Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

postoji jos jedan formular sa ispravnim podacima koji je uradjen u dubaiu. pisao je @redoran sinoc.

zar nije cudno da ni granicna kontrola ni advokati nisu iskoristili taj zicer?

  • +1 1
Link to comment

Malopre sam gledao ovog Rizvija na TV (pominjali smo ga ranije ovde jai vememah), u istom prilogu sa Anom Brnabić. Kakav transfer neprijatnosti, nije isto kad samo čitaš neke stvari i kad ih čuješ.

‘Government is between a rock and a hard place’: What to do with Djokovic?

By Marta Pascual Juanola

Australia’s former deputy secretary of the Department of Immigration Abul Rizvi has weighed in on the next possible steps on the Novak Djokovic saga.

 

Speaking to ABC Radio Melbourne this afternoon, Mr Rizvi said allegations the tennis star had provided false information in his declaration constituted grounds for Immigration Minister Alex Hawke to cancel Djokovic’s visa.

 

However, he believed Mr Hawke would refrain from doing so.

 

“I think the government is probably not very happy with how all of that is playing out in the media … their preference I suspect will be to try to finish this issue as quickly as they can,” he said.

 

If Mr Hawke chose to cancel the visa, Mr Rizvi said Djokovic would be given a notice of intention to cancel his visa by the Australian Border Force and taken into immigration detention again.

 

The Serbian player would then have the right to appeal the decision in court, but that could prevent him from playing in the Australian Open.

 

Mr Rizvi said the easiest solution was for the government to sit down with Djokovic, work out a way to reassure the community the tennis player did not pose a risk to public health and allow him to play in the tournament.

 

“The government is between a rock and a hard place and either tries to close this issue down within two or three days, or it can keep it going for a week or two.”

Mr Rizvi said the government should have reviewed and cancelled Djokovic’s visa when he applied in November.

 

SaE

Link to comment
Nadam se da ce sto pre pobeci iz te vukojebine, izgleda da su namirisali krv. I da ce u Srbiji da se izvini za sve ovo.

"Izvinjavam se svima koje sam povredio jer sam hteo zdrav da igram AO. Obzirom da nisam imao priliku da igram zdrav morao sam da dostavim dokaz da sam bio bolestan, a posto nisam bio bolestan probao sam da laziram da jesam. Prihvatam svu odgovornost za svoje poteze i sto sam kao zdrav ugrozio zdravlje mnogih ljudi. Nadam se da cu sledece godine biti malo manje zdrav i uspeti da odem na svoj najdrazi turnir" izjavio je na pres konferenciji Novak Djokovic.
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Lancia said:

Toliki rad i samoodricanje i da te tretiraju i izbace sa turnira ko gubavca, sve zarad jedne pisljive vakcine. E, moj tupsone :fantom: 

Nije to pitanje pišljive vakcine, teško da se on plaši igle, nego da se ne pokvari avax imidž i tu pomoći nema.

Ok, može da nastavi da tihuje na Maldivima.

Mi ovde ostajemo da se zlopatimo sa ovom našom bagrom.

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

pitanje je sata, a ne dana kad ce cela planeta da skonta za pcr, tako da ne znam sta trazi tamo vise

 

Samo jako, do samog kraja :dry: Pa ce posle da glumi zrtvu ako njega zvezdu budu sprovodili do aerodroma kao nekog vasljivog migranta

Link to comment
15 minutes ago, Tsai said:

jel on stvarno u tolikom ego tripu da ce ostati tamo i danas? jbt, prvi avion i nazad

A bukvalno ne znam šta je gore. Trebao je ranije da se vrati, ali sad kad je dovde došao nema smisla.

Uz ceo taj narativ da samo želi da igra, bezveze je sad podviti rep i otići... sad mora jako i do samog kraja.

 

Ili što bi reko predsednik, predaja nije opcija. :dry:

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, mraki said:

A bukvalno ne znam šta je gore. Trebao je ranije da se vrati, ali sad kad je dovde došao nema smisla.

Uz ceo taj narativ da samo želi da igra, bezveze je sad podviti rep i otići... sad mora jako i do samog kraja.

 

Ili što bi reko predsednik, predaja nije opcija. :dry:

 

 

igra sa fejk pcr-om na turniru na kom samo sto ga ne uhapse zbog laganja na sudu i laganja u popunjavanju formulara. what could go wrong?

bezanija!

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...