Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

4 minutes ago, Lancia said:

Ja ovo pricam svo vreme. Proslog leta 50º i kusur u punom GSB-u ne moze da se iskljuci grejanje, prozori blindirani, dve osobe sa maskama. Kakav crni Djokovic, kakvi bakraci. Let Fuerteventura Barselona svi uredno s maskama, iz Barselone za Bgd pola bez, pola na podbradku, mi smo komplentno luda nacija na celu sa imbecilnim predsednikom drzave, koga ja bar nikad nisam video s maskom na licu.

 

Mene strecne svaka vest koja se pojavi sa sadrzajem da omikron varijanta nije preterano opasna jer ako sam nesto naucio o ponasanju ljudi u Srbiji kad je postovanje mera u pitanju to je da se niko ne moze naterati ni na sta ako sam ne proceni da je njegovo sopstveno dupe ugrozeno. U beogradskim prodavnicama u koje ja idem mogu tacno po maskama da saznam koliko je tih dana ljudi zarazeno da ne gledam nikakav drugi izvor. Ako je mali broj gomila ljudi bez maske, ako je veliki tek poneki "ponosni" retardinjo. Ako Srbi uklavire da od omikrona ne zavrsavas u bolnici i ne umires bolece ih stojko za postovanje bilo kakvih mera, zato je bolje da se svuda pise da nije nista manje opasan od drugih varijanti.

Link to comment
10 hours ago, harper said:

Ako je vec hteo da falsifikuje, neuporedivo jednostavnije bi mu bilo da je falsifikovao svoj vakcinalni status.

 

Što bi  značilo da bi morao da prizna da se vakcinisao, nisam siguran da je to bila mogućnost u bilo kom momentu, utisak mi je po svemu što priča i radi (sebi) da bi pre priznao da je pošmrkao pola kile kokaina.

  • +1 1
Link to comment

a car je planirao da ne ide u karantin jer poslije 15. decembra za skroz vakcinisane on nije bio potreban, a do tada jeste, uz malu nezgodaciju da on nije vakcinisan, koju je htio da prebrodi t. association lobiranjem prema vic i au vladi :D

zakonodavni cherry picking, odlican mladic, bravo, i odlican organizator turnira

kad napusti tenis nek predje u konsalting

 

 

Edited by morgana
  • +1 3
  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment
30 minutes ago, harper said:

 

U cemu je razlika izmedju toga da izmislis da si bolestan i toga da si pomerio datum kad ti je bolest dijagnistifikovana za dan ili dva unapred ili unazad? Necu te ni udostojiti odgovora.

Pa jeste, odavno je velja objasnio da nije isto krasti i kraduckati

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Mene strecne svaka vest koja se pojavi sa sadrzajem da omikron varijanta nije preterano opasna jer ako sam nesto naucio o ponasanju ljudi u Srbiji kad je postovanje mera u pitanju to je da se niko ne moze naterati ni na sta ako sam ne proceni da je njegovo sopstveno dupe ugrozeno. U beogradskim prodavnicama u koje ja idem mogu tacno po maskama da saznam koliko je tih dana ljudi zarazeno da ne gledam nikakav drugi izvor. Ako je mali broj gomila ljudi bez maske, ako je veliki tek poneki "ponosni" retardinjo. Ako Srbi uklavire da od omikrona ne zavrsavas u bolnici i ne umires bolece ih stojko za postovanje bilo kakvih mera, zato je bolje da se svuda pise da nije nista manje opasan od drugih varijanti.

Niko se nekaznjen nije naucio zivotu, jbg. Ovo je poenta za sav uredjen svet, kome se divimo izdaleka ali retko ko bi krenuo od sebe. U doba najvece histerije od covida, morao sam da nosim fakin masku na otvorenom iako sam mogao u selu pre da se susretnem sa kamilom ili kozon nego sa pripadnikom svoje vrste. Kazna na licu mesta 200 evra, pa ti razmisljaj da li je nesto svrsishodno ili nije. O zatvorenom prostoru da ne pricamo.

  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Što bi  značilo da bi morao da prizna da se vakcinisao, nisam siguran da je to bila mogućnost u bilo kom momentu, utisak mi je po svemu što priča i radi (sebi) da bi pre priznao da je pošmrkao pola kile kokaina.

 

Naravno da ne bi, mogao bi da izbegne da odgovori kao sto radi vec duze od godinu dana i da se pozove na privatnost. Do pre dve-tri godine cak i pitanje, ne Djokovicu nego bilo kome, da se javno izjasni oko svog zdravstvenog stanja ne samo da ne bi zahtevalo odgovor nego bi se smatralo nepristojnim i nedopustivim.

  • +1 2
Link to comment
36 minutes ago, pt 2.0 said:

...ali ti (meni makar, kao laiku za sport i epidemiologiju) ostaje nejasno zašto nisu odložili AO u takvim uslovima

 

Sad je kasno za odlaganje ali sa ovim brojkama koje imaju, i publikom na tribinama, lako može da im se desi da moraju da objave prekid usred turnira ako igrači krenu da se zaražavaju.

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

 

Sad je kasno za odlaganje ali sa ovim brojkama koje imaju, i publikom na tribinama, lako može da im se desi da moraju da objave prekid usred turnira ako igrači krenu da se zaražavaju.

 

Ni na jednom velikom turniru prosle godine nije doslo ni do kakvog outbreak-a virusa, niti je odrzavanje turnira dolazilo u pitanje, nije postojao nikakav osnov da se ovaj turnir odlozi. Uostalom, ove nenormalne brojke su pocele od skoro, bile su relativno normalne kad je turnir bio u pripremnoj fazi. Ono sto moze da se desi je da odluce da se turnir odigra bez publike.

  • +1 1
Link to comment

A jebote, jasno je da mu je koketiranje sa vakcinom, makar bila i lažna neprihvatljivo. Čovek veruje da je vakcina štetna i ne želi da neko i pomisli da se on vakcinisao. 

Ne znamo zapravo koliko je on duboko u svemu tome, možda misli i da je virus bezopasan, da je sve to zavera pa je tako ok švrćkati se okolo zaražen.

Ipak, ja sam mnogo bliže mišljenju da nije ni bio zaražen u decembru.
Neverovatno koliko domaći mediji, uključujući i N1 ignorišu to kako se on navodno zaražen ponašao. :isuse:

Edited by mraki
  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

I još nešto: ako je rok za podnošenje prijave za medicinsko izuzeće bio 10. decembar, na koju foru je on onda podneo tu prijavu? Po ovom njegovom tajmlajnu zaražavanja, ona dva medicinska panela su bukvalno morala da se sastaju i rade u dane Božića u Australiji, kako bi on dobio zeleno svetlo 30. decembra. Ovo je kompletno ludilo od slučaja, sa dodatnim ludilima unutra, samo izlaze jedno za drugim.

 

1 hour ago, pt 2.0 said:

ovo i mene zanima.

deluje da je razlog zašto se testirao 16.12. - tada je za onog sportistu sa kojim se grlio valjda 2 dana ranije objavljeno da je testiran pozitivan. testiranje je lako moglo biti obavljeno nakon susreta sa ministrom gentialijom.

nejasno je kada je dobio rezultate.

i nejasno je kada je datumski bio foto sešn.

 

ali je, zbog postavljene datumske granice 10.12. za predaju dokumentacije bilo potpuno nepotrebno da mulja sa datumima, jer su svi datumi koji se pominju debelo NAKON tog roka.

 

@red star forever"Kada vidiš kako se omikron ponaša, shvatiš da Novak nevakcinisan uopšte ne predstavlja veću opasnost za društvo."

...ali ti (meni makar, kao laiku za sport i epidemiologiju) ostaje nejasno zašto nisu odložili AO u takvim uslovima

 

 

rekao bih da mu je kreg tili tj. teniska asocijacija tu izasla u susret ... imho, nije nesto necuveno

 

„Pošto je rok za prijavu za medicinsko izuzeće od vakcine bio 10. decembar, po tim mejlovima koje je Teniska asocijacija Australije slala igračima ostaje nejasno koliko je to zaista čvrsto ili je to bio samo neki okvirni rok za igrače. U tim spisima se vidi da je Đoković prvi put bio pozitivan na virus korona 16. decembra, a onda je to povuklo i neke druge stvari“, ocenjuje u Novom danu na TV N1 Ozmo.

 
  • Hvala 1
Link to comment

Dobro, znači, malo su zaobišli pravila zbog njega i njegove popularnosti, a sad očigledno pokušavaju da se izvuku iz toga zaobilazeći sopstvena pravila zbog sopstvene (ne)popularnosti. 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...