Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, Stari tenis fan said:

Danas mnogi zapadni strucnjaci javno tvrde da je Novak GOAT. Privatno, to se misljenje moglo cuti jos od 2011. Danas, privatno se ne moze naci ozbiljan strucnjak koji ce staviti Federera ili Nadala ispred Novaka.

Ne govorim o strucnjacima, vec o obicnom narodu.

Link to comment
24 minutes ago, Gojko & Stojko said:

the federal government’s investigation into the tennis star’s visa has widened to include his breach of isolation requirements in Serbia as well as inconsistencies on the dates of his COVID-19 tests

 

Preljepo.

  • Haha 2
Link to comment
5 minutes ago, Stari tenis fan said:

*Ne moze politicar u Srbiji osuditi Novaka za krsenje izolacije, ali Novak se moze sam napisati pokajnicko izvinjenje.

 

 

Ne može političar ali može sud. I trebaće im pet minuta jer je lično priznao i javno saopštio da je prekršio izolaciju.

Link to comment
Just now, Joe D said:

sta se njih tice breach of isolation requirements?

 

Ministar donosi diskrecionu odluku za koju može da ponudi bilo kakvo ili nikakvo objašnjenje. Jedno od mogućih objašnjenja je da Novak predstavlja rizik po javno zdravlje pa zbog toga nogobulj, mada mislim da neće ići na tu priču.

Link to comment

Da, ali to što je prekršio karantin u Srbiji nema veza sa time tj. debilan je argument za rizik u AUS. Sumnjiv test tj. sumnja u legitimnost razloga za izuzeće im je elegantan izlaz. Bez da naglase zašto sumnjaju jer zaštita privatnosti, svi mediji su ionalo puni Novakovih muvanja što stvarnih što izmišljenih.

Edited by Heaviside
Link to comment
11 minutes ago, Lancia said:

Ja jos nisam cuo nijednog zapadnjaka (ne racunam Spance) kome je Djole najbolji svih vremena.

 

+1 

Koga mediji ne izaberu nece biti ni razmatran. A biraju onog kog ce najbolje da prodaju.

Link to comment
19 minutes ago, Kampokei said:

 

Verovatno si u pravu, i verovatno je ovo kod mene wishful thinking. Ali, iako ovih par dana izgledaju kao potpuni horor, pitanje je da li ce ovo dugorocno uticati na ocenu o Novaku, a tu pre svega mislim na period posle epidemije, kad god to bilo. 

 

Teniski tesko, ali barem vanteniski nece biti zaboravljen. Bad guy. Pre ce Nadal otici u ropotarnicu vanteniske dosade.

Edited by Budja
Link to comment

 

7 minutes ago, Redoran said:

 

Ministar donosi diskrecionu odluku za koju može da ponudi bilo kakvo ili nikakvo objašnjenje. Jedno od mogućih objašnjenja je da Novak predstavlja rizik po javno zdravlje pa zbog toga nogobulj, mada mislim da neće ići na tu priču.

to mu mogu napakovati s obzirom na to da je antivakser i bez toga. ostaje isto pitanje - koji su penis dozvoljali mogucnost da dobije izuzece uopste?

 

oni sad njega hoce da izbace kao damage control, ali onda direktno ponistavaju odluku sopstvenog suda. potpuni diletantizam. 

Link to comment
Just now, Budja said:

 

Teniski tesko, ali barem vanteniski nece biti zaboravljen. Bad guy. Pre ce Nadal otici u ropotarnicu teniske dosade.

Slažem se. U Austriji počinju vesti sa Đokovićem, pre špice, to ne rade ni za svoje sportiste i generalno je profi sport poslednja rupa na svirali. Nadal nikada ni blizu toga nije bio, a ni domaći Thiem.

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...