Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Meni nedostaju ona srećna davna vremena kada smo svi bili samo imunolozi i virusolozi :sad:

 

samo opušteno, to je bilo pre 5 minuta. dakle pre jedno 50 stranica

  • Haha 3
Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Pa ako nemaju logove, jbg, onda se ne dokazuje baš lako... :(

 

Jel' se zna ko im je radio bazu, interni posao ili su se prale neke pare neka konsultantsak kuća?

 

ne mora logovi ... a i ne verujem da bas nemaju nikakve logove

 

ako srcnes sve djokoviceve testove dobices ih sve .. ne verujem da imaju delete

 

ali ... editovao sam post gore

samo je pitanje onda zasto test od 22. nije isto takav

Edited by cedo
Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

st, u nekom trenutku imam potrebu da ga branim, pa onda imam potrebu da ga napusavam i tako u krug.

Sad sam u fazi da ga branim...

Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Zato sto je globalna tendencija da se presudjuje na drustvenim mrezama jer to politicarima daje mogucnost da elegantno zaobidju pravni mehanizam i dobiju zadovoljenje kroz character assassination, a dunsterima koji od poznavanja prava i istraznog postupka imaju bindzovanje americkih crime serija iluziju da aktivno i korisno ucestvuju u visokoprofilnim skandalima. Ko se skolovao za policajca, advokata i sudiju zajebao se grdno.

 

Inace, moram da priznam da kad se covek malo izmesti iz svakodnevne jadikovke tipa "je li Novak uradio ono sto se danas tvrdi da je uradio ili nije, a sutra cemo preci na nesto drugo" to pomaze sagledavanje opste perspektive citavog ovog galimatijasa. A opsta perspektiva kaze da se kroz ovaj bizaran slucaj trenutno prelama nekoliko strasno bitnih stvari koje mogu da promene nacin funkcionisanja savremene civilzacije. Zapravo, ne prelama se u smislu da neceg nije bilo pa ce ga posle ovoga biti, vec da su neke promene koje smo vec doziveli sada jasnije izlozene u javnosti. Potreba za svrstavanjem po svaku cenu jer se ne moze i ne sme ostati uzdrzan ni oko cega, pojedini elementi deklaracije o ljudskim pravima za koje smo mislili da su vec osvojeni su dovedeni u pitanje, ugledni mediji koji u trci za klikovima objavljuju neproverene podatke i vesti i javno spekulisu bez dokaza, politicari koji donose ad hoc odluke na bazi vox populli-ja ne razmisljajuci preterano o posledicama, prikrivanje nenormalne nejednakosti forsiranjem iluzije jednakosti, javne licnosti koje se u strahu od osude javnosti pretvaraju u oportuniste bez prava glasa o bilo cemu, pravljenje magarca od komarca a onda ostavljanje magarca da lipse jer se koliko za par dana pojavi novi komarac s potencijalom da se od njega napravi magarac, opsti volontarizam, nesnalazenje i politicka partikularizacija  borbe protiv pandemije koja se svuda koristi vise kao orudje u funkciji politickog PR-a nego kao nesto cime bi pre svega trebalo da se bavi medicinska elita, zajebavanje s pandemijskim protokolima jer "ko ga jebe, nije ni bitno, vazno je da ja zavrsim posao za sebe" i jos ponesto iz tog ranga.

 

Desavanja na domacem, srpskom i prisipetljanskom nivou cu ovog puta preskociti.

 

Djokovic se realno pokazuje nebitnim u odnosu na magnitudu citavog dogadjaja u kojem je u centru paznje. Sta god da mu se dokaze, narocito u Srbiji, iskoristice svoj privilegovan polozaj da se skloni od posledica i utesice se ogromnim bogatstvom koje je stekao igrajuci tenis. U povoljnijem slucaju za njega sve to sto mu je trebalo dokazati ostace da visi u formi dileme ne bi li se jos malo iscedilo para iz svega onoga sto drugima generise kroz prihod kao aktivan teniser. Ono sto je problem je sto ce nas njegov slucaj ostaviti da brinemo u kakvom smo stanju svesti i sta je za ciglo dve godine korona sve uspela da razjebe, ogoli, istambura, prokaze i naruga mu se. Nekada sam mislio da ce nas ne ovaj vec sledeci virus konacno zakucati ali sad vise nisam siguran da nam je taj sledeci uopste potreban. Mozda vec korona zavrsi taj posao.

 

manje-vise jasno je da ce ta, eventualna, odluka o deportaciji biti doneta zarad mozgova sprzenih dvogodisnjim lokdaunom, a ti mozgovi treba da glasaju za tri meseca, mene samo jako zanima koje obrazlozenje ce ministar da ponudi za svoju odluku. "sumnjamo u srpski pcr i gadimo se toga sto je u srbiji delio deci trofeje iako je bio pozitivan" ne moze nikako da bude objasnjenje. ako postoji nesto inkriminisuce to je interna stvar srbije koja ce se resavati ili nece, to nisu australijska posla. australijski sud je utvrdio ono sto je relevantno za australiju.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

stvarno mi je zao sto je ubio sovju reputaciju ovako. navaijam za njega od kada se pojavio, stalo mi je da pobedjuje cak i kad ne geldam meceve, uspevam cak i da zaboravim da promovise semira dok igra grend slemove. mislim da nije los covek, za razliku od caleta, vec da je budala koja je uletela head first u ta new age sranja i da nece ni malo da odstupi od toga jer je fanatik u svemu, zato je i ovde gde je. problem je sto u mirnodopsko doba to moze da prodje ali kad imamo pandemiju....uglavnom, krivo mi sto se ovako srozao, u nekom trenutku imam potrebu da ga branim, pa onda imam potrebu da ga napusavam i tako u krug. ovo nece moci da spere nikako i nikad. 

 

A -> Ш.

Link to comment
Quote

 

News in the Djokovic case:

- Australian media point out that the decision on the tennis player's visa has already been made and will be announced tomorrow morning.

- Everything indicates that the Serbian's visa will be withdrawn.

 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

stvarno mi je zao sto je ubio sovju reputaciju ovako. navaijam za njega od kada se pojavio, stalo mi je da pobedjuje cak i kad ne geldam meceve, uspevam cak i da zaboravim da promovise semira dok igra grend slemove. mislim da nije los covek, za razliku od caleta, vec da je budala koja je uletela head first u ta new age sranja i da nece ni malo da odstupi od toga jer je fanatik u svemu, zato je i ovde gde je. problem je sto u mirnodopsko doba to moze da prodje ali kad imamo pandemiju....uglavnom, krivo mi sto se ovako srozao, u nekom trenutku imam potrebu da ga branim, pa onda imam potrebu da ga napusavam i tako u krug. ovo nece moci da spere nikako i nikad. 

 

aqMnXLL.png

Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

 

diskreciono pravo da ga protera na osnovu sumnje za koju je saznao od tviterasa. ok.

 

Tviterasi od spigla....moze i sam kao i njegova vlada da to isto provere sto se pise...

 

Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

 

I onda dođe na granicu, na testu piše DJ, a u pasošu Đ. Pakao.

 

ne znam da li si ironican, ali to moze da bude jako veliki problem. imam prijatelje djordjevice koji su imali sa tim veliki problem

  • +1 1
Link to comment

Знам човјека презимена Копривица који је протјеран из неког села у Херцеговини и послије није могао до свог имања јер у катастру се земља води на презиме Копривца. :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

ne znam da li si ironican, ali to moze da bude jako veliki problem. imam prijatelje djordjevice koji su imali sa tim veliki problem

 

To mu se svete jer nije htio da igra kao Novac McGeorgey za UK prije 16 godina!!! 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...