Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Koliko sam ja razumeo, harperova odbrana se bazira ne na sadašnjosti, jer je ona po njemu uprljana lažnim medijima, smear kampanjama, korona političiranjem već na budućnosti koja je očišćena od histerije trenutka. Pa tako on brani tu zamišljenu sliku slavnog antičkog besmrtnog šampiona pozivajući se na prošlost kao paradigmu.

Dosta umetnički moram da primetim i potpuno pogrešno. Ali svako je svog eskapizma sluga. 

  • +1 5
Link to comment
Just now, Kenji said:

Koliko sam ja razumeo, harperova odbrana se bazira ne na sadašnjosti, jer je ona po njemu uprljana lažnim medijima, smear kampanjama, korona političiranjem već na budućnosti koja je očišćena od histerije trenutka. Pa tako on brani tu zamišljenu sliku slavnog antičkog besmrtnog šampiona pozivajući se na prošlost kao paradigmu.

Dosta umetnički moram da primetim i potpuno pogrešno. Ali svako je svog eskapizma sluga. 

 

Odakle ti ideja da ja uopste branim Djokovica za bilo sta sto je uradio ili nije? Gde si to procitao?

Link to comment
1 hour ago, Ayatollah said:

 

 Svaki osrednji advokat bi ga pitao šta je radio posle 16. decembra, da to ne backfire-uje ka njemu.

 

Zar ga nije ništa pitao taj superfensi Barrister A kojeg je angažovao u Australiji?

 

U krajnjoj liniji, žalbu je valjda pročitao pre nego što ju je potpisao. A i da nije pročitao, advokat ga je sigurno pitao za datum PCR testa jer ga nije mogao znati. Kako je moguće da mu kroz glavu nije prošlo nešto tipa: "Ček malo, ako stavim ovaj datum pa krenu da mi pronalaze sve one fotke gde se pozitivan bahatim okolo..."?

 

Ja se stvarno nadam da postoji još nešto što nismo videli ili da se negde potkrala greška. Nešto ne verujem da je uspeo da sve ove fotke koje su sada poispadale, uslika pre nego što mu je stigao rezultat testa. A čak i da bude tako, niko više ne može da ga spase od OSINT ekipe koja će sada da mu iskopa kompletan digitalni otisak između 16. i 26. decembra. Ne bi me čudilo da i Bellingcat objavi nešto. Ugasio ga je na mrežama, sve što je do sada tamo doživeo biće šijacu masaža u poređenju sa onim što nailazi.

 

Za utehu mu ostaje da može da proda Holivudu scenario za strava film i izvuče korist od svega ovoga.

 

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Pokušavam da povratim svoj korodirani libido :naughty:

 

 

Ne zajebavam se, jbg. I sâm sam bivši sportista, i divim se Novakovim sportskim uspesima. Ostala mi profesionalna deformacija.

Za ovo što radi van terena, već ne.

 

navijas za rekord/rezultat, ne za licnost

odvajas licnost od dela

...

hint za racionalizaciju: idi u kladionicu i uplati tiket, pa navijaj da tiket prodje

Link to comment
4 minutes ago, harper said:

 

Odakle ti ideja da ja uopste branim Djokovica za bilo sta sto je uradio ili nije? Gde si to procitao?

Pa aj sad... Ok.. Ne braniš njega. Nego njegovu sliku od nas koji mu crtamo uši i brkove.

Link to comment
2 minutes ago, cedo said:

 

navijas za rekord/rezultat, ne za licnost

odvajas licnost od dela

...

hint za racionalizaciju: idi u kladionicu i uplati tiket, pa navijaj da tiket prodje

Brt, ne moze se to odvajati, a ovo drugo, nije lepo navoditi ljude u porok.

Link to comment
1 minute ago, Kenji said:

Pa aj sad... Ok.. Ne braniš njega. Nego njegovu sliku od nas koji mu crtamo uši i brkove.

 

Ni to. Kritikujem princip u raspravi po kojem je crtanje usiju i brkova argument u raspravi.

Link to comment

 

4 minutes ago, cedo said:

 

navijas za rekord/rezultat, ne za licnost

odvajas licnost od dela

...

hint za racionalizaciju: idi u kladionicu i uplati tiket, pa navijaj da tiket prodje

Ne kladim se.

I znam da nisam racionalan, samo navijanje nije racionalan čin.

Rekoh ti, kao neko ko se aktivno bavio i živeo od sporta, prema Novaku sportisti i gladijatoru imam samo divljenje. 

I tu se završava. Ne ideologizujem ga, naprotiv, što možeš videti iz mojih postova na ovu temu.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, Lancia said:

Brt, ne moze se to odvajati, a ovo drugo, nije lepo navoditi ljude u porok.

 

6 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ne kladim se.

I znam da nisam racionalan, samo navijanje nije racionalan čin.

Rekoh ti, kao neko ko se aktivno bavio i živeo od sporta, prema Novaku sportisti i gladijatoru imam samo divljenje. 

I tu se završava. Ne ideologizujem ga, naprotiv, što možeš videti iz mojih postova na ovu temu.

 

sve pet ...

poceo sam navijati za njega sto je nas ... logicno

obicno navijam za underdogove

ponekad navijam za klasu, da bi je sto duze gledao u takmicenju (primer: Mahomes)

ne mogu navijati za nekoga tko ide okolo i svesno zarazava ljude posle svega sto zivimo u ove dve godine

Link to comment

Intervju za Ekip nije rađen na gajbi, već u teniskom centru.

 

Po glomaznim i neelegantnim žardinjerama bih rekao da je verovatnije i da su snimci nastali tamo.

 

Quote

The appointment was fixed in Belgrade, in one of the rooms of his academy Novak Center.

https://www.lequipe.fr/Tennis/Article/Novak-djokovic-champion-des-champions-monde-2021-j-ai-senti-l-amour-et-le-soutien-des-gens/1307401 (prevod: Deepl)

Edited by vememah
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...