Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Brbana oštro:

 

Quote

Na pitanje da li je Ðoković prisustvovao događaju koji je 17. decembra ogranizaovao Teniski savez Beograda, iako je dan ranije, 16. decembra, bio pozitivan na koronavirus, Brnabićeva je rekla da je Ðoković "očigledno prekršio pravila" ako je znao rezultat testa pre nego što je otišao na taj događaj.

Ona je, međutim, naglasila da je potrebno dodatno pojašnjenje.

"Ne znam kada je dobio rezultat testa, kada ga je pročitao", navela je Ana Brnabić.

Brnabićeva, koja je razgovarala u ponedeljak uveče sa australijskim premijerom Skotom Morisonom, rekla je da je Vlada Srbije spremna da pruži garancije da će Ðoković poštovati lokalne propise dok je u Australiji.

 

  • Haha 3
Link to comment
14 minutes ago, Tsai said:

 

vrv su 26. spremali dokumentaciju za excemption

e sad, ono sto je nelogicno je da je negativni test skinut odmah istog dana, a pozitivni, koji je najbitniji i koji je direktna karta za melburn, skinut tek 26.

moguce je da je 26. datum falsifikovanja, al to vrv necemo saznati

Noviji našli u mejlovima, a stari nisu, pa izgenerisali ponovo. Potpuno je nebitno kad znamo sad da je timestamp nebitan i još jedan fijasko u "istrazi". Svaki fijasko od njega pravi više antivax zvezdu nego što bi on mogao da napravi od sebe.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Leia said:

 

Pa eto, mozemo da diskutujemo i o duzini boravka, samo da zaobidjemo ono sto je zapravo bila poenta :rolleyes:

 

 

Napisao sam ti odmah, bilo bi dobro da se informises pre nego sto uletis kao padobranac u raspravu. Novak zivi u Monaku, u Marbelji je cesto jer tamo trenira, u Beogradu je onoliko cesto koliko manje-vise i svaki drugi prosecan gastos koji u inostranstvu ne radi od jutra do sutra. Nekoliko nedelja godisnje.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Time Crisis said:

Brbana oštro:

 

 

 

 

a zamisli tek da nije procitao rezultat testa nikad, to bi znacilo da nije ni bio pozitivan

isuse

 

i kako to vlada moze da garantuje da ce pojedinac da postuje propise :D

Edited by morgana
  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

 

 

a zamisli tek da nije procitao rezultat testa nikad, to bi znacilo da nije ni bio pozitivan

isuse

 

i kako to vlada moze da garantuje da ce pojedinac da postuje propise :D

Mene ustvari to najvise i plasi.

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Milošica said:

Biće malo mučno slušati dragog mi Viška kako brani Novaka i po realnom i po nerealnom osnovu.

 

Slušam podcast od juče, obojica su jako kritični prema Novakovom ponašanju posle pozitivnog testa, žele da veruju da postoji objašnjenje ali ako ga nema, to je jako neodgovorno i tralala. 

 

Kada je Viško u pitanju, ja bih samo želeo da se ošiša i obrije. Izgleda kao prosjak sa ulice koga je neko ubacio u studio.

Edited by Mil@n
  • +1 3
Link to comment

A ako ne bude poštovao propise, čemu te garancije služe? Je li to znači da će vlada poslati avion po njega o našem trošku? Jebote, bitno je samo da se priča nešto. Čuj vlada garantuje da će naš državljanin poštovati tuđe propise (za to služi pravni sistem tuđe države). Što samo on? Ili garantuje za sve ili ni za koga.

Link to comment
3 hours ago, dùda said:

meni je mnogo žao kad pročitam ovako nešto, da baka ne može da vidi svoje unuke 

od srca ti želim da uspeš u tome da ti majka dođe 

sve je to sada već postalo jako upitno (mislim, sva ta pravila), jer vi ste evo najbolji primer, zarazu prenose vakcinisani izgleda koliko i nevakcinisani 

ok, ne voli niko da mu se neki došljak razboli i arči bolničke resurse, zato se nadam da će pomoći taj detalj o podsticanju lokalne ekonomije

 

 

 

Bravo. Samo bih dodao da Gojkova majka nije ni avaks, nego je vakcinisana i to vakcinom koju aus priznaje, samo ima previše godina pa joj traže neku drugu vakcinu, a protokoli za četvrtu dozu još ni ne postoje. Mogu i da uspostave set pravila koji se automatski adaptira na popunjenost bolnica, ako im je do toga. Mogu i da traže antitela ili ne daj bože negativan test kao alternativu, ali ne, imaš uzeti tačno tu vakcinu, a ako nisi u mogućnosti da to uradiš ili si sama ili po savetu svog lekara donela drugačiju odluku onda nema posete unucima. 

 

Najdivnije je što se svet podelio na one koji ovo gore podržavaju i žele da se primenjuje što strože i na one koji veruju raznim Nestorovićima. Jedni se groze što je privatna kancelarija pustila u svoje prostorije svog klijenta sa dokazom da ima dovoljan broj antitela, drugima umre trudna žena od virusa i oni i dalje pričaju da virus ne postoji. I mrze se međusobno. Ako si vakcinisan i usudiš se da napišeš nešto kao što si ti napisala i jedni i drugi te smatraju za licimera i relativizatora. Odvratno u šta se svet pretvorio.

  • +1 5
Link to comment
47 minutes ago, Tsai said:

 

Opet spasene jos dve mec lopte

Screenshot_20220111-172631_Messenger.jpg

 

I naravno, po peti put u ovoj raspravi su neki skocili da je Djokovic falsifikator kojeg treba udaviti u plitkoj kadi a na kraju se ispostavilo da postoji vrlo jednostavno objasnjenje. Ti ljudi toliko snazno zele da bude kriv za nesto da bih voleo da se na kraju pokaze da jeste iz humanih razloga. Naime, ako sve prodje bez osude u kojoj ce oni prvi baciti kamen poumirace od jeda i ciste zlobe, a ne bismo voleli da se to desi. Tesko bismo podneli takav nagli odliv mozgova iz nase male zajednice.:D

 

Sto rece Chandra, umesno misleci na neke druge, ne pada sneg da pokrije breg...

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, gsb said:

 

 

evo napisacu ponovo ja posto sam i ja pala na njihovu pricu, nije validno ovo sto pisu, qr kod i timestamp se generise iznova svaki put kad se test skine sa e zdravlje sajta, sad da skines svoj test pokazao bi ovaj trenutak, a ne momenat kad je radjen

 

sa testom od 22. su dobili 22. kao datum pa ih je to odvelo na stranputicu, nisu radili kontrolni test sa necijim drugim pcr-om

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...