Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Kada je njemu prvi meč?
I šta mislite da li će ovi govnari iz birokratije na vlasti probati da "organizuju" publiku da mu zvižde, e da bi rekli:
"Evo mi smo bili na strani naroda kad smo ovoga hteli da pošaljemo kući? "



Edit: pod organizovati ne mislim obavezno na dovođenje ljudi na meč, nego na "stvaranje atmosfere"



... Shiit has hit the fan



Link to comment
20 minutes ago, autsajder said:

U lancu događaja koji je sam pokrenuo on je prva, trula karika i zato nikakvo divljenje za bilo šta što sada radi tamo ne dolazi u obzir. Lažnim PCR nalazom ili zujanjem po BG-u dok je bio zaražen pokazao je da je nespreman da snosi posljedice svog izbora da se ne vakciniše.

 

Onaj jučerašnji detalj kada Đokovići uz osmijehe prekidaju konferenciju za novinare u trenutku kada novinarka pita za 17. decembar pokazuje da odlično znaju u šta su se upleli, ali da ne mare jer im se može, barem ovdje.

 

Druga karika su oni jer nisu trebali da ih pozovu nevakcinisane, tamo ce biti 97% vakcinisanih tenisera i 100% vakcinisane publike.

To moze da ga vrati kuci jos uvek. 

 

Edited by villiem
Link to comment
12 minutes ago, Jozef K. said:

A ima li neka naznaka zašto je pogrešno stavio da nije putovao u prethodnih 14 dana? Jasno je da je bio 25.12. u Beogradu i posle nove godine u Španiji. dokument

 

navodno je Tennis Australia popunjavala formular za njega. sto je vrlo moguce da organizator to obavlja za igrace

  • Hvala 2
Link to comment
23 minutes ago, villiem said:

 

Druga karika su oni jer nisu trebali da ih pozovu nevakcinisane, tamo ce biti 97% vakcinisanih tenisera i 100% vakcinisane publike.

To moze da ga vrati kuci jos uvek. 

 

 

jedini normalan ishod je bio da ne smije da udje u australiju, da se ne pravi iznimka za njega ili za ucesnike turnira (cehinja je izuzece dobila po dva osnova, kovid i zdravstveni razlozi, time mi je vise zao sto je vracena) ali sada, poslije sudske odluke i buduci da ministar odlaze izjasnjavanje do sutra, mislim da ce novak ostati, a da vlada au oteze jer ceka da se tema ohladi, vec je vjerovatno svima dosadila, i da nece uraditi nista

 

novak ( tj on i njegov tim) je naravno znao da se podaci o ulasku traze na vladinom sajtu i itekako je ucestvovao u krivici egal sa ta, ali ima pravo da se vadi da nije znao

 

slicno kao i u slucaju vjerovatnog falsifikovanja testa - svi imamo osjecaj da je tako, ali nema nacina da to dokazemo. tj papir je dokaz, kakav god. edit, dodacu:  nazalost.

 

a sto nikada necemo pricati o 17. decembru, to je tek tragedija.

Edited by morgana
  • -1 1
Link to comment
1 hour ago, Redoran said:

 

Šapovalov je u Sidneju dobio negativan test 6 dana posle pozitivnog i odmah izašao na teren.

Retoričko pitanje je bilo u vezi Novaka.

Kad već spominjete Šapovalova je l može neko da nađe info da li je bio negativan na PCR ili antigen testu?

Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Jel se pominje mogućnost da se turnir igra bez publike, budući da im broj zaraženih na dnevnom nivou skače u nebesa?

 

nema potrebe kad su maksimalno izvakcinisani :D

 

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Neka ozbiljnija ekipa bi prvo pronasla ovu zackoljicu i gresku u prijavi, pa bi ga onda lepo bez pompe ispratila iz zemlje. Tu se vidi koliko su se zajebali sa ovim nocnim isledjivanjima i border force kurcenjima za rijaliti gledaoce. Antivaks ekipa bi vristala o nepravdi ali tu nema nista novo.

Link to comment
16 minutes ago, Frank Pembleton said:


IMG_20220111_092557.jpg







... Shiit has hit the fan
 

 

masovno ga loze na twitteru :D

 

tacno da neko napise da se novak ukakio na rod lejveru, on bi to napisao 

Link to comment
52 minutes ago, Frank Pembleton said:

Kada je njemu prvi meč?
I šta mislite da li će ovi govnari iz birokratije na vlasti probati da "organizuju" publiku da mu zvižde, e da bi rekli:
"Evo mi smo bili na strani naroda kad smo ovoga hteli da pošaljemo kući? "



Edit: pod organizovati ne mislim obavezno na dovođenje ljudi na meč, nego na "stvaranje atmosfere"



... Shiit has hit the fan


 

Ponedeljak veče po australskom

Link to comment
4 minutes ago, Mos said:

Neka ozbiljnija ekipa bi prvo pronasla ovu zackoljicu i gresku u prijavi, pa bi ga onda lepo bez pompe ispratila iz zemlje. Tu se vidi koliko su se zajebali sa ovim nocnim isledjivanjima i border force kurcenjima za rijaliti gledaoce. Antivaks ekipa bi vristala o nepravdi ali tu nema nista novo.

 

pa nije bilo moguce njega tiho ispratiti, niti je kljucno sto je isljedjivanje nocno. nacin isljedjivanja vec moze da bude, pogotovo ako mu nije dopusteno ono sto mora da bude dopusteno, da kontaktira sa advokatom i sl. sta se vec desilo.

 

edit, da prenesem i stav sa burundija koji mi zvuci logicno, djokovic ima obaveze prema sponzorima i morao je da se bori da ostane. inace, dodajem, sam bi sebe ispratio tiho.

Edited by morgana
  • -1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...