Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, Drako said:

Ne stigoh ranije, ali ovo su rezultati 2 razlicita testa.

Ovde se jasno vidi da su radjeni 16 i 22 i ono sto je najbitnije, sifra uzorka je razlicita. Ovo nisu rezultati istog testa.

 

Tako je.

 

A očitavanjem QR koda iz prvog od njih, onog pozitivnog od 16.12. (uporediti šifru potvrde jedinstvenu za svaki test tj. rezultat) u razmaku od 23 minuta dobio sam (ne samo ja) jednom da je negativan, a drugi put da je pozitivan.

 

  

7 hours ago, vememah said:

Screenshot-2022-01-10-13-38-43-590-com-brave-browser.jpg

Screenshot-2022-01-10-14-01-55-936-com-brave-browser.jpg


 

 

Takođe je Blic na svom sajtu imao da je ovaj pozitivni od 16.12. očitavanjem QR koda zapravo negativan, pa su to brže-bolje skinuli kad su ljudi počeli da to komentarišu.

 

FL3nZzZ.png

 

Arhivirana originalna verzija Blicovog članka:

https://web.archive.org/web/20220110131535/https://sport.blic.rs/tenis/objavljen-novakov-pcr-test-evo-kada-i-gde-je-uraden/h2mrrq8

 

Uglavnom, najverovatnije je da su idioti napravili da se u slučaju zagušenja dobija negativan rezultat, pa je očitavanje QR-a s pozitivnog testa neko vreme dok je bilo zagušenje sajta zahtevima za proveru vodilo na stranicu na kojoj je pisalo da je test negativan dok zagušenje nije prošlo.

Edited by vememah
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

 

Tako je.

 

A očitavanjem QR koda iz prvog od njih, onog pozitivnog od 16.12. (uporediti šifru potvrde jedinstvenu za svaki test tj. rezultat) u razmaku od 23 minuta dobio sam (ne samo ja) jednom da je negativan, a drugi put da je pozitivan.

 

  

 

Takođe je Blic na svom sajtu imao da je ovaj pozitivni od 16.12. očitavanjem QR koda zapravo negativan, pa su to brže-bolje skinuli kad su ljudi počeli da to komentarišu.

 

FL3nZzZ.png

 

Arhivirana originalna verzija Blicovog članka:

https://web.archive.org/web/20220110131535/https://sport.blic.rs/tenis/objavljen-novakov-pcr-test-evo-kada-i-gde-je-uraden/h2mrrq8

 

Uglavnom, najverovatnije je da su idioti napravili da se u slučaju zagušenja dobija negativan rezultat, pa je očitavanje QR-a s pozitivnog testa neko vreme dok je bilo zagušenje sajta zahtevima za proveru vodilo na stranicu na kojoj je pisalo da je test negativan dok zagušenje nije prošlo.

to je danas @Sammael lepo objasnio

Link to comment

Tako je. Evo njegovog posta.

 

7 hours ago, Sammael said:

Sad realno. Uopšte me ne bi čudilo, profesionalno govoreći, da je upit rađen tako da u slučaju timeouta prema bazi (a sistem JESTE bio opterećen u tom momentu) vraća "negativan" po difoltu. I mnogo grđe brljotine sam viđao po informacionim sistemima.

 

To je daleko verovatnije nego ova judeomasonska zavera implicirana gore.

 

A opet mi je još verovatnije da je neko vežbao da li radi ručni update "ako zatreba."

  • Hvala 1
Link to comment

aj nas par stotina opet zagusi sajt ujutru u 10 da vidimo jel ce izlaziti opet negativni :D

 

ako bi se odrazilo samo na taj Qr kod, da se ne zezne nalaz nekog treceg

tako da..ovo je samo shala

Edited by InvisibleLight
Link to comment
29 minutes ago, Hermetico said:

Šta se objasni kako se objasni ja mora da sam mnogo glup jer ne kapiram ništa sem da nas neko zajebava što i nije nešto novo ali ako to nije za histeriju šta jeste?

 

edit: Objasnjeno pre mene.

 

Uzgred, nije me mrzelo da procitam ceo transkript sa intervjua na aerodromu i mogu da kazem dve stvari: 1. nimalo me ne cudi besna reakcija sudije (I am somewhat agitated with what this man could have done more & this man is candid) koja je prva oznacila da ovaj postupak moze da ode u Novakovu korist i 2. Novakova koncentracija i fokus, nakon 25 sati putovanja i skoro osam sati driblanja s ociglednom namerom da se uhvati u lazi, iznervira ili nekako drugacije zajebe, je bez diskusije nadljudska.

 

Sad je savrseno jasno da su carinici dobili zadatak ne samo da ga zaustave vec i da ga spakuju u prvi sledeci avion i da su se tome nadali do kraja intervjua. Putovao sam i putujem non-stop svuda, od surovih policijskih drzava do najsvetlijih demokratija, putovao sam sa Kosova u NATO zemlje (ukljucujuci i UK) neposredno pre bombardovanja, ali nikada u zivotu nisam doziveo ovakvo ponizavanje i maltretiranje. A ja sam niko i nista, ni 1% od reputacije, slave, novca, statusa i polozaja koje Novak ima. Iznervirao sam se samo citajuci transkript, kako je on uspeo da sacuva nerve i composure od pocetka do kraja jebem li ga ako mi je jasno.

Edited by harper
  • +1 9
Link to comment
1 minute ago, harper said:

Da su dva razlicita testa u pitanju u razmaku od 6 dana a da je sve ostalo wishful thinking, photoshop i reinforcing previously established sentiment.

 

Apsolutno ništa nije fotošop, dobijala su se dva različita rezultata očitavanjem QR koda pozitivnog testa od 16.12. Gomila forumaša ih je dobila i na ovom forumu i na Vox92. Ne budu bandoglav, već se vrati unazad i pročitaj diskusiju od pre 7 sati.

Edited by vememah
  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
Just now, vememah said:

 

Apsolutno ništa nije fotošop, dobijala su se dva različita rezultata očitavanjem QR koda pozitivnog testa od 16.12. Gomila forumaša ih je dobila i na ovom forumu i na Vox92. Ne budu bandoglav, već se vrati unazad i pročitaj diskusiju od pre 7 sati.

 

Da, video sam naknadno objasnjenje i ispravio.

  • +1 1
Link to comment

bila je i slika sa nekim našim odbojkašem/rukometašem iz barselone. al sad ne mogu da je nađem

 

mislim da je bio 20.

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Gde je bio Nolo 18.-30. decembra, ako je već sebično neodgovorno govno koje zaražava decu? Mora da ima još nekih sočnih slika.

 

Imao je, mislim, 25. neko igranje tenisa nocu ispred zgrade.

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...