Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

11 minutes ago, Партибрејкер said:

 

Meni druže ovo vređa inteligenciju. Ako 7,7 miliona PCR testova idu hronološkim redom od 0000001 do7764xxx (otprilike se dovde stiglo danas), a samo njegov odstupa od tog pravila onda je stvar kristalno jasna - za onog ko hoće da vidi. Ako ne želiš to da vidiš, jbg stvarno.

 

 

Apsolutno

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, pt 2.0 said:

Ja mislim da ovo treba da se ispituje i dokazuje u Srbiji, a zbog Srbije i njenih građana koji bi da promole nos i putuju po svetu, za šta je uslov validan PCR u gomili slučajeva.

 

(Nisam mislila ni na koga konkretno kad sam rekla "za sve vas koji ćete da provlačite tezu", to je "argument" koji slušam i u RL često, a kojem se veoma protivim jer je taj "argument", zajedno sa onima koji učestvuju u korupciji, zabija ekser u kovčeg armiji ljudi - i da, čak i u srbiji to je solidna armija ljudi - koji zapravo ni na koji način nisu korumpirani niti im je to željena postavka stvari na radnom mestu ili u drugim segmentima života.)

Potpuno se slažem sa svim što si ovde rekla.

 

SaE

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

pa zapusili bi usta svima tim pozitivnim testom iz 16. decembra al bojim se da se to nece desiti :/

To je nemoguce, fizicki nemoguce!

 

1 hour ago, villiem said:

 

Da nece istraziti verodostojnost testova i da su se vlade izdogovarale mozda jeste logicno al mi je odvratnije od nepostovanja obe strane prema ljudima sto imaju obzira za druge a to svakako nije mali broj. Na kraju dana nije sve u kolicini trofeja i ekonomiji.

 

Filing je da smo stanje u Srbiji nekako uspeli da preslikamo na ostatak sveta. Tacnije  - svi su isti. :fantom:

 

Nisu svi isti. Razlika je u nivo korupcije i snazi javnosti da koriguje stvari. Ogromna razlika. Iako sve podsjeca na onu nezaboravnu scenu iz filma "Chicago":

 

“Understandable, comprehensible, not a bit reprehensible!”

 

Svejedno, Brnabicka nije imala izbor. Politika je grozna stvar.

Link to comment
30 minutes ago, Stari tenis fan said:

S pravom si ogorcena. Novak se ponasao kao razmazeno dijete. Australske vlasti su prvo to prihvatile a potom, kad je presao odredjenu granicu, su nepretno pokusale da zaustave. Za srpske vlasti nema te granice koju Novak moze preci da izazove njih na reakciju. U tome je uparvo i razlika izmedju Zapada i Balkana. Na Zapadu ipak postoje uzusi i granice.

 

Svejedno si prestroga. Svijet u kome zivimo je daleko od idealnog. Jednom kad se desilo sto se desilo, Brnabicka je ucinila jedino racionalno, jedino moguce.

 

Na potezu je sada Djokovic. On svojim ponasanjem treba da pokaze da li se kaje ili je ponosan na sebe. Naravno, nece direktno reci da se kaje!

 

U pravu si sve. Evo i Koluvija svojim ponašanjem pokazuje da se kaje, doduše malo je i ponosan, ali OK je momak uglavnom, veliki binSr pre svega, a bio je i na Svetoj Gori, i drži ikone na prozoru i zanimaju ga tako neke neobične stvari, uostalom pola okruženja je legalizovalo marihuanu, a brate nije čovek nikog ubio aman. Ona značka je ustvari neka što je dobio na poklon od nekog udruženja. A to nije ta ipak? Imao i baš pravu od BIA? Ma nema veze, sve značke su slične. A da ga pustimo da čovek živi na miru, pa nije dilovao kokain zaboga? Mislim, ti zakoni imaju po 200 nekih članova pa tamo sve nešto dosadno piše, pa neki paragrafi, nećemo da se smaramo s tim jebote. 

 

Ja sam muško, btw :rolleyes:

Edited by Партибрејкер
  • +1 5
Link to comment
Just now, Партибрејкер said:

 

U pravu si sve. Evo i Koluvija svojim ponašanjem pokazuje da se kaje, doduše malo je i ponosan, ali OK je momak uglavno, veliki binSr pre svega, a bio je i na Svetoj Gori, i drži ikone na prozoru i zanimaju ga tako neke nobične stvari, uostalom pola okruženja je legalizovalo marihuanu, a brate nije čovek nikog ubio aman. Ona značka je ustvari neka što je dobio na poklon od negog udruženja. A to nije ta ipak? Imao i baš pravu od BIA? Ma nema veze, sve značke su slične. A da ga pustimo da čovek živi na miru, pa nije dilovao kokain zaboga? Mislim, ti zakoni imaju po 200 nekih članova pa tamo sve nešto dosadno piše, pa neki paragrafi, nećemo da se smaramo s tim jebote. 

 

Ja sam muško, btw :rolleyes:

Izvinajvam se! Zavela me slika i nacin pisanja! U ovakvim stvarima pojedine zene imaju vise muda od muskaraca! U svakom slucaju, to je moje iskustvo.

Link to comment
29 minutes ago, Партибрејкер said:

 

Super, samo nemoj onda da se žališ kako Srbija nije pravna država i kako nijedna afera vlasti nije rešena jer tužilaštvo neće da postupa prema zakonima. Ako te lično zabole za ovo, zabole te i za lažni doktorat Nebojše Stefanovića, zabole te i za Krušik i za 1001 drugu aferu koja nije, niti će biti pravno procesuirana.

 

 

:lol:

 

23 minutes ago, villiem said:

 

Nisam pratio stvarno, da li su nevakcinisani? 

Samo kazem da nisu trebali da prave ustupke nikome, bice jos turnira a pandemija ce jednom proci, vidi sada ovu stetu. 

 

Ne znam, Tomić je npr. sve vreme na meču komentarisao da se loše oseća i da mu nije dobro i danas je konačno objavljeno da je pozitivan, a odigrao je ceo meč i sve ostalo što uz to ide.

Link to comment



. Za srpske vlasti nema te granice koju Novak moze preci da izazove njih na reakciju. U tome je uparvo i razlika izmedju Zapada i Balkana. Na Zapadu ipak postoje uzusi i granice


Ovo se u slučaju istrage Nadala i Enan nije pokazalo.

Javna rasprava zaustavila se na par karikatura.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Stari tenis fan said:

 

 Brnabicka je ucinila jedino racionalno, jedino moguce.

 

 

12 minutes ago, Stari tenis fan said:

 

Svejedno, Brnabicka nije imala izbor. Politika je grozna stvar.

 

Ti sve vreme pricas o ovom Bernabiju, mora biti da je tako :D

Link to comment
1 hour ago, Партибрејкер said:

Dodatno je porazno to što nijedan domaći medij ne pominje najočigledniju moguću stvar - slona koji nam stoji usred sobe - a to je veći ID broj testa koji je navodno rađen 16.12. od onog kasnijeg. A takvog primera za ove dve godine epidemije u Srbiji nema od kad je baza ustanovljena, niti je to tehnički moguće. Sva priča se svela na to da je eto malo pogrešio što nije otkazao intervju sa Francuzima, za slikanje s decom se već našlo rešenje, ono putovanje u Španiju koje je totalno nebino u celoj priči ispada sad kao glavni problem.


Jeste poražavajuće, ali nije neočekivano. Pa u ovoj državi omiljeni predsednik himself krši zakone svaki dan (ekvivalent Novakovom falsifikovanju testa), posećuje bez maske dete na onkologiji da bi se slikao (ekvivalent Novakovom uručivanju pehara dok je navodno zaražen)... i niko ništa. Pa što bi onda omiljenog Noleta iko prozivao (sem par tviteraša i forumaša).

Meni je sneško definitivno srušen što je Novak prvi put uhvaćen u laži. Sve ostalo što je do sada radio je bilo ponekad glupo, ali uvek je delovao iskreno i pošteno u onome što radi, pa mu se puno toga moglo oprostiti. E sada ga po prvi put gledamo kako svesno laže.

  • +1 9
Link to comment
2 minutes ago, April said:

Ovo se u slučaju istrage Nadala i Enan nije pokazalo.

Javna rasprava zaustavila se na par karikatura.
 

Ja sam prvi koju cu reci da je Zapad daleko od idealnog. Govorim iz iskustva. To sam dijelom u svojim postvima rekao.

 

Postoji razlika izmedju Enan i Nadal. Ovdje je sve jasno, sve otvoreno, cak i vise nego se na ovom forumu vidi. 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

samo oko bolda, da posložimo činjenice. radila sam 2 PCR testa, 11.10. i 30.11. ni u jednom od ta dva slučaja mi nisu poslali ni SMS, a ni PDF uz mejl. PDF mora da se download-uje sa e-Zdravlja.

l

Tvoje testiranje je svežije. Moguće da je nešto menjano, jer ja sam radio u decembru 2020. i tada su mi sa mejla  obavestenja@euprava.gov.rs  dostavljen pdf rezultata.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...