Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Evo i trecem ucesniku AO koji je stigao na osnovu pozitivnog PCR testa otkazana viza. Ocekujem da uskoro Tilley podnese ostavku.

Djokovic vjerovatno moze odlagati deportaciju ali je malo vjerovatno da ce ga pustiti.

Ako ga i puste onda slijedi vlada Viktorije koja mu moze zabraniti da igra jer su za to oni nadlezni.

Zaista mi je tesko zamisliti da poslije svega on zaigra ovdje.

  • +1 1
Link to comment

 

7 minutes ago, cedo said:

 

Ako te mrzi sto me kvotujes.

Meni je sve jasno, a dodao sam u potpis najvazniji deo izjave ceske teniserke koja se pridruzila deportaciji.

Pa, nije me mrzelo da pojasnim jednom...Ali evo probaću i drugi put.

 

Samo sam hteo da kažem da ne vidim čemu čuđenje kako je moguće da neka državna institucija ili neki nedržavni entitet (lekarska komisija, fakultet) strancu odobri zahtev da se nečime bavi (igra tenis iako nije vakcinisan, studira) na njihovoj teritoriji i da to u isto vreme nije dovoljan uslov da taj stranac bude pušten u zemlju. Još više sam iznenađen jer danima diskutujemo o slučaju koji klasičan primer da je tako nešto moguće.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, kralj said:

A zašto bi Aus vlasti imale išta lično protiv Đokovića?

 

Pa Srbin je jbg, zavist.

 

Citam po mrezama kakva se halabuka digla - e jesmo nacija idiota.

 

Australijanci urade jednom u godini nesto sto Vucic radi svaki dan po deset puta, cela slobodarska srbija psuje koale i kengure.

 

Da se pokrijemo usima, nezavisno od Noloa - mi smo zreli za klinicko ispitivanje.

Edited by Caligula
  • +1 3
Link to comment

BBC-jev novinar bio je prilično neprijatan i naglasio da stvari izgledaju kao da je u pitanju politička reakcija na stav javnosti povodom Đokovićevog dolaska dok je intervjuisao zamenika predsednika vlade Australije Barnabija Džojsa, koji je sve vreme sugerisao da je Đoković lažno popunio papire, tvrdio da je Đoković jedini koji može biti odgovoran za novonastalu situaciju i rekao da situacija nije neprijatna po pitanju australijskog ugleda (od 14:00).

 

https://www.bbc.co.uk/sounds/play/w172xv5jm5b5tnp

Link to comment
49 minutes ago, Micko8 said:

Pa razapinju svugde  ali ovo je sada udruzena hajka  svetskih mainstream media, blacenje sa svih strana,  ogavni clanci o njegovoj "ekscentricnosti "  uplicu mu citavu porodicu  itd. Napravise od coveka     novog Hitlera, samo zato sto je mozda nevakcinisan i sto nece javno da promovise vakcinaciju . Da je Federer na Novakovom mestu,  sumnjam da bi se ikakva prasina dizala oko ovoga i uveren sam da bi za njega napravili ustupak.

Njegovog babu i zenu niko ne mora da uplice

 

u pitanju su tezak bolid i lujka da su Novakova sramota po default

  • +1 1
Link to comment

To. Da pomogne novčano ovim ljudima ako je moguće i sve drugo je nebitno.

 

Bio bi baš šmekerski šuk za razliku od ovih domaćih jadikovki

Edited by Mos
  • +1 4
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...