Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

22 minutes ago, bags said:

 

Zena i ja imali negativan test u ponedeljak. Pozitivan u cetvrtak(2x antigen i 1xPCR) i subotu (1xPCR). U utorak sam imali oboje negativan test.

 

PCR negativan?

Link to comment
49 minutes ago, morgana said:

 

jedini normalan ishod je bio da ne smije da udje u australiju, da se ne pravi iznimka za njega ili za ucesnike turnira (cehinja je izuzece dobila po dva osnova, kovid i zdravstveni razlozi, time mi je vise zao sto je vracena) ali sada, poslije sudske odluke i buduci da ministar odlaze izjasnjavanje do sutra, mislim da ce novak ostati, a da vlada au oteze jer ceka da se tema ohladi, vec je vjerovatno svima dosadila, i da nece uraditi nista

 

novak ( tj on i njegov tim) je naravno znao da se podaci o ulasku traze na vladinom sajtu i itekako je ucestvovao u krivici egal sa ta, ali ima pravo da se vadi da nije znao

 

slicno kao i u slucaju vjerovatnog falsifikovanja testa - svi imamo osjecaj da je tako, ali nema nacina da to dokazemo. tj papir je dokaz, kakav god. edit, dodacu:  nazalost.

 

a sto nikada necemo pricati o 17. decembru, to je tek tragedija.

 

Meni je isto zao devojke jer nije isti slucaj ni blizu, to je sad jos jedan kamencic  za ministra. Ostavice sve da stoji verovatno dok se polako turnir zaukava, neko ce mozda platiti neke troskove negde.

Pokusao da se snadje, normalna reakcija, mi je pravimo svakodnevno kada smo u nekoj situaciji mozda neregularni al lepo primeceno. Time je napravio slucaj jer je sudija isto bio opcinjen njegovim ponasanjem na aerodromu.

Necemo da obratimo paznju na ponasanje familije na kzs, ok al ne treba da se cudimo da drugi hoce, pa tu nije potpuni kolaps u vezi tih par dana, sto ce da se prave ludi. To isto vene vremenom, kada pocne ao zaboravice se a i ima tih momenata da ovi sto inace pitaju sad nece insistirati zbog veza sa sk.

To sve treba povezati sa nacinom funkcionisanja drzave i onda necemo da se cimamo i dosadno nam je, jer pandemija evo prolazi, imamo vakcine i stasad i sve tako dok ne dodje do svakoga licno a onda dizemo frku po komsiluku zbog nekih nepravdi a komsiluk reaguje poptuno isto kao mi sada, svakim satom sve vise nas boli briga jer je cimanje.

Samo jos ovo, treba moci hteti rusiti onaj spomenik, koliko god da je sin podrazumevana nacionalna vrednost. Onako cak i da ga izmeste, drndaju po tvrdajvi kao da nisu normalni, 

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, bags said:

Da. Mi smo radili antigenski samo u cetvrtak da ne cekamo na rezultat.

 

Pritom sam oboje daleko od forme jednog Rogana, ali smo oboje vakcinisani sa dve doze Fajzera.

 

Muchas gracias. Bitan mi je taj info zbog mog posla.

Link to comment
31 minutes ago, pt 2.0 said:

Ono što je meni čudno jeste da, ako je muljanje pripremljeno (falsifikovanjem testa na pozitivno), on ne sedi kod kuće od 17.12. i ne objavi koronu. Znam da će sad svi da kažu ("on je mislio da će da prođe i da niko neće ništa da pita"), ali meni je taj argument, imajući u vidu o koliko poznatoj osobi se radi, čiji svaki korak prate ti fanovi širom sveta (a i oni drugi), ne pije vodu. Nije on od juče svetska zvezda, pa da ne zna šta to sobom nosi. Intrigantna mi je pozadina cele stvari.

Naravno da ne pije vodu jer postoje ljudi koji su normalni,  a nekim cudom ne posecuju PPP forum niti su culi za njega.

 

Verujem da NDj ima objasnjenja za  detalje koji kopkaju likove koji se i dalje vise investiraju u dokazivanje da  svi moramo biti govna.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Kada je njemu prvi meč?
I šta mislite da li će ovi govnari iz birokratije na vlasti probati da "organizuju" publiku da mu zvižde, e da bi rekli:
"Evo mi smo bili na strani naroda kad smo ovoga hteli da pošaljemo kući? "
 

 

Daj, bre, pa nije to Srbija da organizuju sendvičare, barem ne na tako seljoberskom nivou. Obaška što je takvo organizovanje potpuno nepotrebno jer Novaku zvižduci slede kako god da okreneš, a ne bih isključio ni sitne objekte sa tribina. Ne verujem da će ga to nešto specijalno poremetiti ali fakat mu je bolje da se nada zatvaranju turnira za publiku zbog omikrona.

 

Uz to, ne mogu da potežu to sa narodom jer im je mantra bila "rules are rules" pa ne ide baš da priznaju da su drugorazredni populisti.

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, morgana said:

boze koliko dupelizacki odgovori sportskog novinara na n1 sada na voditeljkina pitanja, kao novakov pr. 

ovo je stvarno slom mozga i profesije.

mogu misliti sta je na rts ili dublje u jami.

Sinoć su na RTS imali emisiju Oko, posvećenu slučaju Đoković. Naletela sam samo na Acu Stojanovića, slušala 6 sekundi i preskočila. 

Ovi na N1 su neka druga dimenzija , koja mi trenutno izmiče, jedino što mi pada na pamet je da su povezani sa Sport klubom koji prenosi većinu teniskih turnira i Vimbldon, pa računam, žive od toga, jer sledeće ssezone kad im  ode Premijer liga, stvarno ne znam šta im ostaje sem tenisa i onog američkog ragbija.

Da li neko može da zamisli budaletinu Viškovića kako prenosi belorusku ligu???

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Friend said:

 

Verujem da NDj ima objasnjenja za  detalje koji kopkaju likove koji se i dalje vise investiraju u dokazivanje da  svi moramo biti govna.

 

Trebalo bi da isporuci objasnjenje kako bi mogao da se posveti pripremi i uzimanju trofeja, sigurno mu nije pametno da ga razvlace na svakoj kzs dok traje turnir. 

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

 

Da li neko može da zamisli budaletinu Viškovića kako prenosi belorusku ligu???

 

  Nije da ne možemo, bio bi to knjiški primer tačnosti    izreke "prema svecu i tropar". :D

Link to comment
Just now, simetrije said:

 

  Nije da ne možemo, bio bi to knjiški primer tačnosti    izreke "prema svecu i tropar". :D

Pa dobro, mogu i ja, ali ne mogu da zamislim sebe i svoju jaču polovinu kako to gledamo. :rolleyes:

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Pa dobro, mogu i ja, ali ne mogu da zamislim sebe i svoju jaču polovinu kako to gledamo. :rolleyes:

šta kao niste u aprilu dvadesete, dvadesete gledali belorusku ligu na sk?

Link to comment
1 minute ago, renne said:

šta kao niste u aprilu dvadesete, dvadesete gledali belorusku ligu na sk?

Nisam bila toliko očajna :tongue: , tada smo se pretplatili na netlfix.

Edited by Arkadija
Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

A ima li neka naznaka zašto je pogrešno stavio da nije putovao u prethodnih 14 dana? Jasno je da je bio 25.12. u Beogradu i posle nove godine u Španiji. dokument

 

1 hour ago, Ros said:

 

navodno je Tennis Australia popunjavala formular za njega. sto je vrlo moguce da organizator to obavlja za igrace

 

Ako je TA popunjavala za njega, to je izvesno rađeno unapred (ne na aerodromu ili u Dubaiju) odnosno pre njegovog putovanja u Španiju. Verovatno je rađeno dok je još uvek bio u Beogradu i imao 14 dana unazad u Srbiji neprekidno. Ne znam doduše koja je svrha tog pitanja ako u međuvremenu može da se desi neko putovanje. Možda @Gojko & Stojko može da pojasni koliko se unapred popunjava ta forma za Travel Confirmation.

 

Onaj Rothenburg je ozbiljno bolestan u mozak, života mi.

 

A Novak koji sve ovo radi umesto da kao i prošle godine ode dve nedelje u karantin i tako uđe u Australiju... ne znam više šta bih rekao.

  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...