Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Izgleda da je Boris Dežulović bio u pravu, kada je u nekom intervjuu, na pitanje kakav će biti svet posle pandemije, odgovorio - biće isti, samo gori.

 

Čak i one države, za koje smo držali da spadaju u korpus progresivnih i liberalnih, ulaze u full retard mod. Australija odčekirana, bojim se koja je sledeća.

  • +1 6
Link to comment
50 minutes ago, vememah said:

BBC-jev novinar bio je prilično neprijatan i naglasio da stvari izgledaju kao da je u pitanju politička reakcija na stav javnosti povodom Đokovićevog dolaska dok je intervjuisao zamenika predsednika vlade Australije Barnabija Džojsa, koji je sve vreme sugerisao da je Đoković lažno popunio papire, tvrdio da je Đoković jedini koji može biti odgovoran za novonastalu situaciju i rekao da situacija nije neprijatna po pitanju australijskog ugleda (od 14:00).

 

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/w172xv5jm5b5tnp

 

lebe mekani. nasi naprednjaci su male mace za ove iz finijih kuca. tip je nekoliko puta spomenuo "he is rich, he's got hunderds milions..." svake sekunde sam ocekivao da cujem "djilas"

  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

lebe mekani. nasi naprednjaci su male mace za ove iz finijih kuca. tip je nekoliko puta spomenuo "he is rich, he's got hunderds milions..." svake sekunde sam ocekivao da cujem "djilas"

a stalno je pominjao da ako neko da lazne informacije pri trazenju vize (ili medicinskog izuzeca), on mora da snosi posledice (sut u dupe- to je stvarno rekao). cudi me da ga novinar nije pitao da li ima informacije da je novak lagao.

Link to comment

Mada ne pratim australijsku politiku sa velikom pažnjom, Barnaby Joyce je nešto kao Dačić, sa svojim koferom punim afera...

Sent from my HD1913 using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment

Barnaby je narodski covjek. Sto na umu to na drumu.

Predstavlja partiju Farmera sa Akubra sesirima koja uvijek ide u koaliciju sa desnim centrom.

Danas u Viktoriji 50k slucajeva za jedan dan. Mislim da imamo manje stanovnistva od Srbije a vakcinacija je 93% od svih preko 12g.

 

Link to comment

Brnaba Barnaba same shit.

 

Sjecam se kad je lik prije 10tak godina bio ministar finansija u sijenci i totalno pomjesao milione i bilione u nekoj polemici.

Tako se nedjeljama sprdali sa njim milons-bilions same shit

 

Link to comment
59 minutes ago, Mos said:

To. Da pomogne novčano ovim ljudima ako je moguće i sve drugo je nebitno.

 

Bio bi baš šmekerski šuk za razliku od ovih domaćih jadikovki

 

Bolje da im omoguci boravisnu vizu u Monaku i avionsku kartu do tamo.:D Gde ljudi da potrose taj novac kad ih godinama ne pustaju iz sobe da izadju?

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

To. Da pomogne novčano ovim ljudima ako je moguće i sve drugo je nebitno.

 

Bio bi baš šmekerski šuk za razliku od ovih domaćih jadikovki

 

Bukvalno sam razmisljao o tome kako bi carski bilo da im obezbede azil u Srbiji i da ih npr, zaposli u svom restoranu

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Bolje da im omoguci boravisnu vizu u Monaku i avionsku kartu do tamo.:D Gde ljudi da potrose taj novac kad ih godinama ne pustaju iz sobe da izadju?


zato sam i napisao ono - ako je moguće. mozda neka donacija udruzenju koje se bori za njihova prava ili eto da im naruci dobru klopu. prakticno bilo sta bi bio dobar PR primer kako se ponasa kada vidis i druge na istom nivou sranja u koje si upao. ako se zgotivio sa nekima od njih verujem da mozda nesto tako i bude. Ionako nema sta da radi tamo ovih 5 dana osim da meditira i caska sa njima. 

Link to comment
2 minutes ago, Mos said:


zato sam i napisao ono - ako je moguće. mozda neka donacija udruzenju koje se bori za njihova prava ili eto da im naruci dobru klopu. prakticno bilo sta bi bio dobar PR primer kako se ponasa kada vidis i druge na istom nivou sranja u koje si upao. ako se zgotivio sa nekima od njih verujem da mozda nesto tako i bude. Ionako nema sta da radi tamo ovih 5 dana osim da meditira i caska sa njima. 

 

Ako sam ja dobro procitao intervju s ovom ceskom teniserkom njoj nisu dozvoljavali ni da izadje iz sobe, tesko da je u tom slucaju mogao da divani s njima.

 

A Novak ako to bude uradio, a vrlo je verovatno da ce to uraditi jer se on lozi na pomoc onima koji su ugrozeni, uradice to ne iz PR razloga vec zato sto iskreno misli da to treba da uradi. I uopste mu nije potrebno obestecenje od Tennis Australia, ima vec dovoljno para da uradi tako nesto. Njemu se svasta moze spocitavati ali mu se nikako ne moze spocitavati da je neosetljiv na nepravdu ili ono sto on smatra da je nepravda. Dobar deo loseg imidza je zaradio, paradoksalno, zbog svoje borbe za ravnopravniji odnos prema teniserima sa dna ATP liste.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Ma dobro, da, PR stunt u vidu šuka ovim neljudima što ih drže u tim uslovima 9 godina. Ako pomogne naravno da će to biti zato što je video uslove i misli da tako treba, to se podrazumeva.

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...