Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Znajuci Djokovica ne samo da ce da se bocne nego ce i besplatno reklamirati biontech i fajzer. I to nije lose ali je sve ukupno gadno.

 

Problem je sto se u Srbiji ne shvata tezina celog pitanja. Primera radi, Nemacka ima rigorozne mere razne 2g i 3g...ljudi cekaju u redu za prodavnicu beletehnike ili crkvu zbog kontrole ulaska. Javni prevoz je slicna prica...restorani jos gore, maske svuda...ljudi su na ivici pucanja zbog svega i onda dodje Nole nacionale i govori: kakve ste vi budale, na glibalnom planu. I naravno da to vuce ozbiljne politicke probleme za npr. Nemacku vladu.

  • +1 4
Link to comment
19 minutes ago, garmonbozia said:

"Poco prima di partire, mi dà un colpetto sulla spalla e dice: Abbraccia la bellissima città di Parigi. Lunedì ho fatto il test prima di volare in Australia. Negativo”."

 

DeepL prevod:

 

"Just before I left, he tapped me on the shoulder and said, 'Embrace the beautiful city of Paris.' On Monday, I took the test before flying to Australia. Negative.""

 

vrlo nelogicno. taj Monday je 13.12. koliko se ja razumem u tematiku, PCR test vazi 72 sata. mozda je novak bio u AU pa se vratio do 18.12?

Link to comment
14 minutes ago, morgana said:

 

ko je marca? prespavala sam neke epizode.

 

 

 

Samo ti pajaj :) Nebitno koja je stampa u pitanju, sve se to srozalo, ja samo kad vidim kakav su krs El Pais ili El Mundo danas, nekad su to bile respektabilne novine, pogotovo nedeljno izdanje :wub:

  • Wub 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...