Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

25 minutes ago, Ros said:

vec smo utvrdili da australijanci ne znaju vlastite propuste, a tek im je matematika uzasna 

 

Ipak sam pogrešno protumačio te odredbe, izbrisao sam gore.

Link to comment

Moj najveci strah oduvek je bio da ce se i u slucaju porodice Djokovic pokazati da iver ne pada daleko od klade i da ce po zavrsetku karijere Novak poceti da lici na svog pomahnitalog debila od oca.

  • +1 1
Link to comment

Ja mislim da Djokovic zivi u nekom bablu u kome do njega ne dolaze informacije sta mu luda familija radi okolo i da ce da se bas iznenadi™ kad bude zavrsio karijeru i budu krenuli kosturi da ispadaju iz ormara.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Moj najveci strah oduvek je bio da ce se i u slucaju porodice Djokovic pokazati da iver ne pada daleko od klade i da ce po zavrsetku karijere Novak poceti da lici na svog pomahnitalog debila od oca.

Ne deluje mi kao takav covek, ni blizu. 
 

 

  • +1 4
Link to comment

Neće biti kao Srđan, Novak je u skroz drugom ludilu. On će možda da umre od žeđi tokom nekog nju ejdž posta u prašumi kao odgovor na smak sveta za koji mu je rekao neki guru, ali neće našmrkan pričati nacionalističke priče i neukusno veličati sebe i svoju familiju. Eventualno neki teški blamovi sa promocijom nadrilekarstva ili nekim teorijama zavere.

Edited by Heaviside
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ne deluje mi kao takav covek, ni blizu. 
 

 

 

Ni meni ali ljudi se menjaju. On je sada preokupiran karijerom i sopstvenim statusom, ko ce ga znati sta ce biti kad bude imao slobodnog vremena. Ono sto me hrabri je da je vec najavio da sebe vidi u ulozi nekog teniskog mentora, trenera ili tako nesto. Meni je jos vece cudo kako se onaj mali Djordje pristojno i korektno ponasa u javnosti (ili ja ne pratim pa ne znam), za razliku od Novaka on je non-stop u blizini ovog idiota.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
 
Ni meni ali ljudi se menjaju. On je sada preokupiran karijerom i sopstvenim statusom, ko ce ga znati sta ce biti kad bude imao slobodnog vremena. Ono sto me hrabri je da je vec najavio da sebe vidi u ulozi nekog teniskog mentora, trenera ili tako nesto. Meni je jos vece cudo kako se onaj mali Djordje pristojno i korektno ponasa u javnosti (ili ja ne pratim pa ne znam), za razliku od Novaka on je non-stop u blizini ovog idiota.
Pa imaju oni i majku

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment

Novak ima ono nesto, ali ne tabloidno vec sa specificnom tezinom.

 

Ne primecuje se to lako. Mozda nekoliko ljudi sa foruma uspeva da vidi. Zbog toga mu i drze stranu iako sve ovo izgleda samoubilacki.

Link to comment
17 minutes ago, harper said:

Moj najveci strah oduvek je bio da ce se i u slucaju porodice Djokovic pokazati da iver ne pada daleko od klade i da ce po zavrsetku karijere Novak poceti da lici na svog pomahnitalog debila od oca.

 

menjamo uloge sad, ali, da te utesim. ne brini, nece :D

srdjan je ozbiljan degenerik

Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

menjamo uloge sad, ali, da te utesim. ne brini, nece :D

srdjan je ozbiljan degenerik

 

Moram da priznam da je meni iskreno zao zbog tih par gliceva koje Novak ima u glavi jer bi u suprotnom bio strasan role model za nove generacije. Pre svega bi bio ozbiljna brana narastajucem sovinizmu kod mladjih generacija jer ima taj regionalni kapacitet i nesto sto lici na potpuno odsustvo drugacijih arsina za Srbe i druge narode u regionu. Steta.

  • +1 7
Link to comment

Da zastupam Australiju rekao bih samo jednu rečenicu. Suverena država ima diskreciono pravo da odluči kome će ili neće dati vizu. To je nadležnost izvršne vlasti svake države.

 

Ne razumem kako ovo Novak može dobiti, ali ajde, šta ja znam.

Link to comment
1 minute ago, nautilus said:

Da zastupam Australiju rekao bih samo jednu rečenicu. Suverena država ima diskreciono pravo da odluči kome će ili neće dati vizu. To je nadležnost izvršne vlasti svake države.

 

Ne razumem kako ovo Novak može dobiti, ali ajde, šta ja znam.

 

Ni ja ali

 

 

Link to comment
16 minutes ago, nautilus said:

Da zastupam Australiju rekao bih samo jednu rečenicu. Suverena država ima diskreciono pravo da odluči kome će ili neće dati vizu. To je nadležnost izvršne vlasti svake države.

 

Ne razumem kako ovo Novak može dobiti, ali ajde, šta ja znam.

 

oni su njemu dali vizu 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...