Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Khm, nije prijava za turnir anonimna već dve komisije koje odlučuju o izuzeću pregledaju anonimizovanu medicinsku dokumentaciju. Naravno da onaj ko im je dao da odluče o tome zna čija je to dokumentacija i da će pozvati igrača da učestvuje u turniru ako je njegovo izuzeće od vakcinacije odobreno.

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

da li je on lagao ili nije nema mnogo veze. ako apliciras za tako nesto, moras valjda da imas neki dokaz. ne funkcionise svet na majke mi.

 

i svega ovoga ne bi bilo da magarac nije nasao za shodno da fleksuje svojim izuzecem i tako sa razlogom ispizdi celu drzavu. isto bi prosao kao i svi ostali na koje niko nije obratio paznju. kapiram, nije on kriv ni za sta od toga, ali brate mili, ne bi skodilo da koristis mozak neki put. 

 

Nema teorije da bi prosao isto, sa ili bez tog instagram glupiranja. Em je jedan od najznacajnijih sportista danasnjice, em ga bije glas da je notorni antivakser. Dakle, za taj public outcry sam je i zasluzan i kriv.

Link to comment
1 minute ago, vememah said:

Khm, nije prijava za turnir anonimna već komisija koja odlučuje o izuzeću pregleda anonimizovanu medicinsku dokumentaciju.

 

neverovatno komplikovana materija :D

 

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Govorim o njegovom odnosu. "Ej, ljudi, pozitivan sam, sve ok, nemam nikakve simptome, idemo dalje" a ne "dobio sam medicinsko izuzeće bičiz, idemou", jebote svega ovoga ne bi bilo da ne pravi od ovog neku filozofiju, konspiraciju i ezoteriju.

Ako je to u pitanju, a ako nisam nešto propustio u prethodnih sat-dva, još uvijek ne znamo na šta se pozvao za taj izgempšn. Možda je i to "ne smijem da primim vakcinu, keve mi, jeste gledali video na YT što je poslala tetka jedne što radi kao čistačica u Bundesveru, kažu da je prevara sve, hoće da nas čipuju" avaks priča. 

 

naravno, mogao je i trebao je da kaze u tom slucaju "imao sam nedavno koronu i zbog toga sam dobio izuzece". mada bi shitstorm svejedno bio slican. 

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

To i dalje nije dokaz da je preležao, nego tvoje tumačenje.

Nemaš ni ti dokaz da nije preležao ili da nema neki drugi legitiman razlog, a  određuješ se vredbosno tj. polivaš govnima.

 

Ja kažem da je skandal da mu rade ovo ako je zaista preležao. Ako ima neku lažnu potvrdu onda je ološ i zaslužuje da ima dugu suspenziju. Dokumentaciju je dostavio pre polaska na put i dobio je pozivan odgovor. Mene to navodi da pomislim da je zaista preležao Covid po drugi put. 

Link to comment
3 minutes ago, vememah said:

Khm, nije prijava za turnir anonimna već dve komisije koje odlučuju o izuzeću pregledaju anonimizovanu medicinsku dokumentaciju. Naravno da onaj ko im je dao da odluče o tome zna čija je to dokumentacija i da će pozvati igrača da učestvuje u turniru ako je njegovo izuzeće od vakcinacije odobreno.

 

Tacno tako. Aplikacije se salju organizatoru i oni znaju cija je koja ali obe komisije ne dobijaju tu informaciju upravo da bi se sprecila moguca zloupotreba. Sad, koliko je to bulletproof to je na savesti clanova komisije i njihovog integriteta. U ljudskoj je prirodi da ne veruje nikom nista ako je on sam u poziciji da bude izigran, narocito u slucajevima velikih odricanja kao sto je ovako dugi lockdown, tako da sumnjam da je mnogo ljudi uopste sposobno da poveruje da tu nije bilo nikakve zloupotrebe jer... devetostruki osvajac i rekorder.

Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

covek je pokusao da dodje na tri nedelje, po svemu sudeci uveren da ne krsi nikakve zakone i protokole jer mu je tako receno i potvrdjeno vizom

 

Sustina. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, Heaviside said:

Nemaš ni ti dokaz da nije preležao ili da nema neki drugi legitiman razlog, a  određuješ se vredbosno tj. polivaš govnima.

 

Ja kažem da je skandal da mu rade ovo ako je zaista preležao. Ako ima neku lažnu potvrdu onda je ološ i zaslužuje da ima dugu suspenziju. Dokumentaciju je dostavio pre polaska na put i dobio je pozivan odgovor. Mene to navodi da pomislim da je zaista preležao Covid po drugi put. 

Polivao sam govnima samo onog lika koji je vređao ovde, ne podmeći.

A ako je preležao kovid po drugi put, to se bar lako može dokazati, zar ne? Postavlja se pitanje kome je dostavio dokumentaciju, organizaciji turnira ili australijskim carinskim vlastima? NIkako to da se rastumači.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, vememah said:

Khm, nije prijava za turnir anonimna već dve komisije koje odlučuju o izuzeću pregledaju anonimizovanu medicinsku dokumentaciju. Naravno da onaj ko im je dao da odluče o tome zna čija je to dokumentacija i da će pozvati igrača da učestvuje u turniru ako je njegovo izuzeće od vakcinacije odobreno.

pa to i kazem, kakve veze ima sto je dokumentacija anonimna. ili je ima ili nema, neko sigurno mora da ima uvid u istu. ako ga ne pustaju u drzavu koja mu nije omogucila da radi svoj posao iako je ispunio potrebne uslove, nek ih odere na sudu.

 

verovatnije mi je da je organizator turnira ovde sjebao sa tim prijavama nego da drzava australija drzi novaka bez osnova samo tek tako. 

  • +1 2
Link to comment

Meni je skroz verovatno da su mu rekli na ulazu FT1P i jebi ga, jer twitter...

 

I da ovo sve ima jako malo veze sa papirima i organizaciom turnira, a mnogo veze sa politikom i rejtinzima, kao sto već par puta rekoh...

 

To što Novak neče da se vakciniše je njegova ludost, ali ne verujem da je baš budala da sa celom ekipom sedne u avion, bez nekih papira i garancija AOa...

 

 

  • +1 2
Link to comment

Nema veze sto covek otvoreno ne zeli da se vakcinise, ako na ovoj temi vakserska sekta koja je dosla prvi put u sportski podforum napise jos dodatnih 2 i po miliona postova (jer je ovih 2 i po miliona malo) u fazonu "svega ovoga ne bi bilo da je vakcinisan" ili "ko ga jebe kad je antivakserska gluperda", mislim da ce ta kosmicka pravda biti zadovoljena i ubosce se. 100%, samo pojacajte smaranje i jace stiskajte enter.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

u ovom slucaju, po meni, postoji samo jedno pitanje. da li novak poseduje ispravne papire po kojima moze legalno da udje u zemlju nevakcinisan? ako ima, onda je sve ostalo nebitno. restrikcije putovanja, ulaska u zemlju, vakcinacija i medicinsko izuzece su mere koje su donete da sacuva javno zdravlje gradjana i tu se citava prica zavrsava. sve preko toga se cini politicki igrokaz i sirovina za globalnu fabriku vesti. 

Edited by roux senyurt
  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

Polivao sam govnima samo onog lika koji je vređao ovde, ne podmeći.

A ako je preležao kovid po drugi put, to se bar lako može dokazati, zar ne? Postavlja se pitanje kome je dostavio dokumentaciju, organizaciji turnira ili australijskim carinskim vlastima? NIkako to da se rastumači.

 

Organizatoru turnira, to je odavno rastumaceno. Jednu od te dve lekarske komisije je formirao "Tennis Australia", to je prvi organ koji je odlucivao o valjanosti dokumentacije u ime organizatora turnira. Tek nakon pozitivnog misljenja i odobrene dokumentacije aplicirano je za vizu, pretpostavljam da je to uradio neko iz Novakovog tima u njegovo ime.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...