Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 hours ago, papapavle said:

Po strani sve drugo, ali me ovo najviše kopka - ako nije falsifikovao test, njegov boldrikovski plan za učešće na turniru čijim desetim osvajanjem bi postao goat (bar po broju slemova) je bio - da se zarazi ako uzmogne, a ako ne, jebigica??? Pa šta je čekao do sredine decembra, mogao je mnogo ranije da skokne u obilazak kovid sistema, kao Ben Hur u koloniju gubavaca...

Tek nekoliko dana pre njegovog bogojavljenskog prokuživanja ozvaničeno je koji su uslovi za odlazak na Aus open 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, mraki said:

Ali jebote, on ladno podmeće roditelje. Mislim, koja je šansa da oni ovo rade na svoju ruku?

Ako već ne želi da odgovara na pitanja redom, neka bar izda neko kršteno saopštenje.

 

Ovo hendluju kao da su im za vratom samo Alo, Informer i Kurir. Nije mi jasno zašto.

Link to comment
37 minutes ago, Fins fleet said:

Sto se popunjavanja tih deklaracija tice, znam da nije odgovorno ali i ja moram dobro da se skoncentrisem da procitam ta pitanja kako treba umesto da odgovorim po automatizmu sa ne. Ta forma je uglavnom "Jesi li terorista", "jesi li ikada bio osudjen na obistvo", "imas li droga". Sasvim moguce da je prosto greska.

 

ali to je oficijelni dokument/formular. ne vredi da se naknadno kaze upsi, pogresio sam ili nisam pazljivo citao. 

 

elem, zaista se pitam u cemu je bio problem da navede da je putovao kao sto se ispostavilo da jeste? to sto je lagao (ili pogresio, stagod) na formularu mu je dodatno nepotrebno ukopavanje. mada ocigledno samo pomaze odmotavanju klupka.

 

da ne govorimo o diskutabilnosti pcr i datuma. stvarno na pitanja oko toga treba da odgovori i objasni asap. 

 

morisonovu sramotnu brljotinu je keli sredio, sad je na novaku red da pocisti svoju ako ima materijala za to.

 

 

 

 

 

Edited by roksi
  • +1 1
Link to comment

Nista ne bi morao da odgovara, da se nije 'junacki i smireno' suocio sa 'delegatom'. 

Necete da me pustite? Hvala i dovidjenja. 

Najmanje stete, pre svega sebi, bi naneo da je poput one Cehinje seo na prvi avion i nazad. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Kapiram da mu u tri života ne bi palo na pamet (kao što ne bi ni meni palo) da će svi dokumenti koje je podneo na kraju postati javna svojina sa kojom svako može da radi šta hoće. Iskreno, i dalje me to čudi, valjda barem medicinski dokumenti potpadaju pod neku zaštitu podataka o ličnosti.

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, radnik said:

Nista ne bi morao da odgovara, da se nije 'junacki i smireno' suocio sa 'delegatom'. 

Necete da me pustite? Hvala i dovidjenja. 

Najmanje stete, pre svega sebi, bi naneo da je poput one Cehinje seo na prvi avion i nazad. 

 

sigurno pametnija opcija od odluke koju je doneo. ako nista onda za dugorocnost sopstvene karijere i pozicije koju je svojim talentom i radom postigao u istoj. ovako, zbog svog antivakserstva i pogresnog osecaja moci da je iznad svega sam je sebe saterao u cosak.

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

Kapiram da mu u tri života ne bi palo na pamet (kao što ne bi ni meni palo) da će svi dokumenti koje je podneo na kraju postati javna svojina sa kojom svako može da radi šta hoće. Iskreno, i dalje me to čudi, valjda barem medicinski dokumenti potpadaju pod neku zaštitu podataka o ličnosti.

 

+1000

a izvor curenja australijski sud. 

Link to comment
Just now, boldrock said:

Da li je na kraju neki naš tviteraš rešio pitanje razlike u brojevima šifre potvrde koji su veći kod ranijeg PCR testa od 16.12?

 

prvo neka rese pitanje razlike broja testiranih i sifre potvrde.

Link to comment
14 minutes ago, roksi said:

 

ali to je oficijelni dokument/formular. ne vredi da se naknadno kaze upsi, pogresio sam ili nisam pazljivo citao. 

 

elem, zaista se pitam u cemu je bio problem da navede da je putovao kao sto se ispostavilo da jeste? to sto je lagao (ili pogresio, stagod) na formularu mu je dodatno nepotrebno ukopavanje. mada ocigledno samo pomaze odmotavanju klupka.

 

Travel Declaration se može zameniti i napraviti potpuno nov dokument. Moguće je da službenik Tennis Australia koji mu je to popunjavao, nije od njega dobio informaciju o Španiji, što opet ne mora da implicira laganje već slučajni propust. Ne znam na koju foru TA može da prikupi 100% pouzdano yes-no od nekoliko stotina tenisera u čije ime popunjavaju deklaraciju. Negde će sigurno da dođe do promene plana u poslednji čas.

 

Samo pitanje je malkice rogobatno jer traži od tebe da im predvidiš budućnost ako popunjavaš unapred ("have traveled or will travel"). Kada apliciraš za UK ili US vizu, traže ti da izlistaš zemlje u koje si putovao u prethodnih 10 godina ali ne i da ih unapred obavestiš da li još negde planiraš da putuješ pre nego što im se pojaviš na granici.

 

To stvarno deluje kao honest mistake, obaška što ima ovu drugu formu iz Dubaija gde je odgovor Yes i pokriva put u Španiju.

Link to comment
Just now, Tsai said:

 

? kako mislis ?

 

npr., razllika u ID-u od 22.12 kod novaka i danasnjeg broj testiranih je 170,000, a samo juce i danas je napravljeno oko 60,000 testova

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...