Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Mil@n said:

- ne izjašnjava se (tj nije se izjasnio) ni na osnovu čega je dobio izuzetak. Sad će reći "pa nije on dužan da obnaroduje svoj zdravstveni karton", ja pitam, zašto da ne? Jel neka sramota reći "Imao sam covid u poslednjih 6 meseci i na taj način ispunjavam preduslov za izuzetak" + na taj način prebaci lopticu na njihov teren. Ostaje 'pitanje da li je to stvarno slučaj, možda se bojao da ga ne pitaju a kad je to bilo, a gde si bio tad, a kad si bio 2 nedelje u karantinu?... To su sve posledice kada o nečemu ćutiš.

 

pre nego sto je dobio izuzetak to nije mogao reci jer bi bio uticaj na komisiju. a posle, jebiga, nije imao bas vremena. posle leta su ga odmah uhvatili

  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

Vozacka dozvola ti daje pravo da vozis..ali samo registrovan automobil ?

 

velis i da je ona drzavna zdravstvena komisija (ne znam koje drzave, dal viktorije ili australije) dala dozvolu da igra na terenima

 

to je sad ping pong ao, vic, au ... verujem

Edited by cedo
Link to comment
1 hour ago, pasha said:

Inace da se zna, u Nemackoj je jedan od najboljih nemackih fudbalera i igrac Bajerna, Kimih, imao obajvu na nekoj drustvenoj mrezi protiv cepljenja. Rastrgrlili su ga u glavnim medijima a Bajern se morao ogradjivati...to da znate da nije to prema Novaku jer je Srbin.

U Nemackoj je u glavnom toku izraito negativno ocenjen svako ko je protiv cepljenja. I zato ne bi trebalo ovu pricu dizati na nivo Srbije i Srba. Nece imati milosti, oni su takvi, ne bas takticni.

Pa razapinju svugde  ali ovo je sada udruzena hajka  svetskih mainstream media, blacenje sa svih strana,  ogavni clanci o njegovoj "ekscentricnosti "  uplicu mu citavu porodicu  itd. Napravise od coveka     novog Hitlera, samo zato sto je mozda nevakcinisan i sto nece javno da promovise vakcinaciju . Da je Federer na Novakovom mestu,  sumnjam da bi se ikakva prasina dizala oko ovoga i uveren sam da bi za njega napravili ustupak.

Link to comment
4 hours ago, Tsai said:

 

Zaboravljas da je imao period od 2 godine kad je bio na vrhuncu i odbijao da ide na operaciju i tako gubio od raznih istomina i chungova... u tom periodu su mu fedali pobegli za po 3gs

I sada je ovo kazna za to?

Link to comment
Just now, nahbar said:

I sada je ovo kazna za to?

 

brt ozbiljno si prespojio nesto

kazem samo da je ta prica da mu ne daju tm da bude goat preuvelicana do imbecilnosti jer je sam kriv za period od dve godine pauziranja do operacije, u punoj snazi, dopustio da mu fedali pobegnu sa 17:12 na 20:15

kakve kazne, kakvi bakraci

nije ceo svet protiv novaka goata, uozbiljite se pliz

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, cedo said:

nema smajlija za emociju koju zelim da iskazem

 

Ali zašto? Nema tu ničeg čudnog. Svi mi gastosi prilikom dobijanje prve boravišne ili radne dozvole smo prolazili sličnu stvar. Na primer, potvrda od fakulteta da si primljen pa ti vidi šta ti još pored toga treba da te puste da uđe u zemlju i ostaneš (stan, pare, osiguranje itd). Što se fakulteta tiče, smeš da studiraš, ali ta potvrda ne garantuje ulazak u zemlju.

 

Sve je to meni nebitno, sve te birokratske kerefeke. Sada je već jasno da je politička igra u pitanju, a ne uobičajen proces, a političari će već naći birokratski način da urade ono što im odgovora. Bottom line je da ne daju ljudima koji su najmanji mogući rizik za javno zdravlje (manji od nas vakcinisanih) da uđu u zemlju i to je skoro svima najnormalnije. Mnogo tužno. Na stranu maltretiranje Đokovića, njega mi nije žao, a australijanci se dobro blamiraju.

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

 

Ali zašto?

 

zato sto je ovde okacen direktor ao, tili bese

i rece covek da su dva odvojena lekarska panela razmatrale sve prijave (anonimne). jedan od njih je bio drzavni (ne znam vise koje drzave)

to treba da pokrije kovid uslov ulaska u zemlju

drugi uslov je viza

ja ne znam sta je nejasno i sto mesas gastose i fakultete

 

a ovo gore je, kao sto rekoh, pranje ruku turnira, drzave viktorije i drzave australije

 

 

Link to comment

Tebi nešto izgleda nije jasno, ali mene mrzi da elaboriram jer smatram da birokratske finese u ovom slučaju nisu bitne. Nikada ne bi osobu tog ranga zarvorili u karantin zbog problema tog ranga.

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Tebi nešto izgleda nije jasno, ali mene mrzi da elaboriram jer smatram da birokratske finese u ovom slučaju nisu bitne. Nikada ne bi osobu tog ranga zarvorili u karantin zbog problema tog ranga.

 

Ako te mrzi sto me kvotujes.

Meni je sve jasno, a dodao sam u potpis najvazniji deo izjave ceske teniserke koja se pridruzila deportaciji.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...