Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

19 minutes ago, harper said:

 

Izgleda da bi za Djokovica bilo najbolje da se ne oglasava nikada i ni oko cega kako bi usao u panteon teniskih omiljenih zetova. Svet ocigledno nije spreman za to da se neki jebeni teniser izjasnjava i misli umesto da cvrkuce pripremljene PR bljutavstine pripremljene tako da ne pogadjaju nicije tastere. Koliko prosle godine su ga na istom mestu razvlacili zbog toga sto je "zahtevao posebne uslove za sebe" na osnovu objavljenog pisma u kojem je pitao da li je izvodljivo upravo suprotno, da se i drugim teniserima koji ne skidaju finansijski kajmak, kao sto on to cini, omoguci da imaju makar uslove koji nece ugrozavati njihovo zdravlje i sposobnost da se ravnopravno takmice.

 

A tvrditi posle svega da je Novak oportunista koji se ne izjasnjava ni oko cega kako ne bi nekom mocniku stao na zulj je ozbiljno nepoznavanje materije.

 

 

Si ti video kako se doktor Jirgen Klop izjasnio onomad ?

Link to comment
Just now, kralj said:

A zašto bi Aus vlasti imale išta lično protiv Đokovića?

 

Ceo svet juce i danas prica o tome kako je doslo do toga da se Djokovic namestio na pokaznu vezbu i koji splet okolnosti je doveo do ove neprijatnosti a ti postavljas ovakvo pitanje, kao da si poslednja dva dana proveo na skijanju na Staroj Planini bez interneta i televizije. Stvarno, ljudi, prestanite da se izjasnjavate vec diskutujte o dogadjaju, ako ste za to uopste sposobni.

  • Hvala 1
  • -1 2
Link to comment
30 minutes ago, Frank Pembleton said:

Takođe je dobro bilo da se on oglasio zbog kretenskog odbijanja AO da prizna određene vakcine.
Al jbga.
Trebalo je ući na turnir, pa da ne ljuti komisijuemoji769.png.







... Shiit has hit the fan
 

 

Ima tvit one ruske teniserke koja je objavila da ne može da uđe u Australiju jer ovi još nisu odobrili Sputnik. To je tek ludilo. Da je, npr, Novak bio izrazito revnosan kada je vakcinacija u pitanju, i da je požurio da se vakciniše onime što je u tom trenutku bilo dostupno (Kinez) sada bi bio još u gorem položaju, tj uopšte ne bi ni mogao da dobije onu inicijalnu vizu koju je dobio, a koju mu sada osporavaju. 

Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

 

Si ti video kako se doktor Jirgen Klop izjasnio onomad ?

 

Nije uopste bitan sadrzaj stava, govorim o necem drugom. Zato sam naveo primer koji sam naveo. Ja u 90% neteniskih stvari stojim na upravo suprotnoj strani od Djokovica ali to je moje pravo, kao sto je njegovo da stoji na stanovistima na kojima stoji. Za mene je tuzno kad vidim odraslog coveka da napise "kad vidim ko je na njegovoj strani ja sam odmah na suprotnoj". Je l' ljudi danas tako formiraju svoje stavove i misljenja?

  • +1 2
Link to comment
 
Ima tvit one ruske teniserke koja je objavila da ne može da uđe u Australiju jer ovi još nisu odobrili Sputnik. To je tek ludilo. Da je, npr, Novak bio izrazito revnosan kada je vakcinacija u pitanju, i da je požurio da se vakciniše onime što je u tom trenutku bilo dostupno (Kinez) sada bi bio još u gorem položaju, tj uopšte ne bi ni mogao da dobije onu inicijalnu vizu koju je dobio, a koju mu sada osporavaju. 
Imao je on vremena da izabere vakcinu koju god bi hteo.
Niko nije tražio da "požuri".
Ovde su dovođeni "strani prijateljski nastrojeni umetnici/sportisti" da se vakcinišu njemu bi slali ako treba kurirom kući.
Nemojmo se sad zajebavati, on prosto nije hteo da se vakciniše.
A jel se oglasio povodom nepravde prema koleginici?







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, vememah said:
19 minutes ago, napadaj said:
 
Ovo je već totalno ludilo

Pa nije, uhvaćeni su u laži i sad vade štetu da bi izgledali principijelno.

 

Ako izbacuju iz države nekoga ko je već ušao na osnovu prethodno dostavljene i kontrolisane dokumentacije, izgledaće svakako, ali ne i principijelno.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

Imao je on vremena da izabere vakcinu koju god bi hteo.
Niko nije tražio da "požuri".
Ovde su dovođeni "strani prijateljski nastrojeni umetnici/sportisti" da se vakcinišu njemu bi slali ako treba kurirom kući.
Nemojmo se sad zajebavati, on prosto nije hteo da se vakciniše.
A jel se oglasio povodom nepravde prema koleginici?







... Shiit has hit the fan
 

 

Znam da nije hteo da se vakciniše, nego mi je taj vakcinalni rasizam posebno jeziv. 

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

Ima tvit one ruske teniserke koja je objavila da ne može da uđe u Australiju jer ovi još nisu odobrili Sputnik. To je tek ludilo. Da je, npr, Novak bio izrazito revnosan kada je vakcinacija u pitanju, i da je požurio da se vakciniše onime što je u tom trenutku bilo dostupno (Kinez) sada bi bio još u gorem položaju, tj uopšte ne bi ni mogao da dobije onu inicijalnu vizu koju je dobio, a koju mu sada osporavaju. 

Australija priznaje kinesku vakcinu.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

A jel se oglasio povodom nepravde prema koleginici?
 

 

Da, samo mu jos treba dok je ucesnik u sudskom postupku po istom pitanju da se izjasnjava. Nadam se da su njegovi advokati pametni, ako on nije, da cuti i ne prica nista dok se sudjenje ne zavrsi.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

A što ne priznaju rusku?

Ne znam da ti kažem zašto priznaju ili ne priznaju ni za jednu od mogućih. Ali je kineska kod njih na listi odobrenih. Cenim da je verovatno do uvoza-izvoza i geopolitike.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...