Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Naravno da je politika, ali (u širem smislu) politika je ovo i taj cirkus sa medicinskim izuzećima. I u toj priči svi ti koji su se prijavljivali sem Đokovića su nebitni, ono, kontam da nemaju pobjeda na turniru zajedno koliko on ima titula na AO. Zato i jeste bilo i to da se on privuče da dođe vrsta politike. Sad je čitav AO već dobrano jedan od najvećih fejlova u istoriji tenisa, šta god sad da se sa Đokovićem desi.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

Aman, u opisu posla im nije nista, ali je sasvim ok da kazu nesto jer su ga do juce branili. Npr bar da spomenu da je lik 9 puta osvajao turnir i da je dobio izuzece od njih. Moralnu podrsku neku, nesto. Glas, bilo kakav

 

To bi bilo baš neočekivano (prijatno iznenađenje). Turnir nam je pred nosem i ne treba im ta vrsta publiciteta. 

Link to comment
10 minutes ago, Tsai said:

 

Aman, u opisu posla im nije nista, ali je sasvim ok da kazu nesto jer su ga do juce branili. Npr bar da spomenu da je lik 9 puta osvajao turnir i da je dobio izuzece od njih. Moralnu podrsku neku, nesto. Glas, bilo kakav


Moralnu podrsku i odgovarajuci respekt za prethodno postignuto je upravo dobio izuzecem od njih.
 

Ostalo je bilo na njemu, njegovom pravnom timu i eventualno lokalnom advokatu.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

a sta bi se desilo da nije to napisao? 

welcome, nole, it is great to have you here with us...

 

i ne bi bilo nikakve price o tome kako je uspeo da udje u zemlju

 

Bilo bi ali bi on igrao a politicari u australiji bi se prepirali ali on bi igrao. 

Link to comment
2 minutes ago, autsajder said:

Imaće nekoliko mirnih dana da razmisli šta će dalje sa tim svojim sportom. Valjda mu je sada jasno da dvije godine od početka zdravstvene krize ne može da se jurca po svijetu nevakcinisan, da se osvajaju trofeji, širi ljubav i stiče poštovanje sa svih strana. Iskazao je ogromno nepoštovanje prema običnim ljudima i njihovim sudbinama u pandemiji spram svoje želje da profesionalno pika lopticu, uživa i zarađuje ogromne pare kao da se ništa nije promijenilo. A ako ga preko vikenda u tom hotelu naguzi neka zagorjela bratika iz Kiribatija, možda posvjedočimo još dubljem i ispunjenijem prosvjetljenju.

 

 

Ovo je previse romansirano.

 

Nole je licemjer jer on moze da bude antivax, ali posto ga zanima da njegovo tijelo bude perfektno on od svojih najblizih asistenata mora zahtjevati da budu pelcovani da bi mogli da putuju sa njim, da ga masiraju, lijece, treniraju sa njim, sluze mu dorucak u krevet i sl. 

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, autsajder said:

Imaće nekoliko mirnih dana da razmisli šta će dalje sa tim svojim sportom. Valjda mu je sada jasno da dvije godine od početka zdravstvene krize ne može da se jurca po svijetu nevakcinisan, da se osvajaju trofeji, širi ljubav i stiče poštovanje sa svih strana. Iskazao je ogromno nepoštovanje prema običnim ljudima i njihovim sudbinama u pandemiji spram svoje želje da profesionalno pika lopticu, uživa i zarađuje ogromne pare kao da se ništa nije promijenilo. A ako ga preko vikenda u tom hotelu naguzi neka zagorjela bratika iz Kiribatija, možda posvjedočimo još dubljem i ispunjenijem prosvjetljenju.

 

Okej. Nole ja antivakser zato sto se nije... vakcinisao ? Da li je govorio javno ljudima "nemojte se vakcinisati, vakcine ce vas ubiti, ugradice vam mikrocipove, otpasce vam prste sa shaka.." ? Ja sam uzeo dve doze Fajzera i nakon toga fasovao i koronu (nekih 6 meseci nakon druge doze)....pretpostavljam u blazem obliku zato sto sam vakcinisan. Kreteni koji javno propovedaju o vakcinama kao zlu i slicnim glupostima nek se nose u tri lepe...

 Ali ovde pricam o coveku koji se tom temom ne bavi (pa na "njegovom" Adriatik turu su javno vakcinisali sve one koje to zele). Ovde pricamo o coveku koji je legalno, po pravilima/zakonima dobio dozvolu da se takmici na AO kojem su, nakon javnog linca, tu dozvolu ukinuli kada je stigao...

Veoma prosto i jednostavno. Bilo ko bi se nasao u toj situaciji imao bi moju podrsku... mada, naravski :), sa tom mojom podrskom moze da obrise du... nos :)

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, Mos said:

 

S druge strane mi nije jasno kako neko sa toliko resursa nema odmah na raspolaganju advokate, lekare i fixere koji rade na tome da ga izvuku odande. 
 

I PR tim koji bi napravio priču kako je Novak u azilantskom hotelu sa sirotinjom koju drze godinama, stenicama i budjavim hlebom…Pa koliko su ga samo prozivali oko white privilege zbog Osake i Biles.

Ali kad mu Jeca radi PR :isuse:

  • +1 1
Link to comment
46 minutes ago, Tsai said:

 

Aman, u opisu posla im nije nista, ali je sasvim ok da kazu nesto jer su ga do juce branili. Npr bar da spomenu da je lik 9 puta osvajao turnir i da je dobio izuzece od njih. Moralnu podrsku neku, nesto. Glas, bilo kakav

Baš gledam njihov instagram, ni reči o Novaku , ni slika  ništa, ka o da  ne postoji. Sve je inače, sjajno i bajno, kače slike nekih teniserki za koje nemam pojma ko su, jedva čekaju da počne turnir, koji je najbolji na svetu i tako dalje i tako redom.

Link to comment
9 minutes ago, pufikaflafi said:

I PR tim koji bi napravio priču kako je Novak u azilantskom hotelu sa sirotinjom koju drze godinama, stenicama i budjavim hlebom…Pa koliko su ga samo prozivali oko white privilege zbog Osake i Biles.

Ali kad mu Jeca radi PR :isuse:

 

Opet smo izgubili medijski rat kao 90ih...

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment
26 minutes ago, autsajder said:

A ako ga preko vikenda u tom hotelu naguzi neka zagorjela bratika iz Kiribatija, možda posvjedočimo još dubljem i ispunjenijem prosvjetljenju.

 

Iskustvo progovara iz tebe vidi se.

  • Haha 1
Link to comment

Novak ocigledno nema sposoban pravni i logisticki tim oko sebe, posto da ima ne bi se dovodio u ovu situaciju, ili bi vec bio u Melburnu ili ne bi ni sedao na avion. Ne znamo detalje, ali ovo mnogo lici na princip "idemo mi tamo pa cemo da sredimo na licu mesta, nema sanse da nas odbiju", klasicna srpska posla.

 

Na stranu njegov antivaxy, o tome nema sta vise da se kaze, ali ovde se nasao izmedju dve politicke struje koje silje patku i skupljaju poene na njemu. Iskreno se nadam da ce da otperja iz Australije i da se nikada vise ne vrati, jebo ih turnir nek im propadne i nek igraju bez broja jedan.

 

Glede nastavka sezone, nema razloga da je prekida dokle god ima turnira koje moze da igra nevakcinisan. Ako se to promeni, onda patike o klin. Bio bi to jedan neslavan zavrsetak slavne karijere, sve na racun sopstvene gluposti, mada mu nije prvi put da je ispoljava, Pepe Imaz zna ponesto o tome.

 

Na kraju, fasciniran sam instagram nalogom Srdjana Djokovica. Rekao bih da on ne pise sam ono posto mi ne deluje kao neko ko je preterano tehnicki sposoban, a i pismen, gramaticki su poprilicno precizne poruke...s druge strane, narativ je Srdjan jedan kroz jedan. Zanima kako to sve radi, kakvu shemu ima, zainteresovan sam da saznam vise na temu.

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

Novak ocigledno nema sposoban pravni i logisticki tim oko sebe, posto da ima ne bi se dovodio u ovu situaciju, ili bi vec bio u Melburnu ili ne bi ni sedao na avion. Ne znamo detalje, ali ovo mnogo lici na princip "idemo mi tamo pa cemo da sredimo na licu mesta, nema sanse da nas odbiju", klasicna srpska posla.


Tacno i najpreciznije tako. Nasa (regionalna) posla. Ni zapadna, ni ruska, ni kineska. 

 

Inace sve granicne policije na kugli zemaljakoj silje patku ako ne posedujes dokumentaciju koju oni specificno traze, u obliku koji traze.

Edited by Moonwalker
  • +1 3
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...