Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, goofs said:

Jel deportovana Cehinja dobila 3godisnju zabranu ulaska u Australiju?

 

Mislim da nije deportovana, dobila je zabranu ulaska trenutno al je svojevoljno napustila a Novak je presavio tabak. Da nije to uradila Pera ne bi otisao u policiju, Novak bi bio na pomocnim terenima. 

Link to comment

Pa nije svojevoljno, pustili su je u zemlu pa najurili. Mogla je da povlaci istu ovu zalbu kao Novak, ali je odustala od toga i zapalila kuci. Ako sam dobro razumeo, Novak da je to uradio bez zalbe dobio bi automatsku zabranu od 3 godine.

Link to comment
15 minutes ago, roux senyurt said:

ne, naravno, nisu svi isti. samo, u ovakvim situacijama ne cuju se puno oni izmedju, pa se barem meni cini da ih ima jako malo.  ono sto je neverovatno koliko samo zlobe i gadosti kulja iz ljudskih bica.  koliko su spremni da u coporu (ili u anonimnosti) gaze onoga koji je pao, ili onoga koji se izdignuo.  

 

ako mislis na novaka da je pao, dok se ne dokaze suprotno, deluje da ga niko nije srusio nego nazalost on (i njegov tim) sam sebe. tako da nema tu mnogo prostora za zaljenje.

 

sem ako nisi iz tima koji se gadi "neprimernog" hotela u kojem je trenutno smesten.

 

a i ko se izdignuo? ovde je po sredi muljavina i prebacivanje krivice samo tako. nema veze, sutra je valjda pocetak raspleta pa da se u dogledno vreme i ova saga zavrsi. 

 

 

 

edit: disleksijaupisanojformi

 

 

 

Edited by roksi
Link to comment

 

 

Neke od reakcija:

Quote

- I am trying to remember them ever making one about anything.

- Genuinely shocked that Novak has a PR team. I love the guy to death but he has the worst PR in the world.

- he has a PR team????! if that’s true no one in the history of mankind deserves more to be fired than that team

- Novak’s “PR team” is basically Goran with Novak’s Twitter/insta password right

- Bolje neka ćute. Samo štetu čine.

- He has a PR team ? #NoleFam is better than his PR

- Hahah PR team, hahahah Must be joke?

- The PR team (if it does exist) needs a shake-up. Period.

- At least now he seems to have a PR team... If they existed before, they surely need to rethink their strategies.

- Novak has a PR team? Huh?

- Please inform his dad too

- Someone needs to explain that to his father and the Serbian government.

- Novak needs a new PR team.

- Probably for the best, given that "Novak's PR team" must be the most incompetent group of people on the planet.

-TBH, it doesn't look like he has a PR team. But, after this, he will need the best one money can buy. Whatever happens in the court.

- He has a PR team? What a shitty job they do

- Novak PR team is an oxymoron.

- I can’t believe that someone with such a bad reputation has a PR team. They’re absolutely terrible at their jobs

 

Edited by vememah
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Pa nije svojevoljno, pustili su je u zemlu pa najurili. Mogla je da povlaci istu ovu zalbu kao Novak, ali je odustala od toga i zapalila kuci. Ako sam dobro razumeo, Novak da je to uradio bez zalbe dobio bi automatsku zabranu od 3 godine.

 

Otisla je pre vremena, bez zalbe, na to sam mislio. Ne verujm da iko moze tu da dobije tri godine. Ako Novak prodje moraju i nju da vrate.

Edited by villiem
Link to comment
4 minutes ago, roksi said:

 

ako mislis na novaka da je pao, dok se ne dokaze suprotno, deluje da ga niko nije srusio nego nazalost on (i njegov tim) sam sebe. tako da nema tu mnogo prostora za zaljenje.

 

sem ako nisi iz tima koji se gadi "neprimernog" hotela u kojem je trenutno smesten.

 

a i ko se idzignuo? ovde je po sredi muljavina i prebacivanje krivice samo tako. nema veze, sutra je valjda pocetak raspleta pa da se u dogledno vreme i ova saga zavrsi. 

 

 

 

nije bitno ko je na zemlji i kako je tamo dospeo, bitno je kako se ponasamo prema istom. moj komentar se ne odnosi na ovu specificnu situaciju, nego na stanje u ljudskoj zajednici uopste. 

Link to comment
8 minutes ago, roux senyurt said:

nije bitno ko je na zemlji i kako je tamo dospeo, bitno je kako se ponasamo prema istom. moj komentar se ne odnosi na ovu specificnu situaciju, nego na stanje u ljudskoj zajednici uopste. 

 

kako se ponasamo prema nekom ko je ili falsifikovao pcr ili totalno zanemario tudje zivote znajuci da je u toku cekanja rezultata pcr-a, dakle moguce pozitivan? a da ne govorimo o tome da je mozda i znao da je pozitivan pa se i dalje svesno svrckao okolo i moguce sirio smrtonosni virus. je l' to kao ok i treba da imamo razumevanja za to? ma daj... 

 

kao sto rekoh, cekajmo sutra, to je dan d, trebalo bi da sve ispliva na povrsinu i da se donekle zavrsi ova saga.

 

i da dodam ocigledno: ukljucijuci i (ne)odgovornost/propuste aus vlasti (fed + state + TA).

 

 

e: opet gutam slova. 

Edited by roksi
  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...