Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

16 minutes ago, BWA said:

Nebitno je ko je falsifikovao, jer za krivično delo falsifikat odgovara i onaj ko upotrijebi lažnu ispravu ili je pribavi da bi je upotrijebio.

 

To je tako i nije tako. Nebitno je za Novaka, on je u oba slucaja pocinio krivcino djelo.

 

Bitno je za drzavu Srbiju! Ako je Batut falsifikovao, onda je Srbija na optuzenickoj klupi. TO JE ZA MENE NAJGORE!

 

PS

Nisam Srbin, jedan sam od komsija, ali samo se idiot moze radovati nesreci komsije!

Edited by Stari tenis fan
  • +1 4
Link to comment
10 minutes ago, pt 2.0 said:

Drage volje, mada nemam neke spešl infoz & insajts mimo onoga što ste svi pisali za 16, 17.12. i 18.12.

A sad vidim i da sam blocado na validaciji :blush:

1D1CAF1A-A6C6-49CC-A61E-17D381A2CB55.thumb.jpeg.7299efb724aeea067ff8ff211d590d85.jpeg

Ovo je odlicna vijest. Rade na  ogranicenju stete. To je sad najvaznije. Zaboravite slemove.

Link to comment
2 minutes ago, Stari tenis fan said:

 

To je tako i nije tako. Nebitno je za Novaka, on je u oba slucaja pocinio krivcino djelo.

 

Bitno je za drzavu Srbiju! Ako je Batut pocinio falsifikaciju, onda je Srbija na optuzenickoj klupi. TO JE ZA MENE NAJGORE!

 

PS

Nisam Srbin, jedan sam od komsija, ali samo se idiot moze radovati nesreci komsije!

Jes, bas smo se potresli, nama je to ko dobar dan :D

  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
18 minutes ago, maheem said:

Pitam se je l postoji solidno plaćeni sportista na svetu koji ne donira novac.

ma sve te javne licnosti dele kintu okolo. em donosi popularnost, em smanjuje poresku stopu (onima koji placaju porez). pri tom, vecina njih pojma nema gde i kome daju nego to odlucuju pr timovi u razlicitim situacijama. zvezde odvoje kintu a timovi gledaju od koje donacije ce lik imati najvise koristi i koje su belosvetske muke najvece u odredjenom trenutku. pa kad nagrne cunami, dele tamo, kad zvekne zemljotres il proradi vulkan, tamo a tokom pandemije dele za vakcine, razne masine i opremu vezanu za tu muku. a i to proracuunato da donator ima fajde. da nije tako, valjda bi se delilo africi a ne australiji.

 

danas suditi o ljudima po donacijama je prilicno naivno.

 

udrugim vestima - ovde guraju novaka u prvi plan jer nam je degenerik od premijera na ivici pada posto se saznalo da je organizovao zurku kod sebe kuci usred najcrnjeg lokdauna. pa daj da se prica o bilo cemu samo ne o tome.  

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, adam said:

ma sve te javne licnosti dele kintu okolo. em donosi popularnost, em smanjuje poresku stopu (onima koji placaju porez). pri tom, vecina njih pojma nema gde i kome daju nego to odlucuju pr timovi u razlicitim situacijama. zvezde odvoje kintu a timovi gledaju od koje donacije ce lik imati najvise koristi i koje su belosvetske muke najvece u odredjenom trenutku. pa kad nagrne cunami, dele tamo, kad zvekne zemljotres il proradi vulkan, tamo a tokom pandemije dele za vakcine, razne masine i opremu vezanu za tu muku. a i to proracuunato da donator ima fajde. da nije tako, valjda bi se delilo africi a ne australiji.

 

danas suditi o ljudima po donacijama je prilicno naivno.

 

udrugim vestima - ovde guraju novaka u prvi plan jer nam je degenerik od premijera na ivici pada posto se saznalo da je organizovao zurku kod sebe kuci usred najcrnjeg lokdauna. pa daj da se prica o bilo cemu samo ne o tome.  

Tacno sam znao da Englezi stoje iza svega :moj kum:

  • Haha 1
  • Tužno 1
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Tacno sam znao da Englezi stoje iza svega :moj kum:

engleze ne treba mrzeti nego od njih uciti kako prejebati javnost na finjaka.

 

da je nole englez, sve sto bi trebalo da uradi je da predlozi da se pokrene ozbiljna istraga svega sto se desavalo. pa kad zavrsi istraga, nek prozivaju. a do tad da ga ostave na miru. pa bi se za 5 do 10 godina (mozda i jace) saznalo tacno sta se desavalo al jebiga, kasno je za kaznjavanje. nek sluzi za nauk.

  • +1 8
Link to comment

BBC i pravnik iz Jukoma o kazni za krsenje izolacije u Srbiji

 

 

Quote

 

Muškarac iz Dimitrovgrada prvi je osuđen u u martu 2020. godine zbog kršenja mera samoizolacije i to na tri i po godine zatvora, a dve osobe u Požarevcu ubrzo osuđene na dve i po godine.

„Na početku epidemije, dok se i dalje ništa nije znalo i dok smo svi bili uplašeni, prve kazne za kršenje mera izolacije su bile poprilično drastične", kaže Ćalić.

„Međutim, kako je vreme prolazilo kazne su bile sve blaže i blaže, a trenutno su uglavnom ili uslovne ili novčane oko 100.000 do 150.000 dinara."

 

 

 

dobri nolo je tacno znao sta radi onim jutrosnjim saopstenjem

Edited by morgana
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...