Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

21 minutes ago, Mil@n said:

Uh, uh, kakav je gospod bog Novak, mislim da bih posle 5og "yap" onog mamlaza sa aerodroma skočio i olupao mu glavu o astal pa neka robijam doživotno.

 

Bog neka mi dušu prosti™, ali posle čitanja transkripta, malo (sa akcentom na malo) razumem ovakvo shvatanje situacije od strane ĐokoFamilije koji su za razliku od nas bili upućeni u sve detalje svo vreme.

Novak sasipa redove i redove teksta, pitanja, objašnjenja, ovaj odgovara yap yap mhm ermm yap yes, drugim rečima ne jebe ga bukvalno 2%. Isto kao da je rekao "samo završi, pa da te sinko pošaljem doma, šta me smaraš u 5 ujutru.

 

Neka je ovaj naš antivakerski tupson, ali i Australijanci su belosvetska govna i smradine. Đoko fura neke svoje ideale koliko god da su kretenski, ovi su čista obest, pakost i izdrkavanje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj link za transkript

Nevidjeni su smradovi. Ali jedno ne abolira drugo

Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Sve je fejkovano, sve je 3ABEPA, i ništa nije kako bi hteli da predstave. Ali nemošbti (neke od) nas zajebati!

naravno, u slučaju da batut nije hteo da učestvuje bio je spreman da uskoči komšija iz monaka,koji radi u kovid ambulanti DZ Monte Karlo.

Link to comment

sad tuzilastvo ladno moze da trazi da se ponisti daj dokaz o testu posle ove papazjanije sa QR kodom. ako je danas moglo da bude ovako ili onako, moglo je i sredinom decembra da se manipulise. neverovatno je da sud ili novakovi advokati nisu pokrili QR kod posle utvrdjivanja sta je iza koda. pokrili ime i JMBG a ostavili QR :frust:

  • +1 1
Link to comment

DJOKOVIC: I mean, it’s 4am, so I don’t know what I can do
INTERVIEWR: Yeah[inaudible].

 

ako nekoga mrzi, ovo sumira sve. nevidjena govna zaista. mnogo mi je drago sto je dobio na sudu

Link to comment

 

3 hours ago, Ros said:

javili se konacno

 

https://www.atptour.com/en/news/djokovic-atp-statement-2022

 

 

ATP issues a statement following Melbourne court hearing

The ATP fully respects the sacrifices the people of Australia have made since the onset of COVID-19 and the stringent immigration policies that have been put in place. Complications in recent days related to player entry into Australia have however highlighted the need for clearer understanding, communication and application of the rules.

In travelling to Melbourne, it’s clear Novak Djokovic believed he had been granted a necessary medical exemption in order to comply with entry regulations. The series of events leading to Monday’s court hearing have been damaging on all fronts, including for Novak's well-being and preparation for the Australian Open. Player medical exemption requests are made independently of ATP, however we have been in constant contact with Tennis Australia to seek clarity throughout this process. We welcome the outcome of Monday’s hearing and look forward to an exciting few weeks of tennis ahead.

More broadly, ATP continues to strongly recommend vaccination for all players on the ATP Tour, which we believe is essential for our sport to navigate the pandemic. This is based on scientific evidence supporting the health benefits provided and to comply with global travel regulations, which we anticipate will become stricter over time. We are encouraged that 97 per cent of the Top 100 players are vaccinated leading into this year’s Australian Open.

 

Kakva glupa birokratska formulacija: "We are encouraged that 97 per cent of the Top 100 players are vaccinated leading into this year’s Australian Open."

 

Ko još nije vakcinisan pored Djokovica i Sandgrena a da je u prvih 100 (Herbert je 112)?

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Uh, uh, kakav je gospod bog Novak, mislim da bih posle 5og "yap" onog mamlaza sa aerodroma skočio i olupao mu glavu o astal pa neka robijam doživotno.

 

Bog neka mi dušu prosti™, ali posle čitanja transkripta, malo (sa akcentom na malo) razumem ovakvo shvatanje situacije od strane ĐokoFamilije koji su za razliku od nas bili upućeni u sve detalje svo vreme.

Novak sasipa redove i redove teksta, pitanja, objašnjenja, ovaj odgovara yap yap mhm ermm yap yes, drugim rečima ne jebe ga bukvalno 2%. Isto kao da je rekao "samo završi, pa da te sinko pošaljem doma, šta me smaraš u 5 ujutru.

 

Neka je ovaj naš antivakerski tupson, ali i Australijanci su belosvetska govna i smradine. Đoko fura neke svoje ideale koliko god da su kretenski, ovi su čista obest, pakost i izdrkavanje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

A ne, gore je od toga. Nije bilo "sinko, na levo krug, ne smaraj me u 5 ujutru" nego:

"yup, yup, prefectly fine, evo me za 2 minuta" 

Vrati se za više od tri sata. "Ukidamo ti vizu jebi ga, yup, yup, imaš 20 minuta da mi dostaviš još neki dokaz, jes da je 4 ujutru i da nemaš telefon but thats life, aj dobro može da spavaš do 8 ujutru možda ti se neko javi na telefon tada, ja idem sad gajbi, probudiće te neko drugi"

Drugi dolazi za pola sata od kada su ga pustili da spava umesto za 3 sata. "ideš u "hotel", vidi sa privatnim obezbeđenjem da li će ti dati tvoje stvari, verovatno neće, mi ti sredimo avion do dubaija pa ćemo ih zvati da te vrate na aerodrom"

  • +1 2
Link to comment

 

Nekoliko novih današnjih činjenica za ilustraciju situacije u Melburnu pred teniski turnir - Den Endrjuz (diktator Den kako ga zovu neki), premijer Viiktorije je izneo podatke o tome da oko 4000 zdravstvenih radnika u bolnicama i dodatnih oko 450 iz hitne pomoći trenutno ne dolazi na posao jer su ili bolesni od koronavirusa ili su su izolaciji. Takođe, najavio je da će vlasti Viktorije da obezbede oko 4 miliona dolara za plaćanje prekovremenog rada za zdravstvene radnike i farmaceute i za uspostavljane vakcinacionih punktova u školama da daju vakcine đacima za koje je juče počela vakcinacija u uzrastu od 5-11 godina (juče je, prvog dana takve vakcinacije, u celoj Australiji vakcinisano oko 35000 dece od 5 do 11 godina). Endrjuz je na konferenciji za štampu takođe dodao (odgovarajući na pitanje da li će se čitava situacija sa Đokovićem negativno odraziti na turnir) da je AO događaj koji je daleko veći od jednog čoveka i da je to ubedljivo najveći teniski događaj u prvom delu godine. Dodao je da je savezni ministar Aleks Hok slobodan da donese svoju odluku o tome da li da upotrebi svoje diskreciono pravo da ponovo ukine vizu Đokoviću bez pritisaka i van ikakve javne debate i dodao (iako nije pravnik) da Hok u suprotnom može ponovo da se nađe pred saveznim sudom (ja bih dodao da je već smešno koliko su za ove dve godine vlade NSW i Viktorije primorale Morisona i njegovu vladu na ustupke ili ga su ga načinili smešnim).

 

Inače komentari čitalaca u sidnejskom Heraldu na transkript razgovora Đokovića sa imigracionim službenicima na aerodromu su jako pozitivni za Đokovića, na liniji onoga što sam ranije predvideo da će zviždanje na turniru zbog čitave priče na aerodromu i sudom da mu bude manje nego da se to nije desilo. Ne znam kakvo je raspoloženje čitalaca Mardokove štampe, oni su obično "tvrđi" i bliži liniji konzervativnog dela vladajuće koalicije.

 

SaE

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
8 hours ago, maheem said:

Aj da zakuvam :lol:

Nema šanse da mu je drugi PCR test bio negativan za 6 dana.

 

 

Šapovalov je u Sidneju dobio negativan test 6 dana posle pozitivnog i odmah izašao na teren.

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

 

It also emerged on Tuesday that Djokovic’s lawyers, Hall & Wilcox, revealed they had to give him an exemption to attend their Melbourne office because it usually only allows in vaccinated people.

 

“The attendance was in accordance with our COVID-19 vaccination policy, under a medical exemption approved by our COVID officer and managing partner,” the law firm said.

 

:lolol:

  • +1 1
  • Haha 7
Link to comment

^malo izuzecence medju prijsteljima

 

nece ga izbaciti iz au, ne djeluje moguce da je taj potez dovoljno popularan. i samo odlaganje odluke doprinosi nepopularnosti.

 

zivo me zanima gdje mu je sljedeci turnir i kako ce tamo, ako opet mora da se lobira za ozakonjenje izuzeca.

Edited by morgana
  • -1 1
Link to comment
7 hours ago, Heaviside said:

Pročitao sam transkript, ne treba mnogo vremena. Zen Novaka Đokovića je nestvaran, znači bacam se na meditaciju mnogo ozbiljnije. Ono su super moći, bez zajebavanja, koje ima možda stoti deo promila svetske populacije. 

 

Ostalo me mrzi da prepričavam, definitivno im je jedini cilj bio da ga stave u prvi avion nazad i definitivno su ga tretirali kao da imaju informacije da je povezan sa terorizmom. 

 

Juče sam sat vremena objašnjavao taj zen hanumi, i cojones da onako izmučen od nespavanja odluči da neće da bude po njihovom nego će da se ćeraju, a sve to u zenu. Potpuno neverovatno.

 

Meni dva detalja upadaju u oči u tom transkriptu. Prvi je da je Novak imao većinu potrebnih papira kod sebe. Ono što nije imao je neki papir od federalne vlade, ili komunikacija sa njima, ali on nekoliko puta jasno i glasno objašnjava da je imao jasne instrukcije od Tennis Australia da ništa ne komunicira sa federalnom vladom i da je to sve njihov posao, a on priča samo sa njima i sa Viktorijom. I ono najvažnije - Tennis Australia i Victoria su bili u kontaktu sa federalcima, objasnili im ceo slučaj i medicinko izuzeće, sve stavili na uvid, i federalci su na osnovu toga izdali dozvolu za putovanje i QR kod. Tu im pada u vodu svaka priča o tome da je Novak možda dobio dozvolu da igra od TA i Viktorije ali ulazak u zemlju granicu kontrolišu federalci pa je morao i njima da se obrati. Em što nije morao, em što mu je jasno bilo rečeno da to ne radi.

 

Drugi detalj je da u jednom trenutku oni kreću da vrte upravo tu priču, kako je federalna vlada nešto drugo pa ako može da im dokaže da je sa njima bio u kontaktu. A on im tri puta ponovi da je federalna vlada pregledala i medicinsku dokumentaciju i sve što su mu TA i Victoria izdali, i na osnovu toga izdala travel confirmation i QR kod. Mislim, od tog trenutka je po svakoj logici loptica na njihovoj strani terena i oni su dužni da iscimaju nekog u lancu komande ako ne razumeju da njihova služba nije dala dozvolu na lepe oči nego na osnovu uvida u dokumentaciju.

 

Prilično sam siguran da su oni teniseri što su pre njega ušli nevakcinisani, samo pokazali tu dozvolu i QR kod i lagano ušli bez da ih je iko išta pitao. Ceo taj transkript je više nego dovoljan da barem neko na položaju u tom Border Force izgubi posao.

 

 

  • +1 9
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...