Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, cedo said:

 

Harpere ..

 

Se otepavme da gi razdvoime australija i novak ... odgovornost za sekoj od niv za sopstvenite postapki. Jas gore zborav za budalata.

Za avstralija rekov deka ima sekoe pravo. Da li toa ke go pravi ili ne ic kur ne me boli.

 

'Ako razumes, razumes ... ako ne jbg ...

 

Ja sam jedan od retkih koji te dve stvari uopste razdvaja, vecina mojih sagovornika funkcionise iskljucivo po principu mrznje prema Djokovicu zbog ovog njegovog bulaznjenja sa vakcinom. Mislim, kako je recenica "nadam se da ce ga silovati u tom hotelu" odvajanje Novakovih prekrsaja od prekrsaja australijskih vlasti? Da li je i kod koga ta mrznja opravdana ili ne nije na meni da sudim ali ozbiljno ometa svaku smislenu raspravu na ovom topiku. Pratim sve ovo na vise razlicitih mesta od kojih su sva teniski relevantnija od ovog topika i mogu slobodno da kazem da nigde ne postoji ovoliki nivo histerije i emocionalnog ludjenja. Apsolutno razumem taj sentiment i znam da postoji jer sam zbog njega jos pre par meseci odustao od pracenja podforuma o koroni ali sa tim jednostavno ne umem da raspravljam.

  • +1 1
Link to comment

Totalna histerija, forum se pretvorio u epizodu Saut Parka. :D

 

Tsai-Novak je najjača love-hate veza koju sam video. Odmori malo od interneta čoveče, brinem za tebe. :D

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Ja sam jedan od retkih koji te dve stvari uopste razdvaja, vecina mojih sagovornika funkcionise iskljucivo po principu mrznje prema Djokovicu zbog ovog njegovog bulaznjenja sa vakcinom. Mislim, kako je recenica "nadam se da ce ga silovati u tom hotelu" odvajanje Novakovih prekrsaja od prekrsaja australijskih vlasti? Da li je i kod koga ta mrznja opravdana ili ne nije na meni da sudim ali ozbiljno ometa svaku smislenu raspravu na ovom topiku. Pratim sve ovo na vise razlicitih mesta od kojih su sva teniski relevantnija od ovog topika i mogu slobodno da kazem da nigde ne postoji ovoliki nivo histerije i emocionalnog ludjenja. Apsolutno razumem taj sentiment i znam da postoji jer sam zbog njega jos pre par meseci odustao od pracenja podforuma o koroni ali sa tim jednostavno ne umem da raspravljam.

 

Sve ok. Zato nemoj da pokusavas da uvezes australiju u taj prilicno emotivan post.

Izvinjavam se na makedonskom, videlo mi se interesantno da odgovorim na taj nacin ...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Mindaugas Žukauskas said:

Totalna histerija, forum se pretvorio u epizodu Saut Parka. :D

 

Tsai-Novak je najjača love-hate veza koju sam video. Odmori malo od interneta čoveče, brinem za tebe. :D

 

Pa jebiga. Volim ga jako ali je ovo stvarno preslo sve granice normalnog ljudskog ponasanja

  • Haha 1
Link to comment
31 minutes ago, sasha said:

Ako je ovo tačno sa datumom ima dve opcije :

1. manje loša, lažirao

2. znao da je bio u kontaktu na basketu sa zaraženom osobom, testirao se , i čak da i nekim slučajem nije znao rezulate što je teško verovati da će on dugo čekati), išao u javnost, i plus među gomilu dece što je već totalno ludački i gubi svaki smisao, ne mogu da verujem da je baš dotle došlo

Oba su krivična dela, totalno ludilo ( da ponovim, ako je stačno sa datumom)

 

Kako moze manje losa opcija da bude da je lazirao test? Isuse i svi sveci...

Link to comment
50 minutes ago, cedo said:

 

 

 

 

Imam ja par reci ...

 

Picka ti materina bezobrazna. Treba te tretirati kao teroristu.

 

Nemam problem sto si mozda otisao na utakmicu da se zarazis. Nemam problem sto hoces i mozes da zivis svoj zivot onako kako zelis iako si glup da razumes sta je opste dobro. Imam i te kakav problem sto pozitivan siris virus medju onima koji u tebi vide idola. Pa jos svesno.

 

Australija ima svako pravo da te smatra opasnocu za svoje drustvo.

 

image.png.7251f7f65198ba047f0e0d3843a1d58f.png

 

 

 


kakve ima veze Shapovalov sa ovom pričom?! 

Link to comment
13 minutes ago, Tsai said:

 

Kako moze manje losa opcija da bude da je lazirao test? Isuse i svi sveci...

 

zato sto tako makar nije dokazano svjesno ugrozio okolinu, dok kao zarazen medju djecom jeste. potencijalni rizik naspram ostvarenog.

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, cedo said:

nemam pojma ... pricam o nasem kretenu

 

ovaj drugi je po sletanju u melburn testiran pozitivan. znaci, ugrozio je putnike u avionu, granicnu sluzbu, vozaca do hotela, itd... i ostao i osvaja ATP cup mozda.

prosle godine su se putnike bacali u karantin 14 dana ako je bio jedan slucaj korone po dolasku.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

ovaj drugi je po sletanju u melburn testiran pozitivan. znaci, ugrozio je putnike u avionu, granicnu sluzbu, vozaca do hotela, itd... i ostao i osvaja ATP cup mozda.

prosle godine su se putnike bacali u karantin 14 dana ako je bio jedan slucaj korone po dolasku.

 

stvarno ne znam na sta ciljas

ovaj nas je po po pravljenju testa dan kasnije otisao da se izmesa sa desetinama dece (a verovatno i starijih ljudi) koja ce posle otici kuci pa kod svojih drugara

jasno sam napisao sta mislim o njemu i bilo kome u takvom slucaju

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

stvarno ne znam na sta ciljas

ovaj nas je po po pravljenju testa dan kasnije otisao da se izmesa sa desetinama dece (a verovatno i starijih ljudi) koja ce posle otici kuci pa kod svojih drugara

jasno sam napisao sta mislim o njemu i bilo kome u takvom slucaju

 

citirao si clan iz australijskog zakona (ustava) po kome se nekom ko ugrozava zdravlje drugih moze ukinuta viza, pa se pitam kako je moguce da neko ko dolazi pozitivan nije dovoljno opasan da mu se ukine viza, a onaj ko je prelezao jeste

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...