Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

 

Ako je zaista lagao da je pozitivan kapiram da ce dobiti suspenziju malo duzu. No, ja ipak ne mogu da poverujem da bi lagao. Verovatno je znao za pravila i cutao o zarazi da ne bi vrsio pritisak na komisiju. Mada opet, kako komisija zna da je on nevakcinisan i da ce uopste poslati aplikaciju, ako je sve anonimno?

da li je on lagao ili nije nema mnogo veze. ako apliciras za tako nesto, moras valjda da imas neki dokaz. ne funkcionise svet na majke mi.

 

i svega ovoga ne bi bilo da magarac nije nasao za shodno da fleksuje svojim izuzecem i tako sa razlogom ispizdi celu drzavu. isto bi prosao kao i svi ostali na koje niko nije obratio paznju. kapiram, nije on kriv ni za sta od toga, ali brate mili, ne bi skodilo da koristis mozak neki put. 

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Pa ima veze, pošto se to poteže kao argument za exception. Vi verujete u to da je preležao na osnovu čega?

I kao što kažeš, lako se može utvrditi da li je stvarno preležao. Valjda i sam može da se pozove na to ako je to istina. 
 

 

jedini od 6 uslova za izuzece koji ne zahteva 14 dana karantina je "prelezao". on stize u australiju 12 dana pred pocetak turnira

Link to comment

A je li ima on bilo kakav dokaz da je preležao, svi imaju nešto od papira, zašto bi krio tu informaciju u vrijeme pandemije tog istog virusa, zarazna bolest, nije sam na svijetu, jebeš ga. Ne pita ga niko da li pije antidepresive, pitaju se ljudi jesi li preležao bolest koja je paralisala svijet prethodne 2 godine. 

  • +1 1
Link to comment
 
Da, videcemo, ali ni ako se ispostavi da osnova nije bila validna Novak ne snosi nikakvu odgovornost za to. On cak i ne mora da zna detalje, dovoljno je da sledi instrukcije organizatora sa kojim je bio u kontaktu i da ispuni zahteve koji se od njega potrazuju. Mislim, putovali smo svi u brojne zemlje. Ko od nas tacno zna kakvi su uslovi dobijanja vize za sve zemlje u koje je putovao/la u tudjoj organizaciji? Radis ono sto ti se kaze, podneses dokumenta koja se od tebe traze i to je to.
Da putovao sam kojekude, i u viznom režimu.
I vrlo često su mi tražili na uvid dokumenta koja sam već priložio za dobijanje vize.
Sve je uvek bilo u redu, ali cenim da su se dokumenti koje sam priložio "na uvid" razlikovali od onih koje sam predao pri odobravanju, da me ne bi pustili da uđem.
Ne isključujem mogućnost da je došlo do neke zbrke tog tipa u AUS.
Takođe ne isključujem da je došlo do "pomeranja stativa".
Mislim da niti jedni ni drugi neće moći (niti bi trebalo) da se izvuku iz ove blamaže, a da ne otkriju detalje.







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

da li je on lagao ili nije nema mnogo veze. ako apliciras za tako nesto, moras valjda da imas neki dokaz. ne funkcionise svet na majke mi.

 

 

ne, nego je poslao papir na kome je pisalo "имо сам корону, кеве ми Дијане" 

ovi ga poznali po kevi i cirilici, i pustili ga jer je on broj 1. 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Pa, ajde reci šta je tebi validno? Dao im falsifikat?

Nebitno šta je meni validno, ali cenim da je probao da dobije izuzeće od pravila za vakcinisanje zbog medicinskog stanja, a ne na osnovu preležalog kovida. Otud i cela frtutma. Svako ko je testiran pozitivno ima dokaz da je bio pozitivan.

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

jedini od 6 uslova za izuzece koji ne zahteva 14 dana karantina je "prelezao". on stize u australiju 12 dana pred pocetak turnira

To i dalje nije dokaz da je preležao, nego tvoje tumačenje.

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

A je li ima on bilo kakav dokaz da je preležao, svi imaju nešto od papira, zašto bi krio tu informaciju u vrijeme pandemije tog istog virusa, zarazna bolest, nije sam na svijetu, jebeš ga. Ne pita ga niko da li pije antidepresive, pitaju se ljudi jesi li preležao bolest koja je paralisala svijet prethodne 2 godine. 

 

da nije imao dokaz ne bi njegova aplikacija bila prihvacena. ali komisija nije znala da je to on zato jer je cela poenta bila da su prijave ANONIMNE

Link to comment
32 minutes ago, Caligula said:

Nije njima lako kao Vucicu da drze zakljucane ljude pa da ih onda prave budalama kada puste avaxa u zemlju, oni imaju nesto svesnije gradjane - "OK, postujem pravila ali nemoj me onda praviti budalom".

 

 

Mislis da ih ovakvim skretanjem paznja sa problema korone i mera na Djokovica, koji niti je nikakva opasnost za javno zdravlje u Australiji, niti ikakve veze ima s lockdown-om jer ne zivi u Australiji, ne prave budalama? To sto su oni dve godine u lockdown-u nece promeniti ovaj slucaj, koliko god paznje zauzimao, niti je na bilo koji nacin do sada dokazano da je Novaku data bilo kakva privilegija koju bilo ko drugi ne moze da potrazuje na zakonom propisan nacin. Bez diskusije razumem sentiment tih ljudi, bili smo i mi sami u lockdown-u, ali takvo razmisljanje je jednostavno iracionalno. Nije njima Djokovic kriv sto su u lockdown-u, covek je pokusao da dodje na tri nedelje, po svemu sudeci uveren da ne krsi nikakve zakone i protokole jer mu je tako receno i potvrdjeno vizom. Sve i da se sutra dokaze da viza nije bila validna to je problem onoga ko mu je izdao takvu vizu a ne njegov.

  • +1 1
Link to comment

Što ne objavi jbni dokaz na twitteru, to je bar lako?

Anonimne prijave za učešće na turniru, koliko mi je poznato prijave za vizu nikako ne mogu biti anonimne.

Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

da nije imao dokaz ne bi njegova aplikacija bila prihvacena. ali komisija nije znala da je to on zato jer je cela poenta bila da su prijave ANONIMNE

Govorim o njegovom odnosu. "Ej, ljudi, pozitivan sam, sve ok, nemam nikakve simptome, idemo dalje" a ne "dobio sam medicinsko izuzeće bičiz, idemou", jebote svega ovoga ne bi bilo da ne pravi od ovog neku filozofiju, konspiraciju i ezoteriju.

Ako je to u pitanju, a ako nisam nešto propustio u prethodnih sat-dva, još uvijek ne znamo na šta se pozvao za taj izgempšn. Možda je i to "ne smijem da primim vakcinu, keve mi, jeste gledali video na YT što je poslala tetka jedne što radi kao čistačica u Bundesveru, kažu da je prevara sve, hoće da nas čipuju" avaks priča. 

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...