Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

41 minutes ago, roksi said:

 

mnogo je zanimljivo koliko se ove cinjenice zanemaruju odjednom u trenutnoj diskusiji i uopste koliki je fokus na tome da ga se opravda. jer trebalo bi da odgovara za svoju brljotinu - ako je to uopste, a ne kao sto postaje sve jasnije da jeste po sredi: svesno laziranje testiranja i rezultata. 

 

to je krivicno delo i moralo bi za to da odgovara. ili za njega ne vazi pravni sistem? 

 

 

 

 

Naravno da važi i da bi morao da odgovara. Po mogućnosti kada se lažiranje dokaže pred sudom a ne pred pomahnitalom i krvi žednom javnosti na tviteru.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

To već ne znam.

Verovatno sam propustila događaj.

 

Nisu se uopšte raskantali,  gledao sam neki intervju sa Ćetojevićem gde on kaže da su ugovorili bili saradnju na godinu dana i on posle više nije hteo više da putuje jer su uradili zacrtani cilj. Kako kaže, čuju se i dalje porukama nekad gde mu ovaj čestita kad nešto osvoji. Inače iz tog intervjua mi se čini da je Djoković za tu neku borbu za više ciljeve biva ohrabren i od Ćetojevića gde ima jedan deo gde ga savetuje da na kamerama na terenu, gde igrači obično ostavljaju svoj potpis, Djoković nacrta golubicu kao simbol itd. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Redoran said:

 

Naravno da važi i da bi morao da odgovara. Po mogućnosti kada se lažiranje dokaže pred sudom a ne pred pomahnitalom i krvi žednom javnosti na tviteru.

 

zar ne primecujes da su strasti i pomahnitalost na obe strane pa je nekima jednostavno da zmure pred cinjenicama? neki bi toliko silno seleli da je novak iznad svega. ali nije.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

dakle, gotovo. 

 

Ma, to je gotovo odavno. Mozda su mu ovim ucinili i uslugu jer cim sedne u avion vise nece biti glavna tema on vec australijska vlada. Izgubice prvo mesto na ATP listi ali vrlo je verovatno da bi ga ionako izgubio jer tesko da bi mogao normalno da igra turnir i negde bi se spotakao. Jedino sto se nadam, a takodje je i vrlo verovatno, da onaj posrani spanski oportunista nece osvojiti turnir i na ovakav nacin postati najtrofejniji teniser na svetu kad su GS-ovi u pitanju.

 

Na stranu to sto je Djokovic sam ovo prizvao na sebe svojim stavom o vakcinaciji u vreme kad debili vakcinu smatraju izvorom vecnog zivota, sve ovo sto se desilo je jedna velika, velika sramota za sve aktere.

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Blamaža je kako god okreneš. Trebalo je da kažu "nema izuzeća", ovo sad nakon što je krava šutnula kantu sa mlijekom, govno palo na ventilator i nakon što su se pokazali kompetentni i sabrani kao Vulin, plus krljanje sa sudskom vlašću bi bila blamaža za Sjevernu Koreju ili Turkmenistan a ne za nazovi pravnu državu. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, radisa said:

Jel može opet kod onog dobrog sudije?

 

Koliko se sećam, bila je priča da opet može da se žali zar ne?

Da ali koja je poenta da ga sad ponovo vozaju od imigrantskog hotela do sudije pa na teren itd, turnir počinje za par dana, i da gledaju da dok je na slobodi da tad ima mečeve a da ga u međuvremenu drže u pritvoru. Čovjek je otišao da igra tenis, ako ostane da se nadgornjava s njima principa radi a ne radi učešća na AO, onda i jeste stvarno borac za slobodu, mada je način besmislen. 

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Jel može opet kod onog dobrog sudije?

 

Koliko se sećam, bila je priča da opet može da se žali zar ne?

Ja mislim da sam procitao, da nema vise zalbe.

  • Tužno 1
Link to comment

Vidim sad, Obradović gostovao na nekoj Australijskoj  TV...

 

Jbg, lako je tako, puste budaliu, da još lakše opravdaju izbacivanje... Šta je sledeće, zvaće i Nestorovića da gostuje?

 

 

  • Haha 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...