Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

2 minutes ago, Budja said:

Ja jos uvek ne mogu da verujem da se bavite viza-tehnikalijama kada i sam BBC kaze da je u pitanju Morisonov U-turn usled haosa po bolnicama, tipican politicarski trik skretanja paznje pojacan izborima za par meseci.

 

Heraldov clanak koji je postavio Gojko & Stojko je sve rekao.

A ja ne mogu da verujem koliko sam podlegao običnim vestima i zbog jednog nazadnog udarača loptice (koliko god on to dobro radio) propustio savršen dokumentarac koji je večeras išao na državnoj TV. Preporučujem kao antidot celoj ovoj raspravi oko ovogodišnjeg AO:

Extra Life: A Short History of Living Longer: Vaccines

(a za to koliko nam je profesionalni sport izvitoperio pogled na svet, preporučujem davnu knjigu Predraga Raosa Brodolom kod Thule)

 

SaE

  • +1 5
Link to comment
42 minutes ago, Tsai said:

Nece on vise igrati tenis :( slomice ga ovo

 

Naravno da će igrati i dalje, ako sa ovim završi karijeru, to bio mu bio ultimativno najgluplji potez u karijeri.

Link to comment
1 hour ago, Dehickok said:

Okej. Nole ja antivakser zato sto se nije... vakcinisao ?

Bukvalno si napisao definiciju antivaksera. 
 

nakon 2 godine ovog ludila ako se nisi vakcinisao moraš da imaš baš debelo dobar zdravstveni razlog ili alergiju, što bi ovaj rekao da stvarno ima, a ne da fura priču “my body my choice”

  • +1 4
Link to comment
41 minutes ago, radisa said:

Kad neki predstavnik Rio Tinta dodje u Srbiju, pa mu graničari uskrate ulazak, jer nema FT1P, hoce i on medju bubašvabe  da oseti kako je običnom čoveku? Ili će biti nešto drugo?

 

Inače, ovo je ozbiljan presedan u sportu, recimo, na proleće, cz i par, dobiju kući 3:0, jer carina pošalje celu protivničku ekipu u karantin, zbog sumnje na covid... Jbg, propisi su propisi... :fantom:

 

Quote

The 18th World Athletics Indoor Championships are scheduled to be held from 18 to 20 March 2022 in Belgrade, Serbia.

 

Evo ti idealne prilike za šiljenje patke na australijskoj reprezentaciji...

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Naravno da će igrati i dalje, ako sa ovim završi karijeru, to bio mu bio ultimativno najgluplji potez u karijeri.

 

Nece jer ce svuda traziti vakcinu a glavu na panj stavljam da se nece nikad vakcinisati 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Gojko & Stojko said:

 

(a za to koliko nam je profesionalni sport izvitoperio pogled na svet, preporučujem davnu knjigu Predraga Raosa Brodolom kod Thule)

 

SaE


Gde me nadje :)

 


„Što su ljudi više kržljavili fizički, to je sport, slavni sport dobivao sve veće značenje. Ali ne sport koji će ojačati i okrijepiti čovjeka tjelovježbom, nego sport koji će zbog nekoliko idiotskih istreniranih pojedinaca stvoriti u gomili iluziju fizičke snage i zdravlja. Fizički degenerirani stanovnici velegradova, umjesto da se prošeću po svježem zraku buljili su kroz svoje famozne televizore u zadimljenim prostorijama podvige -superljudi- i fizički još više kržljavili. Onda su počeli napamet učiti rezultate sportskih natjecanja, pa su kržljavili još i psihički...... I kako je vrijeme odmicalo , sve je više stvari postojalo sport. Kad više nije trebalo ubijati divljač da bi se preživjelo, počeli su ubijati zbog razonode, iz sporta. Kad je opala potreba za fizičkim radom, ljudi su ponovno masovno počeli kopati. Tko će izbaciti više zemlje- prosijane, odvagane- na specijalnim sportskim borilištima. A prije su kukali da je to kuluk. Sad je to najednom postala zabava. Svi su počeli kao ludi sami voziti kad su se pojavili automatski šoferi....".

  • Hvala 2
Link to comment
6 minutes ago, Mos said:


Gde me nadje :)

 


„Što su ljudi više kržljavili fizički, to je sport, slavni sport dobivao sve veće značenje. Ali ne sport koji će ojačati i okrijepiti čovjeka tjelovježbom, nego sport koji će zbog nekoliko idiotskih istreniranih pojedinaca stvoriti u gomili iluziju fizičke snage i zdravlja. Fizički degenerirani stanovnici velegradova, umjesto da se prošeću po svježem zraku buljili su kroz svoje famozne televizore u zadimljenim prostorijama podvige -superljudi- i fizički još više kržljavili. Onda su počeli napamet učiti rezultate sportskih natjecanja, pa su kržljavili još i psihički...... I kako je vrijeme odmicalo , sve je više stvari postojalo sport. Kad više nije trebalo ubijati divljač da bi se preživjelo, počeli su ubijati zbog razonode, iz sporta. Kad je opala potreba za fizičkim radom, ljudi su ponovno masovno počeli kopati. Tko će izbaciti više zemlje- prosijane, odvagane- na specijalnim sportskim borilištima. A prije su kukali da je to kuluk. Sad je to najednom postala zabava. Svi su počeli kao ludi sami voziti kad su se pojavili automatski šoferi....".

Baš ti hvala za ovaj citat, ja sam knjigu čitao pre nekih 40 godina i ovakvi detalji su odavno iščileli iz sećanja, ostao je samo vajb (što bi rekao advokat u australijskom filmskom klasiku The Castle), a knjiga je u roditeljskom domu u majčici, sada nedostupna za podsećanje. Vreme joj je očigledno samo još više dalo za pravo (šta god je Raos radio u međuvremenu i koliko god zastranio).

 

SaE

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, garmonbozia said:

Bukvalno si napisao definiciju antivaksera. 
 

nakon 2 godine ovog ludila ako se nisi vakcinisao moraš da imaš baš debelo dobar zdravstveni razlog ili alergiju, što bi ovaj rekao da stvarno ima, a ne da fura priču “my body my choice”

Pa dobro bre...zna se zasto se ljudi vakcinisu. Vakcinisu se da ne bi dobili neku bolest...vakcinisanje radi toga da bi neku bolest "lakse prebrodio" je odlicna stvar za one koji su rizicna grupa.....ali glupo je da na ovoj temi raspravljamo o tome. Nijedna vakcina, nazalost, ne moze da spreci da dobijes ovaj Kovid (vidi Nadala :) ).  Insistiranje da je obavezno da se vakcinises je upravo ono sto, meni licno (a koga to briga :) ), najvise i smeta. Nije obavezno...jeste, verovatno (i to sa vecim procentom verovatnoce nego sto nas ove vakcine stite od zarazavanja :) ), razumno...

 Nije razumno da se ne vakcinises ali takodje nije uopste razumno da teras sve ljude da se vakcinisu ovakvim vakcinama (ne zato sto ce te vakcine ubiti nego zato sto su jednako efikasne kao i dobar imunitet/zdrav zivot i slicna sranja :) ).  I necu vise na ovoj temi da pricam o vakcinama :).

Hajmo malo o Novaku...

Ako je tacno ono sto pise na sajtu Nove tj. ono sto su Novakovi (ludi ali i od brige) roditelji rekli,

njemu je i dalje uskracen mobillni telefon i licne stvari ? To nema veze ni sa vakcinama ni sa antivakserima vec sa osnovnim ljudskim pravima... a ona  vaze (ili bi trebalo da vaze) jednako i za kretene i za clanove Mense....

 

edit: a i ja pisem gluposti tj. citiram sajt poput NOVA.rs gde sam malopre u jednom tekstu procitao da nema telefon a evo sada (me :) ) Srdjan Dj. demantuje sa :"Drže ga u zatvoru, uzeli su mu stvari, ostavili su mu samo mobilni telefon. Nema šta da presvuče, nema gde da se umije. On je zatočenih tih skotova"

Edited by Dehickok
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

Joj zamislite da ga puste u ponedeljak

 Kakvo ce ludilo nastati

Nema šanse da ga puste.

Ne može, jer vlada sve ovo gura .

Ne bih se kladila ni u au sudstvo.

 

Ma za njega bi bolje i bilo da ga ne puste. Ispašće žrtva, a ako ga puste, biće samo budala :lolol:.

A da ne pričam o paklu koji bi ga čekao na turniru.

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...