Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

totalno fer ne obavijestiti francuske novinare o koroni, a brzi test je svakako brza opcija od provjere mejla s ocekivanim pcr rezultatom. bas jadno, ali da, profi kontrola stete.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Malvo said:

Ovde bi profi jedino bilo da mu kazu da se jednostavno pravi mrtav dok ne prodje turnir, da proba da uzme turnir i da se nikad vise ne pojavi tamo.

 

ja bas mislim da treba sto pre da ispadne, upravo zbog svog legacy-ja, ako ne da se odmah spakuje i vrati u srbiju

Link to comment
2 minutes ago, maheem said:

Divni čovek Nole je obavestio francuze i klince sa kojima se slikao da je bio pozitivan po dobijanju test rezultata <3

Go Nole!

 

to je kad neko ima srece da sazna da je zarazen tek kad odradi obaveze. i srece da se zarazi u dan idealno za turnir. nole cakani caja, treba mu javiti da igra loto.

Edited by morgana
  • +1 4
Link to comment

Jebo te, šta god je ponuđeno javnosti na uvid ima bag. Od naloga na tviteru, instagramu, pcr testa, formulara za ulazak. Dosadi sve ovo i bogu i narodu, al daj kad smo već tu da vidimo i pasoš. :ph34r:

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Budja said:

 

Onako, 29 tacaka je malo. Jasno je da rendi brojevi prate uzlazni linearni trend, ali isto ovo mozes da dobijes i ako su testovi radjeni po labovima i da Novakov test nije fejks. Takodje, ne vidim da ovde ima dva testa radjena istog dana. Posto je x-osa dani, kada bi sve poredjao imao bi vertikalnu pravu u istom danu.

 

Na MTF-u je isto neko radio grafikon i ima testova koii su rađeni istog dana.

 

https://www.menstennisforums.com/threads/german-magazine-spiegel-claims-djokovic-positive-test-is-from-dec-26th-update-doubts-given-about-spiegel’s-article.1003905/page-49#post-42096423

Link to comment
7 minutes ago, boldrock said:

 

mislim, pocetni je nonsens da njegov test radjen 16. decembra ima veci redni broj (ID) nego test radjen 22.

svi testovi idu hronoloski rednim brojevima (1,2,3,4... 1000, 1001...)

od te premise su krenuli

Link to comment

Meni ova izjava vise deluje kao da je test bio lažiran, a da je on zaista radio te antigenske testove koje navodi i da su bili negativni. 
 

Suštinski sad mu treba neko iz L’Equipa da kaže: jeste, upozorio nas je i sve je bilo consensual. Iz sranja u sranje, al’ bar je platio pošteno PR konačno.

Edited by Mos
  • +1 4
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...