Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

zar nije @renne linkovao neki italijanski list koji prenosi izjavu nekog iz l'equipe da je na kraju intervjua i sesna sa fotografom djokovic izjavio: 'ne birni, radio sam test, negativan sam'?

Edited by InvisibleLight
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

 

Quote

E L’Equipe oggi ha rivelato dell’incontro del 18 dicembre per la consegna del premio di campione dell’anno. Lo racconta Frank Ramella, che andò fino a Belgrado con il fotografo: “L’assegnazione del trofeo avviene senza fanfara o tromba. Veniamo al servizio fotografico. Ovviamente il fuoriclasse serbo è smascherato. Non ti metti in posa con il viso semicoperto. Gioca sotto le istruzioni di Etienne, lui sì mascherato. Urla anche, per rendere tutto più vero”. E poi: “Per trentatré minuti, secondo il timer del registratore, Djokovic ha risposto alle domande con convinzione. Eravamo entrambi protetti, uno di fronte all’altro a quasi un metro di distanza, ai lati di un lungo tavolo rettangolare. Alla domanda di Étienne di togliersi la mascherina per cinque minuti durante la chiacchierata, Djokovic ha rifiutato. Poco prima di partire, mi dà un colpetto sulla spalla e dice: Abbraccia la bellissima città di Parigi. Lunedì ho fatto il test prima di volare in Australia. Negativo”.

ima ovde, samo mi nije jasno sta mu rece kad je radio test?

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

@radisa

 

moze da se napravi, ali pcr od 16. je zapravo pcr od 25/6, vracen u bazu a da mu nisu smanjili ID. zato je ID testa radjenog 16. veci od ID radjenog 22. sto je kontra svake logike, jer IDevi rastu sa danima i radjenim testovima, kao redni brojevi

Pa znam sve... Nego sad mogu i taj ID da naprave kako treba, kad budu pravili nove testove koji nedostaju... :fantom:

 

Da se ne zajebu....

 

 

Link to comment
1 minute ago, InvisibleLight said:

 

ima ovde, samo mi nije jasno sta mu rece kad je radio test?

 

Tehnički nije slagao, siguran sam da je zaista radio test u nekom momentu čiji je rezultat bio negativan. 

  • Haha 1
Link to comment
12 minutes ago, InvisibleLight said:

zar nije @renne linkovao neki italijanski list koji prenosi izjavu nekog iz l'equipe da je na kraju intervjua i sesna sa fotografom djokovic izjavio: 'ne birni, radio sam test, negativan sam'?

 

i to u ponedeljak

samo ne znam sto se pominje australija u toj recenici

Edited by cedo
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

 

Tehnički nije slagao, siguran sam da je zaista radio test u nekom momentu čiji je rezultat bio negativan. 

da, brzi antigenski, a precutao nalaz pcr-a (ako se drzimo njegove price da ga je uopste radio i dobio pozitivan 17.nakon slikanja s decom)

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, samo_opusteno said:


Pre bih se zajebavao sto se Djokovic bez simptoma druzio sa njima nego dramio u situaciji gde nema nikog ko nije bio prehladaljen u poslednjih 20 dana tako da smo apsolutno svi izlozeni virusu i uglavnom ga svi lagano prodju.
Ponasate se kao kad se kovid tek pojavio pa se prale ulice a zarazeni tretirali kao zombiji.

 

To je dobrim delom i razlog ovoga što se dešava. Možda živi u Monaku/Marbelji, ali mentalno je u Srbiji, gde nije tako strašno što je umrlo 40+ hiljada ljudi, uglavnom neki matorci, i niko nije spreman da se zatvara, distancira i nosi maske zbog neke babe. Onda se u jednom momentu, npr. Adria tour-u, sudari to sa ostatkom sveta, ili kao sada sa zemljom 4 puta veće populacije gde je umrlo 2,500 ljudi (što su u jednom momentu bili naši mesečni brojevi).

 

 

  • +1 7
Link to comment
9 minutes ago, InvisibleLight said:

da, brzi antigenski, a precutao nalaz pcr-a (ako se drzimo njegove price da ga je uopste radio i dobio pozitivan 17.nakon slikanja s decom)

Ja se od sad držim zvanične priče, šta ima mi koj kurac da špekulišemo, uništili smo čoveku karijeru našim pseudoanalizama.

  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
11 minutes ago, boldrock said:

 

To je dobrim delom i razlog ovoga što se dešava. Možda živi u Monaku/Marbelji, ali mentalno je u Srbiji, gde nije tako strašno što je umrlo 40+ hiljada ljudi, uglavnom neki matorci, i niko nije spreman da se zatvara, distancira i nosi maske zbog neke babe. Onda se u jednom momentu, npr. Adria tour-u, sudari to sa ostatkom sveta, ili kao sada sa zemljom 4 puta veće populacije gde je umrlo 2,500 ljudi (što su u jednom momentu bili naši mesečni brojevi).

 

 

 

Za sve postoji sredina. Apsolutno je jasno da zatvaranje i bilo koji pokušaj sprečavanja širenja ovog virusa je za sada failovao i to opasno. Isto kao što svi dokazi o omikron varijanti govore da je u pitanju virus koji se brzo širi ali generalno izaziva blaže slike. Kao što je i jasno da vakcina ne deluje tako dobro protiv mogućnosti da se zaraziš ovom varijantom. Potpuno je normalan mindset ljudi da se nauči da se živi sa ovim i da su sva zatvaranja, lokdauni, restrikcije uglavnom totalan bs. Nisam siguran od kada je to problem napisati na ovom forumu jer vidim da se takvi postovi brišu. Sve to može biti tačno u isto vreme u kojem je Novak ispao smeće. 

  • +1 9
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...