Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Baš me zanima da li je LEkipva ekipa znala da je on pozitivan. Ili je njih lagao ili su saučesnici u ovoj "ma nema veze što si pozitivan bratac, de da te ufotkamo par desetina puta bez maske, šta je korona da bismo mi odlagali fotosešn" budalaštini

  • +1 3
Link to comment
18 minutes ago, vememah said:

 

Khm, zbog njegove strane priče plasirane preko advokata i isplivavaju ovi kosturi.

 

Ma sprdam malo, nego ne mogu dočekat ponedeljak :D

Link to comment

Kako to po starim medijskim obicajim ide, prvo krene zuta stampa bez mnogo provjere a za par sati idu i "government funded medias''

Prva bomba od Murdocha u 8 ujutro po lokalnom vremenu.

image.png.8baf7d63df97c16f4b63a02b30bbc060.png

  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Naravno. I to je jedan od vecih problema. Mi zivimo u svetu u kojem ne vaze ista pravila za sve a Novak je jedan od onih za koje ne vaze, osim kad se desi da odijum javnosti postane toliko veliki da politicari shvate kako im to nanosi stetu. Kad to shvate onda odjednom svi postanu veliki borci za jednakost i za to da pravila moraju da vaze za sve. Nije to nista novo, niko od nas i ne pamti vreme kad je bilo drugacije jer je taj fenomen mnogostruko stariji od svih nas.

 

Novak je zrtva svoje popularnosti i privilegovane pozicije i u tom smislu mi ga iz mog anonimnog ugla nije previse zao, imao je on od toga i velike koristi a ne samo stetu. Samo kazem da je veoma opasno, stetno, a bogme ponegde i zabranjeno, da mediji i drustvene mreze a ne sudovi i drugi adekvatni organi odlucuju ko jeste a ko nije kriv za nesto sto je u direktnoj vezi sa zakonima drzave. Zamisli da uspe da dokaze na sudu da nije nista skrivio. Ko ce njemu da nadoknadi stetu koja mu je naneta kad je njegov javni imidz u pitanju? Ja se nadam da cemo se svi setiti ovog slucaja svaki put kad nas strecne naslovnica "Informera" sa Djilasovih 619 miliona. I koliko god vam to zvucalo kao radikalna analogija u sustini nema nikakve razlike, u pitanju je politikom motivisan generisani javni narativ.

Ceo svet se pretvorio u Informer jbg, imam ja ovde u selu dezurnu budalu koja je uvek ispred taverne, polunaduvan, polupijan sa pozutelom maskom uvek na podbradku, mislim, ni virus ga nece, ali eto, cim me je video; ''Sta ovaj tvoj Djokovic msili nevakcinisan u Australiju, ne moze to tako...''

  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Moracikus said:

Kako to po starim medijskim obicajim ide, prvo krene zuta stampa bez mnogo provjere a za par sati idu i "government funded medias''

Prva bomba od Murdocha u 8 ujutro po lokalnom vremenu.

image.png.8baf7d63df97c16f4b63a02b30bbc060.png

 

ovo nije novak  nego dvojnik

(de-ni-al, de-ni-al)

niko ni za sta nije kriv

niko ne žna gde je Aležija!!

 

  • Haha 1
Link to comment

Jbg.

 

 

1727739_1376081634.jpg?w=800&h=600&cc=1

 

A mogao bi i da ne unistava ono malo necega sto je ostalo u Srbiji od nekog ponosa a to je SpoMenik borcima odbrane Beograda 1914 na Donjem Kalemegdanu.

 

Ali barem smo na par dana imali veliko jedinstvo nove s, n1, pinka i informera...i to je nesto. A sada na svoje stare zadatke, mora se zaraditi za hleba u predstavi.

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...