Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Toliko o tome koliko citaju te protokolarne formulare, koji su obavezni. Mozda je neki tamo muceni birokrata to i video ranije ali ga niko nije jebavao dva posto dok mocni border control dominira u 4 ujutru.

Link to comment

Posto su svi jednaki, nadam se da svima trkeljisu sve i da se moze videti svaciji test(ovi), ostala medicinska i putna dokumentacija.

Sta god uradio, bio pro- ili antivakser, svi ce misliti o Novaku ono sto su mislili i pre.

Ako mu ne dozvole da igra, direktno ce uticati na GOAT pricu, zato se ovo resava drugacije i na vreme. 

 

  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Zato sto je Novak, za razliku od popularnog misljenja na ovom forumu, do sada bezbroj puta pokazao visok nivo altruizma prema grupama ljudi koji imaju inferiornu poziciju, vrlo cesto cak i na svoju direktnu stetu. Razlog zasto bih ga to pitao iako mislim da znam odgovor na to pitanje (a to je odgovor i drugima) je da bih ga podsetio (ili se bar nadam da bi ga to podsetilo) da je pretpostavio jednu totalno bizarnu sitnicavost citavom svom nasledju kao javne licnosti i verovatno najboljeg tenisera svih vremena. On je protivno svojim uverenjima ipak na kraju operisao lakat nakon sto je izgubio ogromno vreme insistirajuci na glupostima a to je nista u odnosu na to sta gubi ovim budalesanjem oko vakcina.

 

Mogao je i da plati porez svojoj drzavi ako je vec toliki Srbin i patriota ;) 

Ali sigurno se vise isplati i finansijski i marketinski onako tutnuti nekim nevoljnicima s vremena na vreme, pa to onda izadje u novinama, pa te svi vole maze paze i zovu Djordje....

 

Uopste meni je totalno suludo da neko sam odlucuje na osnovu nekakvih svojih uverenja da li ce se operisati i vakcinisati, ono jebes medicinu i neke budale sto se skoluju za te stvari, ja bolje znam. Naravno svaka cast na teniskom umecu ali momak ocigledno nije bas najostriji noz u fioci, tako da tim gore sto ima armiju fanova koji ga obozavaju i uvazavaju ne samo kad je tenis u pitanju.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Mos said:

Toliko o tome koliko citaju te protokolarne formulare, koji su obavezni. Mozda je neki tamo muceni birokrata to i video ranije ali ga niko nije jebavao dva posto dok mocni border control dominira u 4 ujutru.

 

Čirajući transkripte Nolovog nadgornjavanja sa moćnim border force-om drago mi je da je Novak sačuvao prisebnost i nije ušao u neko šabanisanje tipa "ša ti meni šae" ili "znaš ti ko sam ja", a verovatno su ga i tu čekali, da pokažu kako je bahat. Čak se i sprdao sa "kovid hotelom"

Link to comment
Kad je on popunjavao taj formular u kojem je naveo da nije putovao nigde u prethodnih 14 dana?
 
Edit: sad vidim da pitanje uključuje i "will you travel" lol
 
Neverovatan propust, ako je sve to tačno.
Oko 1.1. je njegov agent to popunio, stoji u njegovom iskazu u spisima. Dakle, već je bio u Španiji.

Link to comment
1 minute ago, Leia said:

 

Mogao je i da plati porez svojoj drzavi ako je vec toliki Srbin i patriota ;) 

Ali sigurno se vise isplati i finansijski i marketinski onako tutnuti nekim nevoljnicima s vremena na vreme, pa to onda izadje u novinama, pa te svi vole maze paze i zovu Djordje....

 

 

Ja nigde nisam napisao da je on veliki Srbin i patriota, to ostavljam vama velikim Srbima i patriotama da rascivijate s njim.

 

Sto se ove druge recenice tice ocigledno nemas pojma o cemu pricas pa cu te osloboditi dalje rasprave sa mnom. Odrasli ljudi se informisu pre nego sto krenu da raspravljaju o necemu i iznose stavove.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
21 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Ovo za preležani kovid kao validno izuzeće od vakcinalnog mandata za ulazak u Australiju nije pomenuto u javnosti do ovog vikenda, nije tačno da važi za svakoga niti da je ikad važilo - da li su TA, vlada Viktorije, sam Đoković i savezna vlada o tome namerno ili slučajno ćutali (a koliko vidim ni srpska javnost o tome nije imala pojma) ne znam, bar meni je jako sumnjivo ali razumljivo iz ugla TA i samog Đokovića. U NSW je do 15. decembra uslov za ulazak u javne  prostorije sa izuzetkom supermarketa, apoteka i pumpi uslov bio pokazan dokaz o vakcinaciji (a trenutno taj uslov važi na raznim mestima, ja sam preskinoć bio na džez koncertu gde je to bio uslov za ulazak).

 

SaE

U Australiji je ograničena sloboda kretanja rezidentima koji su pre pre mesec dana imali kovid i nisu se još vakcinisali? Ludilo mozga, pa ti ljudi su dokazano manji rizik po javno zdravlje od nas koji smo tri puta vakcnisani. Ubeđen sam da je neko od forumskih ozija napisao da da to nije slučaj. Možda se odnosilo na radna mesta da mandatom. Ja sam team @pt 2.0, nije cilj da svi budemo vakcinisani, to je samo sredstvo. Mnogo mi je stran taj način razmišljanja se status ljudi određuje po tome da li su vakcinisani ili ne, a ne po tome koliki rizik predstavljaju za javno zdravlje. 

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Ja nigde nisam napisao da je on veliki Srbin i patriota, to ostavljam vama velikim Srbima i patriotama da rascivijate s njim.

 

Sto se ove druge recenice tice ocigledno nemas pojma o cemu pricas pa cu te osloboditi dalje rasprave sa mnom. Odrasli ljudi se informisu pre nego sto krenu da raspravljaju o necemu i iznose stavove.

 

Niko nikog ne drzi, niti ja tebe teram da mi odgovaras ali ne vidim kako bi se uopste u javnosti formirala slika o Nolu dobrotvoru da se o tome nije pisalo u medijima.

Dok od Poreske uprave ne dobijes ni lepu rec ni zahvalnicu, a jos ti i oderu kozu s ledja :fantom:

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
6 minutes ago, vememah said:

Oko 1.1. je njegov agent to popunio, stoji u njegovom iskazu u spisima. Dakle, već je bio u Španiji.
 

 

na djeda castan, na babu posten. mislim, agent.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Leia said:

 

 

 

Uopste meni je totalno suludo da neko sam odlucuje na osnovu nekakvih svojih uverenja da li ce se operisati i vakcinisati, ono jebes medicinu i neke budale sto se skoluju za te stvari, ja bolje znam. 

 

 

"izlazi odavde, zarazićeš mi ustanovu"

"pusti me da se vidim s mužem, nikakvu ja zarazu nemam!"

.... 

"nemoj da pustis da ti je iseču!!"

:heart:

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Leia said:

Dok od Poreske uprave ne dobijes ni lepu rec ni zahvalnicu, a jos ti i oderu kozu s ledja 

 

Taj argument oko placanja drzavnog poreza drzavi Srbiji je na ovome svetu konkretno dokaz za sta? :fantom:

  • +1 3
Link to comment
38 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Ovo za preležani kovid kao validno izuzeće od vakcinalnog mandata za ulazak u Australiju nije pomenuto u javnosti do ovog vikenda, nije tačno da važi za svakoga niti da je ikad važilo - da li su TA, vlada Viktorije, sam Đoković i savezna vlada o tome namerno ili slučajno ćutali (a koliko vidim ni srpska javnost o tome nije imala pojma) ne znam, bar meni je jako sumnjivo ali razumljivo iz ugla TA i samog Đokovića. U NSW je do 15. decembra uslov za ulazak u javne  prostorije sa izuzetkom supermarketa, apoteka i pumpi uslov bio pokazan dokaz o vakcinaciji (a trenutno taj uslov važi na raznim mestima, ja sam preskinoć bio na džez koncertu gde je to bio uslov za ulazak).

 

SaE

Cekaj, ako mu dva nezavisna medicinska ekspertska panela postavljena od TA i Victoria dala medical exemption, ko si ti da mu sudis da li je ovo ili ono dovoljan uslov. To je medicinsko, a ne pravno pitanje... Trazili su medical exemption, dobili medical exemption, na osnovu toga mu izdali i vizu i QR kod za ulazak...

Kako sad vlada moze preispitivati zakljucak relevatnih medicinskih institucija svoje drzave?

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

U Australiji je ograničena sloboda kretanja rezidentima koji su pre pre mesec dana imali kovid i nisu se još vakcinisali? Ludilo mozga, pa ti ljudi su dokazano manji rizik po javno zdravlje od nas koji smo tri puta vakcnisani. Ubeđen sam da je neko od forumskih ozija napisao da da to nije slučaj. Možda se odnosilo na radna mesta da mandatom. Ja sam team @pt 2.0, nije cilj da svi budemo vakcinisani, to je samo sredstvo. Mnogo mi je stran taj način razmišljanja se status ljudi određuje po tome da li su vakcinisani ili ne, a ne po tome koliki rizik predstavljaju za javno zdravlje. 

Pri ovome moraš da imaš u vidu da je kada je ta mera uvedena (11. oktobra prošle godine i trajala je do 15. decembra) bila kao šargarepa za vakcinisanje od (labavog sa izuzetkom nekih delova Sidneja) zatvaranja koje je ovde trajalo od kraja juna do 11. oktobra prošle godine. U tom trenutku je ukupan broj obolelih od početka pandemije početkom 2020 u NSW koji je po broju stanovnika veći od Srbije bio manji od 50000 (slovima pedeset hiljada), uspešna vakcinacija je epidemiju Delta soja svela sa oko 1500 dnevno novozaraženih na oko sto i to je bila baš pokazna vežba koliko su vakcine uspešne. Za poređenje, pre tri dana je dnevni broj novozaraženih u NSW bio 45000

 

SaE

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Friend said:

 

Taj argument oko placanja drzavnog poreza drzavi Srbiji je na ovome svetu konkretno dokaz za sta? :fantom:

 

Za to da je ljubav prema svom novcaniku daleko jaca od ljubavi prema Srbiji, iako se agresivno pokusava predstaviti suprotno.

 

  • +1 2
  • Tužno 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...