Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, Kampokei said:

Jos jedno zapazanje, nezavisno od epiloga. Mnogi je Srbin misljenja da ce ako u GS titulama ostane 20-20-20, da ce Nole vremenom biti ignorisan u GOAT debatama i - zaboravljen. E pa, mislim da ce posle svega ovoga svet pre da zaboravi samozadovoljnog svajcarskog dzemperka, nego naseg Nola, skandal majstora :D 

Daj i meni to sto konzumiras :D nema sanse, Djole mora da osvoji minimum tri vise, da ponisti makar nekako zapadnjacki i estetski faktor. Posle ovog sranja, mozda i pet.

Link to comment

Nadam se da ce NDj konacno shvatiti da se kod obicnih smrtnika radi o cistoj ljubomori te da ce morati da se nekako vakcinise.

To npr moze i Nestor da mu odradi.

 

Posle nece smeti niko da zucne od ovih internet warriora. :fantom:

Link to comment

Posle svega setili se da nije dva puta vakcinisan. 

Ne mogu sad da nadjem, procitao sam da je 97% tenisera vakcinisano kao i da ce biti 100% publike, tu nema tenisa za nevakcinisane. I to su znali i tek sad sklapaju tu recenicu.

I ko uopste od tenisera jos nije vakcinisan a igra?..Ludilo

 

Edited by villiem
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Cekajte , oni njega zvanicno izbacuju zbog toga sto nije vakcinisan, ono od cega je imao izuzece na ulasku?

 

Pa poserem vam se u usta idioti glibavi

Kasno si se setio da stanes na stranu Djoleta :sad:

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Daj i meni to sto konzumiras :D nema sanse, Djole mora da osvoji minimum tri vise, da ponisti makar nekako zapadnjacki i estetski faktor. Posle ovog sranja, mozda i pet.

 

Verovatno si u pravu, i verovatno je ovo kod mene wishful thinking. Ali, iako ovih par dana izgledaju kao potpuni horor, pitanje je da li ce ovo dugorocno uticati na ocenu o Novaku, a tu pre svega mislim na period posle epidemije, kad god to bilo. 

Link to comment

sta se desava sa Nadalom, zar on nije bio zarazen 20 decembra, a stigao je u Australiju 31 - nije ispostovao 14 dana karantina? Ovo su Piliceve tvrdnje, nisam proveravao iste...

Link to comment
2 minutes ago, Tsai said:

Cekajte , oni njega zvanicno izbacuju zbog toga sto nije vakcinisan, ono od cega je imao izuzece na ulasku?

 

Pa poserem vam se u usta idioti glibavi

Ako komentarišeš moj post gde sam preneo šta kaže šef opozicije - ne, ne izbacuju ga još, niko sim Hoka i Morisona ne zna da li će da ga izbace (ja još uvek mislim da neće, ili da će da ako ga izbace da u saradnji sa Srbijom nađu neko obrazloženje koje će da sakrije ono o čemu ti ovde pišeš par dana).

 

Još jedan detalj o vladi Srbije - ovde je prošle godine duže vreme Srbija bil auzimana za primer vlade koja se brine za narod jer je nabavila vakcine na vreme i to sa svih strana sveta (za razliku od Morisona koji je odjebao ponudu Fajzera da Australija još pre Izraela kupi vakcine za celokupno stanovništvo), tim pre je ovde veće nerazumevanje za Đokovića.

 

SaE

Link to comment
1 minute ago, Kampokei said:

 

Verovatno si u pravu, i verovatno je ovo kod mene wishful thinking. Ali, iako ovih par dana izgledaju kao potpuni horor, pitanje je da li ce ovo dugorocno uticati na ocenu o Novaku, a tu pre svega mislim na period posle epidemije, kad god to bilo. 

Ja jos nisam cuo nijednog zapadnjaka (ne racunam Spance) kome je Djole najbolji svih vremena.

Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

 

 

Sad mi je pao na pamet još jedan scenario, a to je da je ova priča u poslednjih dan-dva otišla na najviši politički nivo i da se trenutno rešava na nivou australijske i srpske vlade. Nemam nikakav poseban argument za ovo, osim činjenice da Australija već dva dana uzastopno odlaže konačnu odluku, a vidimo da se i ona naša klošarka uključila, tako da imam neki osećaj da se vode razgovori na tom nivou. 

 

Moguć ishod tih razgovora je ovaj: Novak ostane u Australiji i nastupi na turniru, a nakon turnira tj. na izlasku iz zemlje dobije neku kaznu koja nije zatvorska (ne znam da li za ono pogrešno polje može da se izvuče sa globom ili mora da popase minimum godinu dana zabrane ulaska). Vrati se u Srbiju i tamo opet dobije neku kaznu koja nije zatvorska, za kršenje izolacije. Dve vlade se dogovore da pitanje PCR testa stave ad acta, mediji nastave da čereče idiota i sve se elegantno zaboravi posle nekog vremena. 

 

Dodatni benefit ovoga je što idiot, ako ikada više misli da zaigra tenis, naprosto mora da se vakciniše jer neće više biti te lekarske komisije koja će uvažiti njegova budalisanja. Ako se tripuje da će mu vakcina umanjiti teniske performanse pa zato neće da je primi, sad mu je svejedno jer bez vakcine mu više nema tenisa. Izbor mu je da proba još nešto da osvoji sa umanjenim performansama ili da neslavno završi karijeru. 

 

Jedini problem koji ja vidim u mogućem dogovoru Srbije i Australije je taj što Tennis Australia sada verovatno želi da mu što pre vidi leđa. Cenim da će sve sudije koje su došle, uraditi sve što mogu da ih ne zapadnu njegovi mečevi i smirivanje publike na istim. Nikome to ne treba, pa ni njemu samom. A opet, izvršna vlast jeste poražena na sudu i potezanje diskrecionog prava na proterivanje verovatno nije potez koji im se mili. Ako na kraju i odluče da ga diskreciono proteraju, pretpostavljam da će to uraditi opet u nekom dogovoru sa srpskom stranom i uz minimalne penale. 

 

A mogao je da lepo uđe u Australiju sa dve nedelje karantina ili da ljudski odradi izolaciju u Beogradu i preskoči Marbelju. E, pa kad te je to sve mrzelo, sad izvoli pa peglaj ovo. 

Ton je nepotrebno i neopravdano ostar, ali post u osnovi tacan:

 

*Novak je napravio glupost (desava se, pogotovo kad arogancija zamraci pamet, valja oprostiti, ostati lojalan)

*Nema sumnje da se ovo odlucuje u cetvorouglu Brnabic-Morison-Novakovi advokati-AO.

*Vrlo je vjerovatno da ce Novak dobiti neku kaznu u Australiji, cak ako mu omoguce da igraju.

*Ne moze politicar u Srbiji osuditi Novaka za krsenje izolacije, ali Novak se moze sam napisati pokajnicko izvinjenje.

*Vrlo moguce da je Novaku postavljen uslov sa vise strana da mora da se vakcinise i da ce to pomoci da se sve skupa zaboravi.

*AO jako dobro mjerka hoce da li im je bolje da Novak igra ili da ne igra. To ce uticati na odluku.

 

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Ja jos nisam cuo nijednog zapadnjaka (ne racunam Spance) kome je Djole najbolji svih vremena.

Danas mnogi zapadni strucnjaci javno tvrde da je Novak GOAT. Privatno, to se misljenje moglo cuti jos od 2011. Danas, privatno se ne moze naci ozbiljan strucnjak koji ce staviti Federera ili Nadala ispred Novaka.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...