Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Hermetico said:

Pa tako nekako i ja vidim. Ali ko zna šta će biti i čemu će se naučiti on i drugi, vremena su zanimljiva.

 

Zanimljiva nije rec koju bih ja upotrebio ali razumeli smo se.

 

Bojim se da nijedna strana nece nauciti nista. Ne verujem da su australijske vlasti razmisljale dalje od toga da se izvuku iz ovoga sto je moguce jeftinije i sto je moguce vise na stetu Djokovica a Djokovic, da je hteo nesto da nauci, vakcinisao bi se do sada i tako vrlo jeftino izbegao ovakve stvari.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Hvala na podsecanju ali ja to tako ne vidim.

 

Ako se slazes sa prvim pasusom kako onda komentarises sadrzaj rasprave na topiku? Koje je tvoje objasnjenje?

Klasičan ppp, gde tema meandrira, gde se svako daje svoj doprinos kvalitetan ili bezvezan, gde svako svako nastupa na osnovu svojih predrasuda ili predubeđenja. I smatram da je ovo jedan od svetlijih trenutaka ppp-a u poslednjih ne znam koliko godina jer su se skoro svi uključili, i oni koji prate tenis i oni koji i ne baš.

Zato i smatram da nije za temu relevantno samo usko se odrediti prema tome da li je Novak prekršio zakone i uslove za ulazak u Australiju. I treba da bude šire od toga.

 

 

Esid: a i ti si se vratio iz samobanovine. :D

Edited by Filozof manijak
  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

 

Nemojmo sad u sitna crevca :fantom:

 

Inace slazem se sa Harperom oko fenomenoloske prirode celog ovog cirkusa, zapravo je jako zabavno gledati medije, socijalne mreze i uveravati se u stereotipe. Sve sto je za litije, crkvu i desnicu stalo je uz Noleta. Bez greske. Sa druge strane su valjada ovi isti™ druga strana litijaskog novcica :isuse:

 

 

A ja što sam za to da ga puste jer manje štete pravi kad igra nego kad ne igra (i još maksimalno daleko od mene), šta sam ja? ;/

 

@harper E jebiga šta sam onda ja razmišljo mogu li ja šta da naučim?

Edited by Hermetico
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Hermetico said:

A ja što sam za to da ga puste jer manje štete pravi kad igra nego kad ne igra (i još maksimalno daleko od mene), šta sam ja? ;/

Ti si psihodelični umetnik, ti se ne računaš :tongue:

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Klasičan ppp, gde tema meandrira, gde se svako daje svoj doprinos kvalitetan ili bezvezan, gde svako svako nastupa na osnovu svojih predrasuda ili predubeđenja. I smatram da je ovo jedan od svetlijih trenutaka ppp-a u poslednjih ne znam koliko godina jer su se skoro svi uključili, i oni koji prate tenis i oni koji i ne baš.

Zato i smatram da nije za temu relevantno samo usko se odrediti prema tome da li je Novak prekršio zakone i uslove za ulazak u Australiju. I treba da bude šire od toga.

 

Da budem precizniji, kako komentarises sto vecina (OK, mozda ne vecina ali dobar deo) aktivno ucestvuje i dodaje na nesto sto i sam prepoznajes kao smear campaign? Sta ti to onda govori o inteligenciji tih ljudi?

Link to comment

Ne bih ulazio u ocenjivanje inteligencije diskutanata, po meni to nije pristojno.

Svako od nas donosi zaključke na osnovu svojih kognitivnih sposobnosti, informacija koje poseduje o  nekoj pojavi, sa većom ili manjom dozom predrasuda i sujete.

I smatram da pojedini ovde imaju slepu mrlju kad su u pitanju Novakove vanterenske aktivnosti. 

I to je ok.

Ne bih ih zbog toga nazvao glupim.

I obrnuto.

 

Da se kojim slučajem pojavi na terenu u Melburnu, opet bih svim srcem navijao za Novaka da pobedi.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ne bih ulazio u ocenjivanje inteligencije diskutanata, po meni to nije pristojno.

Svako od nas donosi zaključke na osnovu svojih kognitivnih sposobnosti, informacija koje poseduje o  nekoj pojavi, sa većom ili manjom dozom predrasuda i sujete.

I smatram da pojedini ovde imaju slepu mrlju kad su u pitanju Novakove vanterenske aktivnosti

I to je ok.

Ne bih ih zbog toga nazvao glupim.

I obrnuto.

 

Da se kojim slučajem pojavi na terenu u Melburnu, opet bih svim srcem navijao za Novaka da pobedi.

 

Da, to je svakako pristojnije napisano objasnjenje.

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Klasičan ppp, gde tema meandrira, gde se svako daje svoj doprinos kvalitetan ili bezvezan, gde svako svako nastupa na osnovu svojih predrasuda ili predubeđenja. I smatram da je ovo jedan od svetlijih trenutaka ppp-a u poslednjih ne znam koliko godina jer su se skoro svi uključili, i oni koji prate tenis i oni koji i ne baš.

Zato i smatram da nije za temu relevantno samo usko se odrediti prema tome da li je Novak prekršio zakone i uslove za ulazak u Australiju. I treba da bude šire od toga.

 

Zapravo je sam Đoković temu ulaska, igranja, deportacije i rekorda bacio u drugi plan. Bilo da je falsifikovao pcr, bilo da je išao zaražen u narod, njegova odgovornost debelo prevazilazi ono najgore što u Australiji može da se desi - da ga vrate.

 

Uskoro će i u medijima to da postane central principale i sve ostalo će se pisati malim slovima.

  • +1 9
Link to comment
13 minutes ago, Hermetico said:

Pa tako nekako i ja vidim. Ali ko zna šta će biti i čemu će se naučiti on i drugi, vremena su zanimljiva.

 

@Caligula Nisam te baš razumeo jel ozbiljan poso ili nije. :) Familija mu je bombona.

 

Pa deluje neozbiljno. Mislim, svastiku stavis da vodi cheriti.  Doduse neki englez mu je drzao tada krovni PR pa je supervizirao i ovo sto smo radili - ali generalni utisak mi je da je neozbiljno.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne bih ulazio u ocenjivanje inteligencije diskutanata, po meni to nije pristojno.

Svako od nas donosi zaključke na osnovu svojih kognitivnih sposobnosti, informacija koje poseduje o  nekoj pojavi, sa većom ili manjom dozom predrasuda i sujete.

I smatram da pojedini ovde imaju slepu mrlju kad su u pitanju Novakove vanterenske aktivnosti. 

I to je ok.

Ne bih ih zbog toga nazvao glupim.

I obrnuto.

 

Da se kojim slučajem pojavi na terenu u Melburnu, opet bih svim srcem navijao za Novaka da pobedi.

Em si gej, em si pametnica :) sta radis veceras¿

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Em si gej, em si pametnica :) sta radis veceras¿

Pokušavam da povratim svoj korodirani libido :naughty:

 

3 minutes ago, cedo said:

 

Ne zajebavam se, jbg. I sâm sam bivši sportista, i divim se Novakovim sportskim uspesima. Ostala mi profesionalna deformacija.

Za ovo što radi van terena, već ne.

  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...