Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

8 minutes ago, Партибрејкер said:

I svi ovde znamo da je zajedno sa vlastima ovog govneta od države falsifikovao dokument koji mu je bio ulaznica za Australiju i opet će bar polovina navijati zdušno za njega da osvoji još jedan turnir i opet ćemo kukati kako živimo u zemlji gde pravni sistem ne funkcioniše i kako su neki nedodirljivi i sve mogu jer imaju para i moć itd. Jer ipak je to Nole, pa nećemo valjda na njega da primenjujemo neke tamo zakone i propise.

 

Ako je istina da je sve vreme bio zdrav i nije nikog ugrožavao (što bi valjda trebalo da bude krajnji cilj) onda lično me zabole kako je ušao u Australiju, sve da je i doplivao do Melburnške plaže pod okriljem noći.

  • +1 3
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:


A ti bas imas ogromnu zelju da zbog gluposti sjebu coveka koji ne samo da je tvoj sugradjanin vec je i donirao ogromnu pomoc u borbi protiv virusa i tako mozda bas nekog tvog spasao ili ce spasti? Sto si tolika baba tracara?

 

A ti baš imaš neki sukob s logikom kad povezuješ te nepovezane stvari

Nikad nisi izneverio svojim upisom :D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Партибрејкер said:

I svi ovde znamo da je zajedno sa vlastima ovog govneta od države falsifikovao dokument koji mu je bio ulaznica za Australiju i opet će bar polovina navijati zdušno za njega da osvoji još jedan turnir i opet ćemo kukati kako živimo u zemlji gde pravni sistem ne funkcioniše i kako su neki nedodirljivi i sve mogu jer imaju para i moć itd. Jer ipak je to Nole, pa nećemo valjda na njega da primenjujemo neke tamo zakone i propise.

 

mi zapravo ovo ne znamo. a samim tim i ne možemo uzimati kao dokazanu stvar. da je dokazano onda bi znali i ko je to uradio i koju kaznu je dobio. osim ako se pod dokazima ne smatraju objave na tw i "veštačenja" privatnih lica po medijima i forumima.

 

pojavila se sumnja u tako nešto, a u takvoj situaciji jedino na čemu može da se insistira jeste da se zaista proveri verodostojnost tog dokumenta.

  • +1 9
Link to comment
 
A ti baš imaš neki sukob s logikom kad povezuješ te nepovezane stvari
Nikad nisi izneverio svojim upisom [emoji3]

Povezano je itekako. Morbidna zelja da se slucaj ogoli do koske i covek demonizuje.
Gomila babuskara tracara.
Link to comment
Just now, Ted said:

 

mi zapravo ovo ne znamo. a samim tim i ne možemo uzimati kao dokazanu stvar. da je dokazano onda bi znali i ko je to uradio i koju kaznu je dobio. osim ako se pod dokazima ne smatraju objave na tw i "veštačenja" privatnih lica po medijima i forumima.

 

pojavila se sumnja u tako nešto, a u takvoj situaciji jedino na čemu može da se insistira jeste da se zaista proveri verodostojnost tog dokumenta.

 

Pa upravo. Zacepili bi usta svima originalnim testom iz 16. decembra :violina:

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Ako je istina da je sve vreme bio zdrav i nije nikog ugrožavao (što bi valjda trebalo da bude krajnji cilj) onda lično me zabole kako je ušao u Australiju, sve da je i doplivao do Melburnške plaže pod okriljem noći.

 

Ali onda moze da bude pozitivan na turniru i u skladu sa analizama o tezem sirenju omikrona osoba sto su prelezale nekoga i zarazi. Tu opet radi teorija da nisu trebali da puste nevakcinisane sta god da im se dogodilo ili se nije dogodilo.

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:


Povezano je itekako. Morbidna zelja da se slucaj ogoli do koske i covek demonizuje.
Gomila babuskara tracara.

Uf, a mi smo ovde relevantni za slučaj i pravosuđe. kako tačno?

Drugo, slučaj i treba da se ogoli koske, a ne da eventualne mutljavine guraju pod tepih, zato što je Novak naš.

Baš zato što je naš i treba da se raščisti slučaj.

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 

mi zapravo ovo ne znamo. a samim tim i ne možemo uzimati kao dokazanu stvar. da je dokazano onda bi znali i ko je to uradio i koju kaznu je dobio. osim ako se pod dokazima ne smatraju objave na tw i "veštačenja" privatnih lica po medijima i forumima.

 

pojavila se sumnja u tako nešto, a u takvoj situaciji jedino na čemu može da se insistira jeste da se zaista proveri verodostojnost tog dokumenta.

 

Pojavila se sumnja koju bi neki da potisnu. Ko ona epizoda simpsonovih kad lisa otkrije da je dzebedaja springfild pravio sranja pa hoce da saopsti celom gradu na nekoj proslavi nezavisnosti i onda joj bude zao kad vidi nasmejana lica u publici pa samo kaze "he was.. great"

 

Denial, svako na svoj nacin

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, Tsai said:

 

Pa upravo. Zacepili bi usta svima originalnim testom iz 16. decembra :violina:

 

često se zaboravlja i previđa da se ne dokazuje nevinost nego krivica

 

ako neko tvrdi da sam ja nešto falsifikovao onda to mora i da dokaže. a ne ja da dokazujem da nisam

Link to comment

Najbolji deo dogovora dve Vlade je ukor sto bi Nole dobio ako se ispostavi da je bilo muljanja sa testovima, to tamo neko preko mozda smatra da je moguce, jbg ima Vlada, ima premijer, ima institucije, sta moze da ne valja.

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, villiem said:

 

Ali onda moze da bude pozitivan na turniru i u skladu sa analizama o tezem sirenju omikrona osoba sto su prelezale nekoga i zarazi. Tu opet radi teorija da nisu trebali da puste nevakcinisane sta god da im se dogodilo ili se nije dogodilo.

 

Pa već imamo slučajeve ljudi koji su pozitivni na turniru, ali ne vidim da se neko mnogo potresao

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

Uf, a mi smo ovde relevantni za slučaj i pravosuđe. kako tačno?

Drugo, slučaj i treba da se ogoli koske, a ne da eventualne mutljavine guraju pod tepih, zato što je Novak naš.

Baš zato što je naš i treba da se raščisti slučaj.

Nikad od tebe dobar Srbin. I sugrađanin.

  • Tužno 1
Link to comment
28 minutes ago, Партибрејкер said:

Deluje da je tako.

Dodatno je porazno to što nijedan domaći medij ne pominje najočigledniju moguću stvar - slona koji nam stoji usred sobe - a to je veći ID broj testa koji je navodno rađen 16.12. od onog kasnijeg. A takvog primera za ove dve godine epidemije u Srbiji nema od kad je baza ustanovljena, niti je to tehnički moguće. Sva priča se svela na to da je eto malo pogrešio što nije otkazao intervju sa Francuzima, za slikanje s decom se već našlo rešenje, ono putovanje u Španiju koje je totalno nebino u celoj priči ispada sad kao glavni problem.

Taman posla da na nam Novak pokaže taj mail koji je dobio od eUprave 16. ili 17.12. sa PDF-om pozitivnog testa.

I svi ovde znamo da je zajedno sa vlastima ovog govneta od države falsifikovao dokument koji mu je bio ulaznica za Australiju i opet će bar polovina navijati zdušno za njega da osvoji još jedan turnir i opet ćemo kukati kako živimo u zemlji gde pravni sistem ne funkcioniše i kako su neki nedodirljivi i sve mogu jer imaju para i moć itd. Jer ipak je to Nole, pa nećemo valjda na njega da primenjujemo neke tamo zakone i propise.

Malopre sam na dnevniku državne televizije (u političkom delu) gledao intervju neke ozbiljne profesorke prava iz Sidneja koja takođe misli da ministar ne treba da ukida Đokovićevu vizu jer bi ih to vratilo u sud i obnovilo cirkus. Sad ide sportski deo u kome sasvim normalno pričaju o AO (uz napomenu da Đokovićev status još nije siguran). Imajte u vidu da svakim danom sa velikim povećanjem broja slučajeva sama osnova za isključenje izgleda sve bizarnija, i tehničku pozadinu moguće istrage o testovima, sev to postaje (bar meni) vrlo malo verovatno.

 

Još jedan dodatak na ovaj tvoj poslednji pasus (uz onu moju priču o kolegi iz kancelarije i veštačenja) - sve me to podsetilo da sam skoro čitav svoj radni vek u Srbiji (nekih skoro 7 godina) u doba Miloševića skakao gore-dole radeći na tome da program spreči krađu, gde bi unutrašnji proces i kontrola korisnika vrlo lako sprečili tu istu krađu - međutim to je bilo nemoguće.

 

SaE

  • +1 4
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...