Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

 

And that is the $64.000 question. Ako neko od nas ima stari test i regeneriše novi, možemo li da provalimo da li dobijamo novi broj?

 

prosli post

 

 

Quote

 

btw, skenirala sam qr kod koji je ostavio blokovi.com na tviteru i da, dobija se danasnji dan, jer ga je danas skinuo sa sajta, iako je test iz oktobra

 

pogledala sam nakandno i izvjestaj o vakcinaciji koji imam, nisam transformisala niz brojeva u datum ali vidim da je bas nizak, odgovara julu nacelno, sto i jeste vrijeme kad sam ga dobila mejlom

 

 

 

ne mogu doduse da generisem svoju novu potvrdu sada

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

 

And that is the $64.000 question. Ako neko od nas ima stari test i regeneriše novi, možemo li da provalimo da li dobijamo novi broj?

 

ako se id? serial number? incremented primary key? resetovao u medjuvremenu zbog necega sto bi bilo ludo zabavno onda treba naci testove koji imaju manji broj od Noletovog posle 16 a pre 26.

Link to comment
Just now, 3opge said:

ako se id? serial number? incremented primary key? resetovao u medjuvremenu zbog necega sto bi bilo ludo zabavno onda treba naci testove koji imaju manji broj od Noletovog posle 16 a pre 26.

 

Au al će admini e zdravlja da ne spavaju večeras.

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, urkozamanje said:

Mislis li da su svi ljudi koji prate ova trenutna desavanja sportsku fanovi? Malo je taj reach duzi ja mislim. 

Vozim se kolima danas u Austriji, zemlji u kojoj je profesionalni sport poslednja rupa na svirali, kao vesti iz kulture u Srbiji. Prestaje muzika na radiju, spikerka počinje sa Novak Đoković je bla bla bla tri rečenice, ja sam Helga Helgović, slušate vesti u podne, uvodna špica, počinju vesti naravno četvrtom rečenicom o Novaku.

Link to comment

"Ne znam kada je Đoković dobio rezultate, moraće da pojasni"

Premijerka Srbije Ana Brnabić rekla je da nije ni optimista ni pesimista kada je reč o tome hoće li Novaku Ðokoviću biti dozvoljeno da igra.

IZVOR: TANJUG UTORAK, 11.01.2022. | 17:55

Link to comment
12 minutes ago, Leia said:


Pa eto jos bolje, mozes o istom trosku da se i hvalis i prosvecujes sagovornika, takoreci dominiras :fantom:

Au tebra, ako je hvaljenje da sam radio i studirao u austrijskoj provinciji onda su ti standardni stvarno niski.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

 

And that is the $64.000 question. Ako neko od nas ima stari test i regeneriše novi, možemo li da provalimo da li dobijamo novi broj?

Isti je broj kad god da ga generišeš, ali su dva testa rađena u različitim laboratorijama, moguće da to ima veze.

Vratimo se na istragu zašto je DJoković, a ne Đoković. :)

Link to comment
3 minutes ago, Zeleni sto said:

Vratimo se na istragu zašto je DJoković, a ne Đoković. :)


ko ima naše Đ ima muke žive sa pasošem. imam prijatelje ovde koji su dosli u Nemačku kao Đorđević. sad su se pomirili da ime bude Dordevic u pasosu. neko u nemačkoj administraciji nije mogao da unese Đ pa uneo D

Edited by Ros
Link to comment
5 minutes ago, Zeleni sto said:

Isti je broj kad god da ga generišeš, ali su dva testa rađena u različitim laboratorijama, moguće da to ima veze.

 To je moguće da su laboratorijama dodeljeni opsezi za ID

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...