Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Stari tenis fan said:

Za koga glasa vecina Srba u Australiji?

Ja sam prekjuče napisao da se nadam da ova epizoda dovede do toga da srpski glasači ne glasaju za liberale (tj. Morisona) na sledećim izborima, za koje onako na prvu loptu mislim da uglavnom glasaju i da će to za mene da bude dovoljan povoljan ishod ove čitave situacije (mislim da većina Đokovićevih navijača koji su vidljivi na trunirima glasa za liberale).

 

Ranije je u saveznom parlamentu bio neki liberal Endrju Nikolić iz Tasmanije, meni poprilično odvratan, on je bio visoko uz Tonija Abota, izgubio je posle kampanje zelenih. Trenutno je još uvek ministar u Morisonovoj vladi Zed Seseldža (Zed Seselja, tj. Zdenko Šešelj), on je iz Kanbere i senator, ali on se izjašnjava kao Hrvat (što po meni dodaje kolko je Vojvoda Od Zarđale Kašike zbunjen lik), iz sidnejskih krajeva gde je koncentrisanija srpska populacija jedan poslanik (laburista) je Ed Hjusik (Ed Husic, tj. naš Edin Husić), prvi koji se u parlamentu zakleo na Koran umesto na Bibliju.

 

SaE

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

 

Evo ga video Džonija Depa i njegove tadašnje žene koji su snimili nakon što im je "rumeni rođo" Barnabi Džojs pretio deportacijom i uspavljivanjem psića koje su doveli bez dozvole. Možda Đoković treba da uradi ovako nešto.

 

 

dodatak - ko ne gleda na YT:

 

Johnny Depp and Amber Heard apologised for bringing their dogs in to Australia and affirmed the importance of the country’s biosecurity in a video posted to the Facebook page of the Deputy Prime Minister of Australia, Barnaby Joyce. Depp and Heard appeared in a Gold Coast court on Monday, April 18, where Heard pleaded guilty to falsifying quarantine documents before flying their two Yorkshire terriers, Pistol and Boo, into Australia on their private jet in April 2015, to visit Depp while he was filming Pirates of the Caribbean. Heard received a one month good behaviour bond without conviction.

 

Share & Enjoy

 

Edited by Gojko & Stojko
sadržaj sa YT
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Iz njihovog ugla, on nije imao izuzeće i oni su se pokrili:

- kažu da su još u novembru obavestili Tennis Australia da preležan Covid neće biti razmatran kao mogućnost da se uđe bez vakcine

- 15. decembra su ukinuli i karantin i tako zatvorili sve opcije ulaska bez vakcine

- po logici stvari Tennis Australia je trebalo da momentalno obavesti sve igrače šta se dešava i obustavi proces izuzimanja, što se očigledno nije desilo. Ali TA je privatna firma, državu njihovi propusti ne zanimaju. Država je svoje donela i sprovela.

 

 

Ovu idilu naravno kvare njihovi kosturi u ormanu, a pre svih oni drugi nevakcinisani koji su ušli pre Novaka.

 

Ovako tviteraški, rekonstruisaotm bih da je postojao neki neformalni dogovor među prijateljima (TA i federalci) da teniseri sa odobrenim izuzećem prođu pasošku kontrolu bez problema. Ali onda se desio onaj insta story i dogovor je otkazan sa vrha.

Pa da, , ali je poprilično suludo da mu sad političari ponište to medicinsko izuzeće.

 

Rekli su da neće priznavati preležani kovid nego samo medicinsko izuzeće. Ali Nole ima to medicinsko izuzeće. I da, i ja mislim da je takvo medicinsko izuzeće bullshit, ali 2 medicinska panela njihove države su ga donela, pa jedino da tuže ta dva panela pred medicinskom sudom časti, i da se tamo medicinskom dokumentacijom ubeđuju da ovi nisu imali pravo da takvo izuzeće donesu, Novak sa tim nema veze.

 

Poprilično je suludo da sa vrha političari procenjuju medicinsku odluku. To bi bilo kao da vam poslodavac odbije da prizna bolovanje jer se ne slaže sa doktorom oko postojanja osnova. Nema tog suda koji bi stao na stranu poslodavca u radničkom sporu.

Link to comment

Izvinjenje ce prije ili kasnije da dodje, bez obira na odluku vlade, to je neminovno. Treba naci pravu mjeru i pravi trenutak!

 

PS

Mislio sam da cemo do ovog doba imati odluku o deporatciji. Sto duze traje, rastu sanse da ga puste da igra.

Link to comment
Just now, Stari tenis fan said:

Hvala Gojko i Stojko.

 

Otprike sam ocekivao da glasaju Morisona. Onda je on malo neoprezno reagovao. 

Pa nije malo neoprezno, ja mislim da sam ovde dovoljno dobro obrazložio koliko je to na liniji poteza liberala u poslednjih dvadeset godina koji su im doneli političke poene, sad mislim da su se zajebali, ne samo kod lokalnih Srba. Evo šta sad (namerno) kaže Herald koji je ozbiljna novina, sprdaju se s ministrom (a Albanezi, šef laburističke savezne opozicije, i Endrjuz koji je laburistički premijer Viktorije, s pravom i dalje polivaju), ja sam podvukao sprdnju:

 

Djokovic decision likely to be made today

By Anthony Galloway

Federal Immigration Minister Alex Hawke is likely to make a decision today on whether to cancel Novak Djokovic’s visa, which would seriously threaten the tennis star’s chances of competing for his 10th Australian Open title.

 

Hawke and his office have been shutting themselves off from the wider government, wanting to be seen to be going through the process independently.

 

SaE

  • Hvala 1
Link to comment
15 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Možda Đoković treba da uradi ovako nešto.

valjalo bi i ovaj iskreni ton da ubode.

 

 

nego, gde se može naći dajdžest Tsaimanije? ne spava mi se a rado bih da budem upućena u taj problem.

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, Valkyrie said:

valjalo bi i ovaj iskreni ton da ubode.

 

 

:laugh:

 

S ovim tonom bi ga deportovali samo zato sto ih zajebava. Dzoni Dep se jedva suzdrzavao da ne prsne od smeha.

  • +1 1
Link to comment

ma oboje. iskreniji je Bart Simpson kad piše nešto 100 x na tabli.

 

nema to sad ni veze, ono što je trenutno važno da bude raskrinkano je tvoje sedenje na dve stolice. malo novakova slika, malo federerovi inicijali, pa kad stignu pobednici - ti si spreman s rakijicama.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Australian Open crowds to be capped significantly

By Paul Sakkal

The Victorian government and Tennis Australia will announce that crowds will be capped at about 50 per cent for the Australian Open.

 

The Age and The Sydney Morning Herald reported late last month that health officials were planning to cap large events like the Australian Open to quell the Omicron wave.

Details of crowd arrangements will be confirmed this afternoon.

 

SaE

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

Daj i meni to sto konzumiras :D nema sanse, Djole mora da osvoji minimum tri vise, da ponisti makar nekako zapadnjacki i estetski faktor. Posle ovog sranja, mozda i pet.

 

Ma kakvi, ovo sranje mu vredi bar 5 grand slamova. Dobio je preko potreban notoriety da bi se upisao međ besmrtne. Da li teniski, i ne samo teniski, svet više pamti Mekinroa ili Samprasa smarača?

Od lika koji je trenirao tenis u bazenu, preko ćaleta ludaka koji se zaduživao kod zelenaša da plati sinu treninge  do 20+ slemova i deportacije zbog muvanja sa pcr testom, 1 dobra priča, mnogo bolja nego Federerova.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Valkyrie said:

ma oboje. iskreniji je Bart Simpson kad piše nešto 100 x na tabli.

 

nema to sad ni veze, ono što je trenutno važno da bude raskrinkano je tvoje sedenje na dve stolice. malo novakova slika, malo federerovi inicijali, pa kad stignu pobednici - ti si spreman s rakijicama.

 

Naocare, Valk, stavi naocare kad studiras tudje avatare.:D

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...