Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, harper said:

 

Javi ako ovo uspes da resis kako si resio, moja bolja polovina ima isti problem.

Digao sam ruke od toga. Sta god sam pokusao nije uspelo. Nisam stigao dalje od poruke da je nalog kreiran i da ce u roku od 48 sati stici link za aktivaciju. Probao i reset lozinke, sve uredno prihvati i stigne mejl da će za 48 sati stići link za aktivaciju. Naravno link nikada ne stigne. Isti dan ocu napravio nalog, sve proslo kako treba. 

  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, Uskebasi said:

Da

 

 


 

Ovo kao na 1:30? Mislila sam da je JMBG default korisnicko ime, a ne mejl. (ne zivim tu, pa ne koristim licno, zato pitanje)

 

Jesi li pokusao da resetujes lozinku? Mozda ti se tastatura ako je visejezicna/visealfabetska promenila ili nehotice ukljucena neka opcija, pa se korisnicko ime ili lozinka pogresno ukucani. 
 

Jesi li probao da se prikljucis na bazu sa drugog racunara, da potvrdis da je problem kod njih?

 

Edit: sad vidim da ti za oca funkcionise..
 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
15 minutes ago, Uskebasi said:

Digao sam ruke od toga. Sta god sam pokusao nije uspelo. Nisam stigao dalje od poruke da je nalog kreiran i da ce u roku od 48 sati stici link za aktivaciju. Probao i reset lozinke, sve uredno prihvati i stigne mejl da će za 48 sati stići link za aktivaciju. Naravno link nikada ne stigne. Isti dan ocu napravio nalog, sve proslo kako treba. 


Spam folder na datom email-u?

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 minute ago, Moonwalker said:


Spam folder?

Nista od navedenog. Sifra je ok, javlja da ne postoji nalog (iako je potvrda o kreiranju naloga stigla na mejl). Kad resetujem sifru, opet stigne potvrda na mejl, ali nalog i dalje nije aktivan. 

Kad probam da napravim novi nalog, odbije ga jer nalog već postoji. I tako u krug... 

Link to comment
Just now, Uskebasi said:

Nista od navedenog. Sifra je ok, javlja da ne postoji nalog (iako je potvrda o kreiranju naloga stigla na mejl). Kad resetujem sifru, opet stigne potvrda na mejl, ali nalog i dalje nije aktivan. 

Kad probam da napravim novi nalog, odbije ga jer nalog već postoji. I tako u krug... 

a jeste poslali dokaz o ličnosti? sken lk ili pasoša?

Link to comment
4 minutes ago, Uskebasi said:

Nista od navedenog. Sifra je ok, javlja da ne postoji nalog (iako je potvrda o kreiranju naloga stigla na mejl). Kad resetujem sifru, opet stigne potvrda na mejl, ali nalog i dalje nije aktivan. 

Kad probam da napravim novi nalog, odbije ga jer nalog već postoji. I tako u krug... 

 

To posalju link za verifikaciju naloga, aktiviras ga klikom i probas da se ponovo logujes i ne dozvoljava ti?

 

Negde ne verifikuje riset lozinke, prepozna korisnicko ime (nalog), ali ti ne da da se ulogujes.

Edited by Moonwalker
Link to comment
2 hours ago, vememah said:

U gornjem levom uglu dokumenta su šifre koje se pojavljuju i kad se očita QR kod.

 

aErf0bs.jpg

 

YdRC4YH.jpg

 

https://www.fedcourt.gov.au/__data/assets/pdf_file/0019/95050/Affidavit-of-Novak-Djokovic-sworn-on-10-January-2022.pdf (strane 11 i 13)

Ne stigoh ranije, ali ovo su rezultati 2 razlicita testa.

Ovde se jasno vidi da su radjeni 16 i 22 i ono sto je najbitnije, sifra uzorka je razlicita. Ovo nisu rezultati istog testa.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...