Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Zato što im je došla ekipa ovog psiha koji je ovde na vlasti i rekla :
Ajde sad podržite napore Vučića da obezbedi respiratore.

I ne, nije situacija da on može da odjebe takav zahtev.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Naravno. To sto si citirala je samo jedna u dugackom nizu pausalnih izjava ljudi koji su ili besni na njega zbog svega ovoga ili ga ionako mrze pa koriste priliku. Na to vise jedva da uopste treba obracati paznju.

 

Psihologija ima dva kraja, ako tako nastupas i tebi se moze odgovoriti na isti nacin. Recimo da si fanatik i fanboy koji je zaljubljen u celebrity osobu. Hajde lepo da diskutujemo ako moze.

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

Jeste toliko je razumljivo da su svi vrhunski sportisti na svetu vakcinisani, sem dvojice :fantom:

 

Pre samo četiri meseca polovina ATP tenisera i WTA teniserki nije bila vakcinisana. Dakle, intenzivno se radilo na njihovoj motivaciji u međuvremenu.

 

12.9.2021.

Quote

The WTA Tour, which is the women’s tour, said “nearly 50 percent” of its players were vaccinated, while the ATP Tour, for men’s tennis, said its vaccination rates were “just above 50 percent.”

https://www.nytimes.com/2021/08/30/sports/tennis/usopen-covid-vaccine-atp-wta.html

 

 

Edited by vememah
  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Meazza said:

Ne veruje da je korona toliko opasna, ne veruje u vakcine, ne veruje da radi nesto problematicno ako se seta okolo bez maske dok je zarazen. 

 

@pt 2.0

Moze da radi sta hoce i veruje u sta hoce. Problem je sto mi nemamo zakon koji se postuje. Ako su po skolama kaznjavali profesore bez maske zasto je dozvoljeno javno da se Djokovic slika sa decom bez maske. Ali to je Srbija i tako je to ovde.

Nije jedini, ali postoji sumnja da je bio pozitivan u tom trenutku 

Edited by Sandradjer
  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zato što im je došla ekipa ovog psiha koji je ovde na vlasti i rekla :
Ajde sad podržite napore Vučića da obezbedi respiratore.

I ne, nije situacija da on može da odjebe takav zahtev.







... Shiit has hit the fan
 

 

ne razumem? reketiranje?

Link to comment
Just now, Meazza said:

 

Psihologija ima dva kraja, ako tako nastupas i tebi se moze odgovoriti na isti nacin. Recimo da si fanatik i fanboy koji je zaljubljen u celebrity osobu. Hajde lepo da diskutujemo ako moze.

 

Ne znam zasto te vredja to sto mislim da si besan na njega zbog svega ovoga sto se desava pa si zbog toga sklon nekim pausalnim izjavama. To se i meni desava non-stop kad sam zbog necega besan. Poenta je da je Point Taken u pravu, ne postoje nikakvi argumentovani dokazi da Novak ne veruje u koronu i da misli da je bezopasna za njega i za druge. Covek je na anti-korona akcije do sada dao vise para nego sto cemo svi mi da zaradimo do kraja zivota, sumanuto je da to radi ako ne veruje da je bolest opasna.

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zato što im je došla ekipa ovog psiha koji je ovde na vlasti i rekla :
Ajde sad podržite napore Vučića da obezbedi respiratore.

I ne, nije situacija da on može da odjebe takav zahtev.







... Shiit has hit the fan
 

 

 Niko mu nije trazio milion evra za Bergamo, gde nikad nije ni bio, pa je dao. Evo Lancia rekao i u Spaniji isto je donirao..

  • +1 3
Link to comment

Pretpostavljam da cilja na silne benefite koje je država njemu obezbedila. Pa samo stric mu je u milion upravnih odbora. Ne može to za dzabe.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
8 minutes ago, Frank Pembleton said:

Zato što im je došla ekipa ovog psiha koji je ovde na vlasti i rekla :
Ajde sad podržite napore Vučića da obezbedi respiratore.

I ne, nije situacija da on može da odjebe takav zahtev.
 

 

A koja ekipa mu je dosla i naredila da pljune milion evra bolnici u Bergamu u koji nikada u zivotu nogom nije krocio? I da to krije dok ga direktor bolnice nije zamolio da sam objavi jer novinari hoce da znaju odakle mu pare i ko je donirao. Porodica Korleone?

Link to comment
12 minutes ago, Tsai said:

 

Jeste toliko je razumljivo da su svi vrhunski sportisti na svetu vakcinisani, sem dvojice :fantom:

Neću tebe da srdim, durljiv mi je tvoj odnos prema Novaku.

Samo da ti kažem da ako gledaš trial, nioošto ne gledaš sam :heart:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, morgana said:

a car je planirao da ne ide u karantin jer poslije 15. decembra za skroz vakcinisane on nije bio potreban, a do tada jeste, uz malu nezgodaciju da on nije vakcinisan, koju je htio da prebrodi t. association lobiranjem prema vic i au vladi :D

zakonodavni cherry picking, odlican mladic, bravo, i odlican organizator turnira

kad napusti tenis nek predje u konsalting

 

 

 

Ali nije nemoguće da ga je korona strefila u birokratski idealnom tajmingu. I da je onda PCR rezultat kasnio 2 dana. I da je sve to anticipirao prijavom za izuzeće nekoliko sedmica unaprijed. Nije nemoguće! :nobles:

 

Spoiler

:lolol:

 

  • Wub 1
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ne znam zasto te vredja to sto mislim da si besan na njega zbog svega ovoga sto se desava pa si zbog toga sklon nekim pausalnim izjavama. To se i meni desava non-stop kad sam zbog necega besan. Poenta je da je Point Taken u pravu, ne postoje nikakvi argumentovani dokazi da Novak ne veruje u koronu i da misli da je bezopasna za njega i za druge. Covek je na anti-korona akcije do sada dao vise para nego sto cemo svi mi da zaradimo do kraja zivota, sumanuto je da to radi ako ne veruje da je bolest opasna.

 

Da si tako odgovorio odmah bilo bi sve OK. Nisam uopste besan, prosto mislim da postoje stvari koje ukazuju na to da on ne veruje da je korona opasna. 

- druzenje sa Nestorovicem (pod uslovom da je tacno)

- antivakserstvo

- nepostovanje izolacije (ako je tacno da je tada bio zarazen - ali to nisam ja izmislio vec sam procitao da je on rekao da je tada bio zarazen)

 

To nisu dokazi, ali jesu stvari koje mogu da ukazuju na to da on ne veruje u opasnost koronavirusa za mlade/zdrave.

 

  • +1 1
Link to comment
 
 Niko mu nije trazio milion evra za Bergamo, gde nikad nije ni bio, pa je dao. Evo Lancia rekao i u Spaniji isto je donirao..
Naravno. Pitali ste za ovo ovde.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...