Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

25 minutes ago, James Marshall said:

Nego što se tiče ovog šta je radio nakon testa, to je čisto iz vizure donošenja odluke o puštanju/vizi itd. potpuno irelevantno, samo pokazuje njegov odnos prema ovoj situaciji, za nekog ko je prema svom tijelu i zdravlju do jaja odgovoran (ono, čovjek koji odluči da jede jedan sladoled od avokada godišnje ili je to Tom Brejdi, nebitno, kapirate poentu), ovako švrćkanje dok čeka rezultate (ili još gore zna) je jbg, popišavanje po svima kojima je ova pošast u nekom obliku sjebala život, makar u vidu karantina. Moguće je da se vodio i onom "qoud licet iovi" ali i to je isto, da ne budem pregrub, neukusno. 

Nije,ako se testira svakodnevno ili skoro stalno,ocekujes sa bude non-stop u izolaciji?Nema sanse.

Link to comment
19 minutes ago, Bogotac said:

Nije,ako se testira svakodnevno ili skoro stalno,ocekujes sa bude non-stop u izolaciji?Nema sanse.

Nakon što je bio u krcatom Pioniru dva dana ranije? Ok. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Nakon što je bio u krcatom Pioniru dva dana ranije? Ok. 

Mozes sad da teras inat,posto si zauzeo stranu i to je to ili razumno da komuniciras,lik se testira non stop i nije jedini,sestrin prijatelj je direktor jedne firme i testira se 3 puta nedeljno pcr testom,normalno zivi,jos uvek nije bio pozitivan.I nije jedini,imas dosta ljudi koji se redovno testiraju zbog vrste posla,rezultati nekad dodju za par sati,nekada sutradan,u zavisnosti od guzvi.

Link to comment
1 minute ago, Bogotac said:

Mozes sad da teras inat,posto si zauzeo stranu i to je to ili razumno da komuniciras,lik se testira non stop i nije jedini,sestrin prijatelj je direktor jedne firme i testira se 3 puta nedeljno pcr testom,normalno zivi,jos uvek nije bio pozitivan.I nije jedini,imas dosta ljudi koji se redovno testiraju zbog vrste posla,rezultati nekad dodju za par sati,nekada sutradan,u zavisnosti od guzvi.

Kao što rekoh, qoud licet...

Ne tjeram ja ništa, ali ako je on već zauzeo poziciju da se ne vakciniše, da se testira non-stop (što ne znamo), onda jebiga očekujem povećan nivo odgovornosti.

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Kao što rekoh, qoud licet...

Ne tjeram ja ništa, ali ako je on već zauzeo poziciju da se ne vakciniše, da se testira non-stop (što ne znamo), onda jebiga očekujem povećan nivo odgovornosti.

Ok,mada si siguran da nije jedini,i to ne samo ovde u Srbiji,nego i u svetu.

Link to comment
50 minutes ago, harper said:

 

Deset minuta je potrebno da se utvrdi da je lazirao koronu, potreban je samo cika sa spricem za vadjenje krvi i laboratorija. Ili mislis da moze da lazira i kolicinu antitela u krvi koja je sigurno povisena ako je imao koronu pre dvadesetak dana?

 

 

Da sam na njegovom mestu (kao što nisam) ovo bi mi bila osnova za odbranu, i insistirao bih kod australijskih vlasti na vađenju krvi i merenju antitela da bi se dokazalo da je stvarno preležao kovid, i da mu je dokumentacija istinita.

Ne znam koliko je ovo izvodljivo, kad je u pitanju ovaj pravni slučaj pred aus sudom, ali bih insistirao na tome. I da se javno na svim medijima objave rezultati. Tako bi ućutkao sve (nas) koji sumnjamo, a i sjebao bi argumentaciju njihovih političara kojima je to osnovna tvrdnja za poništavanja vize i zabranu ulaska.

Link to comment
3 minutes ago, Bogotac said:

Ok,mada si siguran da nije jedini,i to ne samo ovde u Srbiji,nego i u svetu.

Brate, spremaš se za najvažniji turnir u životu, na sve to ideš u Pionir sa par hiljada likova koji galame iz cijelog grla, razmjenjuju sve moguće tjelesne tečnosti, znaš da je rizična aktivnost, poslije toga ideš da se testiraš (onako, za svaki slučaj, misliš da imaš nešto? potpuno nebitno), čekaš rezultate, pa smanji doživljaj ta dva-tri dana, jebeš ga, pandemija je okolo, ako nisi primijetio. Treniraj sam, ne moraš ići okolo u fazonu "korona ne postoji". Govorim o ponašanju inače veoma odgovorne osobe, bez sarkazma, lika koji je zdravstvene kulture što se tiče potpuni manijak. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...