionara, u najmanju ruku netacne. Nije Novak jedan od 3,4 ili 5 vec jedan od skoro 5 hiljada

 

Ono sto meni nije jasno, ako ti je majka automatski izuzeta kako to da ne moze da dodje. Kako ja citam taj deo za automatsko izuzece nije potrebno da imas medicinsko izuzece. Opet kazem mozda ja to lose citam

Link to comment
14 minutes ago, Paul Gompitz said:

Evo i ovdje prsti od objektivnog novinarstva.

 

Kaze batica na kraju da je Djokovic blizak ultranacionalistima i osporavacima zlocina u Srebrenici. 

 

ne razumem Nemački, meni sve to zvuči kako iščitavanje tehničkog crteža.....al verujem na reč

 

to je to, ide se u pravcu da je samo pitanje trenutka kada će se otkriti i njegove prve žrtve. svi oni koje je pobio. ili oni koje drži u podrumu u nekoj tamnici.

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

ne razumem Nemački, meni sve to zvuči kako iščitavanje tehničkog crteža.....al verujem na reč

 

to je to, ide se u pravcu da je samo pitanje trenutka kada će se otkriti i njegove prve žrtve. svi oni koje je pobio. ili oni koje drži u podrumu u nekoj tamnici.

 

to zato da ih izoluje, da se ne zaraze smrtonosnim omikronom.

  • Haha 1
Link to comment
20 minutes ago, Paul Gompitz said:

Evo i ovdje prsti od objektivnog novinarstva.

 

Kaze batica na kraju da je Djokovic blizak ultranacionalistima i osporavacima zlocina u Srebrenici. 

 

I sve to dolazi iz zemlje koja je omogucila liku da nasred terena izbode nozem najbolju igracicu na svetu a onda ga pusti na slobodu jer je poznati ludak. Poznati ludak, dakle, moze da udje na teren WTA turnira visoke kategorije naoruzan nozem a ne moze da bude odgovoran za pokusaj ubistva. Da i ne govorim o tome da niko nije odgovarao, bar ne da mi znamo, makar zbog bezbednosnog propusta.

  • +1 9
Link to comment
Spoiler
25 minutes ago, Paul Gompitz said:

Evo i ovdje prsti od objektivnog novinarstva.

 

Kaze batica na kraju da je Djokovic blizak ultranacionalistima i osporavacima zlocina u Srebrenici. 

 

 

A zašto se ćuti o tome gde je Novak bio kada je zapaljena američka ambasada? :ph34r:

Molim nezavisne nemačke medije da to malo istraže 

 

Link to comment
2 minutes ago, Profesionalac said:
  Reveal hidden contents

 

 

A zašto se ćuti o tome gde je Novak bio kada je zapaljena američka ambasada? :ph34r:

Molim nezavisne nemačke medije da to malo istraže 

 

 

a gde je lumpovanje sa dodikom, slikanje sa drazinom rakijom, jovan deretic... materijala koliko volis za istrrazivacke™ novinare™

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...