Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, villiem said:

 

Nema sanse da se setas okolo testiran a ne pozitivan. To nema sanse ako si normalan.


Pa dobro, al' nije kao da je on normalan nakon svega sto znamo o njegovom misljenju o vakcinama, ili kovidu kao virusu.

Meni je lakse da poverujem da je i bio neodgovoran tih prvih dan-dva, nego da je lazirao to da je pozitivan.
Jebiga, ja kao tuljan bih prvo pogledao i proverio gde sam kad bio i sta sam kad radio, pre no sto odaberem datum za laz... Nemoguce da i on nije pomislio isto to, i ne samo on, nego i svi ti ljudi oko njega.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, dillinger said:

Jbt vi ne odustajete, sad je tema gde je Novak bio 17og. Pa nije pritvoren u tom hotelu zbog nepostavanja karantina u Srbiji, zemlji u kojoj nikakve mere ni ne postoje zapravo

pa nebitno spram poteza australije al bitno da se utvrdi jel pored sto je antivaxer jos i muljator..

prvo i da prihvatim iako ne razumem a ovo muljanje ako ga je bilo je bas dno

nadam se da nije, nego da je imao veliku 'srecu' da je ispao pozitivan bas na vreme da mu omoguci izuzece i ulazak u australiju po tadasnjim uslovima (sad sta se desava posle je prica za sebe)

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

nacija kojoj od stava profi sportiste sa ocd-jem zavisi bilans umrlih zaslužuje da je neki virus uništi i za to taj sportista ne može biti odgovoran.

Da li ovo važi i za ostatak sveta?

Da li je svet u problemu ako je bitno šta neki sportista misli o stvarima u koje se on apsolutno ne razume? Ima ono o mišljenju i dupetu. Svako ima svoje mišljenje, ali ne bi trebalo davati pažnju tom šta sportisti, ili pevači, misle o medicini, ili nauci. Novak je godinu dana izgubio, jer je verovao u gluposti. S druge strane, možda je većinu stvari i postigao što je verovao u stvari koje su s naučne strane glupost.

Ako bi se teniseri merili po stvarima van tenisa ne bi mnogo asova preživelomoralno političku čistku.

O drugim sportovima da ne pričamo. Neki verovatno Maradonu pamte kao narkomana i čoveka problematičnih uverenja. Verovatno i muzičare pamte po ispadima, a ne po delima. Po meni je takvo gledanje na svet sindrom "vidi me kako sam pristojan i fin".

Podsetio bih i da je Federer umeo da bude krajnje nepristojan kada je gubio. Da cmizdri i ogadi čoveku pobedu, ili da potceni i kaže da je pobedio na sreću. Po meni je ponašanje na terenu za sportiste bitnije, jer je to ono čime se oni bave. Problem čovečanstva je što je bitno mišljenje sportista o stvarima u koje se razumeju ko Marica u kriv.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Have_Fun said:


Pa dobro, al' nije kao da je on normalan nakon svega sto znamo o njegovom misljenju o vakcinama, ili kovidu kao virusu.

Meni je lakse da poverujem da je i bio neodgovoran tih prvih dan-dva, nego da je lazirao to da je pozitivan.
Jebiga, ja kao tuljan bih prvo pogledao i proverio gde sam kad bio i sta sam kad radio, pre no sto odaberem datum za laz... Nemoguce da i on nije pomislio isto to, i ne samo on, nego i svi ti ljudi oko njega.

 

Ovde je sinoc bio neki mim kako deli suncobran sa deckom sto mu asistira, pa sad uklopi ovo ponasanje i niko ne prica o antivakserskom stavu, njegovo pravo blabla..al brt ti forsiras pricu da mislis na druge

Link to comment

A sta ako se testiraoiz predostroznosti kad su javili da su pozitivni oni kosarkasi Barselone? Ako je test radio 16. a rezultati stigli 17.popodne?
I sto bi u saopstenju morali da pisu da je kucnoj izolaciji zbog korone ako nije imao simptome? Koliko se secam ni kod delte nije imao simptome ksd je pravio ono sranje od Adria tura.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, dillinger said:

 

I zato ne moze u Australiju. 

 

ne nego zato što je izmislio da je bio zaražen da bi prevario Australiju :rts: da ga puste da uđe bez vakcine

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

A sta ako se testiraoiz predostroznosti kad su javili da su pozitivni oni kosarkasi Barselone? Ako je test radio 16. a rezultati stigli 17.popodne?
I sto bi u saopstenju morali da pisu da je kucnoj izolaciji zbog korone ako nije imao simptome? Koliko se secam ni kod delte nije imao simptome ksd je pravio ono sranje od Adria tura.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Pozitivan je 16.

Link to comment
 
Ovde je sinoc bio neki mim kako deli suncobran sa deckom sto mu asistira, pa sad uklopi ovo ponasanje i niko ne prica o antivakserskom stavu, njegovo pravo blabla..al brt ti forsiras pricu da mislis na druge
To je jbga "mislim na druge, ali pod mojim uslovima"







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

A sta ako se testiraoiz predostroznosti kad su javili da su pozitivni oni kosarkasi Barselone? Ako je test radio 16. a rezultati stigli 17.popodne?
I sto bi u saopstenju morali da pisu da je kucnoj izolaciji zbog korone ako nije imao simptome? Koliko se secam ni kod delte nije imao simptome ksd je pravio ono sranje od Adria tura.


 

Tad nije bila delta. Delta je ovogodišnji soj.

 

  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...