Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

meni je samo nejasno u kojoj meri je za eventualnu odluku o deportaciji relevantno nolovo ponasanje u srbiji. da li je on falsifikovao test - oni ne mogu da znaju , da li se neodgovorno ponasao nakon tog testa navodno 16. i navodno pozitivnog - jeste, ali opet, on je dosao u australiju sa urednom dokumentacijom i tamo se ponasao kako prilici. zato ne razumem zasto bi ga oterali ako je u drugoj drzavi krsio propise, to je stvar za tu drzavu.

Link to comment
20 minutes ago, chandra said:

 

Nije u AU, ali jeste u Spaniju. Gde takodje nije mogao zvanicno da udje. Sa srpskim pasosem bez vakcine nije mogao nikako. Sa dozvolom boravka Monaka mogao je da prodje kroz Spaniju, ali ne i da se zadrzava. Nije mogao da se vadi ni na sporsko izuzece jer se to odnosi samo na zvanicne sportske dogadjaje u ES, a ne na treninge i sl. Posle pozitivnog testa najmanje 11 dana nije smeo da putuje u ES (dakle do 28).

 

https://www.sanidad.gob.es/en/profesionales/saludPublica/ccayes/alertasActual/nCov/spth.htm

https://www.sanidad.gob.es/en/profesionales/saludPublica/sanidadExterior/CHS/Pdf/FAQs_CERTIFICADO_DIGITAL_COVID-19-UE_y_OTROS_CERTIFICADOS_en_071021_v6.pdf

U Spaniju moze da se udje nevakcinisan uz specijalnu dozvolu ambasade i PCR test. U praksi ako dolazis letom iz sengenske zone mozes da se napravis blesav i zaobidjes kontrolu zdravstvenih radnika. Ja sam pred Novu Godinu leteo iz Budimpeste za Alikante i stigao otprilike kad i let iz Barselone pitali su ko je iz Budimpeste da ide u desni red, a iz Barselone u levi koji zaobilazi ove sto citaju QR kod koji se popunjava pre dolaska u zemlju, nista nisu proveravali, pa je neko mogao da prodje kao da je dosao lokalnim letom. Ista stvar je bila i kad sam leteo iz Alikantea za Barselonu. Opet su verovali na rec ko je kojim letom dosao.

Link to comment

@Jimmy Kowalski
Pa valjda se podrazumeva da su u pitanju naše pretpostavke i sumnje (manje ili više osnovane), dokelogod neko ne prizna ili neki sud presudi.
Ako to nije jasno, pa onda ćemo lepo promeniti potpise, svakome ko piše u ovom topiku treba automatski da se dopiše: gore izrečeni stavovi forumaša su ništa drugo do špekulacije.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

meni je samo nejasno u kojoj meri je za eventualnu odluku o deportaciji relevantno nolovo ponasanje u srbiji. da li je on falsifikovao test - oni ne mogu da znaju , da li se neodgovorno ponasao nakon tog testa navodno 16. i navodno pozitivnog - jeste, ali opet, on je dosao u australiju sa urednom dokumentacijom i tamo se ponasao kako prilici. zato ne razumem zasto bi ga oterali ako je u drugoj drzavi krsio propise, to je stvar za tu drzavu.

Zato što Ben, Stern i drugi uticajni twitteraši knejaju, a masa se pali... Pa da se dodovore masi...Direktna demokratija, kako su pojedini forumaši objašnjavali...

 

 

Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Prica sa ID-jevima nije uopste razmatrana u sudskom procesu, pa samim tim nije nikakav dokaz. Ako se otvori postupak oko moguceg falsifikovanja, onda mozemo da komentarisemo taj proces. Dotle su to sve tviter nagadjanja da je neko pocinio krivicno delo..

 

Ma naravno, i organizovano rušenje objekata od strane Siniše Malog u Savamali 2016. je samo tviter nagađanje... Ups, optužio sam Sinišu Malog, a nije pokrenut nikakav postupak oko toga, nemoj da je neko to više ovde nazvao krivičnim delom ili slučajno proglasio Sinišu za krimosa. Odma takvi postovi da se brišu :sleep:

 

Pa ko će čoveče da pokrene postupak protiv Đokovića i Instituta za javno zdravlje Srbije i eUprave? Nezavisno srpsko tužilaštvo? 

 

8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Mozes da mislis sta god hoces, ali ne mozes da tvrdis da je nesto dokazano, na osnovu tviter pisanja. Ja mogu da verujem da je Lecic silovao Danijelu, ali ne mogu da napisem da je dokazano da je to ucinio. Ja nemam te dokaze..

 

Ali ovo jeste dokazano, ne na osnovu tviter pisanja već zato što je broj 7371999 veći od broja 7320919. As simple as that.

  • +1 7
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, kralj said:

To je totalno prebacio na agenta, pa je i preneo njena izvinjenja. Kakav je klipan, garant ima negde malim slovima da formular isključivo popunjava lice koje ga podnosi i na koga se odnosi.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka
 

 

Ma, to je sad vadjenje australijske vlade, da nema ovogo ostalog, tesko da bi ga zbog toga izbacili.

 

U celoj zavrzlami to je jedino sto deluje kao honest mistake jer nema uticaja na prijem u Australiju.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Партибрејкер said:

 

 

 

 

Ali ovo jeste dokazano, ne na osnovu tviter pisanja već zato što je broj 7371999 veći od broja 7320919. As simple as that.

Jedino što je tu dokazano je da su ta dva broja u odnosu jedan već, drugi manji...

 

jel' znaškoliko bi to bilo relevantno na nekom sudu, gde bi presuda trebala da se donese na osnovu ID-ja upisau bazu, bez i jednog drugog podatka?

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Delija67 said:

U Spaniju moze da se udje nevakcinisan uz specijalnu dozvolu ambasade i PCR test. U praksi ako dolazis letom iz sengenske zone mozes da se napravis blesav i zaobidjes kontrolu zdravstvenih radnika. Ja sam pred Novu Godinu leteo iz Budimpeste za Alikante i stigao otprilike kad i let iz Barselone pitali su ko je iz Budimpeste da ide u desni red, a iz Barselone u levi koji zaobilazi ove sto citaju QR kod koji se popunjava pre dolaska u zemlju, nista nisu proveravali, pa je neko mogao da prodje kao da je dosao lokalnim letom. Ista stvar je bila i kad sam leteo iz Alikantea za Barselonu. Opet su verovali na rec ko je kojim letom dosao.

Upozorio sam organe da ima jedan mangup sto ih vuce za nos :fantom:

Link to comment
7 minutes ago, radisa said:

Zato što Ben, Stern i drugi uticajni twitteraši knejaju, a masa se pali... Pa da se dodovore masi...Direktna demokratija, kako su pojedini forumaši objašnjavali...

 

 

 

pa da, cisto politicka odluka. samo tu deportaciju ce nekako ipak morati i zvanicno da opravdaju.

Link to comment
3 hours ago, Ros said:

postoji jos jedan formular sa ispravnim podacima koji je uradjen u dubaiu. pisao je @redoran sinoc.

zar nije cudno da ni granicna kontrola ni advokati nisu iskoristili taj zicer?

 

Kako smo videli, granicna kontrola tamo je takodje vrlo upitnog kvaliteta.

Jednostavnom proverom pasosa su mogli da utvrde da je putovao u poslednjih 14 dana. A formular iz Duabaia, pretpostavljam  da je to deo dokumenata koje je advokatski tim dostavio.

Steta je sto, zbog fokusa na Novaka, lokalna australijska stampa ne proverava kakvi su se poivi vrsili australijskoj granicnoj kontroli i da li je bilo nedozvoljenih pritisaka odozgo.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...