Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

mogli bi npr, direktor teniskog saveza australije i direktor AO da podnesu ostavke, jer su i oni, na neki nacin garantovali za njega tim izuzecem. ili bar da se zauzmu. mada ko zna, mozda i vrse pritisak sve vreme

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

Nadal:

 

„To što se dešava nije dobro ni za koga, naravno. Ipak, nemam jasno mišljenje jer nemam sve detalje, da budem iskren. Čini se kao nezgodna situacija, ali na kraju krajeva, sve što mogu da kažem jeste da smo prolazili kroz vrlo izazovna vremena, da su brojne porodice mnogo patile tokom poslednje dve godine zbog pandemije“, kaže Nadal i dodaje:

 

„Normalno je da su ljudi ovde u Australiji vrlo frustrirani celim slućajem jer su prolazili kroz mnogo teških karantina, mnogi nisu mogli da se vrate kući. S moje tačke gledište, jedino što mogu da kažem jeste da verujem u ono što govore ljudi koji poznaju medicinu – oni govore da se treba vakcinisati. To je moj stav. Prošao sam kroz virus korona. Dvaput sam vakcinisan. Ako to uradiš, nema nikakvog problema da igraš ovde. To je jedina jasna stvar. Što se tiče ostalog, teško mi je da dam mišljenje jer nemam sve informacije. Jedino što je jasno jeste da možeš da igraš Australijan open ako si vakcinisan. Po mom mišljenju, svet je dovoljno patio da se pravila ne bi poštovala“.

 

Na pitanje da li saoseća s Novak, da li želi da ga vidi kako igra na Australijan openu i da lui je Novak trebalo da „zna bolje“, Španac je odgovorio:

 

Nemam mišljenje o tome. Da je hteo, mogao je bez problema da igra u Australiji. Prošao je kroz drugi... Doneo je svoje odluke, svi imaju prava na to, ali ima i posledica. Naravno da se nikome ne dopada trenutna situacija. Na neki način mi ga je žao, ali istovremeno, znao je uslove već nekoliko meseci i doneo je odluku“.

 

https://sportklub.rs/tenis/atp/nadal-o-djokovicu-doneo-je-odluku-ali-ona-ima-i-posledice/

 

koliko bi tek napricao da ima misljenje o necemu :ziga:

  • +1 4
  • Haha 4
Link to comment
10 minutes ago, MiddleClass said:

Hoce li mu lupiti i 5 godina zabrane ulaska ili ce mu progledati kroz prste?

 

ja mislim da je on njima dao dozivotnu zabranu. bila bi fora da ga ipak puste da udje, i da se on pokupi i ode kuci

Link to comment

 

5 minutes ago, Tsai said:

mogli bi npr, direktor teniskog saveza australije i direktor AO da podnesu ostavke, jer su i oni, na neki nacin garantovali za njega tim izuzecem. ili bar da se zauzmu. mada ko zna, mozda i vrse pritisak sve vreme

 

Kako je krenulo možda do toga i dođe, ali ne samo zbog toga što su garantovali izuzećem.

 

Možda je i to razlog što se (ne)dešava ono o čemu Redoran priča, jer drugi igrači čekaju da vide kako će da se rasplete ova situacija. Ne znamo koliko je zaista igrača/članova timova prošlo na exemption.

Link to comment

Ovo je izuzetno dobro za tenis. Eno na bbc se prati iz sekunda u sekudn, mora da se klikce nenormalno mnogo. Najvaznija vest nije neki sukob u Kazahastanu gde moze da dodje do poskupljenja struje ili nafte zog toga vec NDJ.

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Ros said:

 

ja mislim da je on njima dao dozivotnu zabranu. bila bi fora da ga ipak puste da udje, i da se on pokupi i ode kuci


i plus ih sve dodatno zajebe i ode u peMziju, okaci patike o klin, odjebe ceo teniski svet

\o/

Link to comment
38 minutes ago, Redoran said:

Ovaj niz deluje informativno, ne znam da li smo ga ranije kačili:

 

 

 

Možda forumaši iz Australije mogu da ocene koliko sve navedeno ima smisla.

 

 

"There's a lot of very loose claims this is a 'VISA issue'. First up, no Aus VISA has been legally amended to be linked to vax status. Vax status is a fully separate & different doc requirement that while needed is not technically a 'VISA issue'. Claiming it is, is inaccurate."

 

Izveštaj Heralda sa pretresa:

 

Judge Kelly said he was yet to hear legal arguments over the cancelled visa, but said that “Australia’s laws entitle it to grant or refuse visas depending upon whether criteria are met or not met.”

 

Iz niza sa tvitera ispada da je problem što Djokovic nije imao međunarodno priznat sertifikat.

 

 

Link to comment

Dobice on tri godine zabrane ulaska u Australiju...on, kao i vecina Srba nikako da shvati kako funkcionise "zapad". On nije smeo da na sva zvona prica kako je dobio dozvolu da udje jer to pravi probleme politicarima na vlasti u juznoj zemlji. To je rekao i njihov premijer: mogao si da udjes ali da ticu.

Link to comment
15 minutes ago, Have_Fun said:


i plus ih sve dodatno zajebe i ode u peMziju, okaci patike o klin, odjebe ceo teniski svet

\o/

kako li je sada njegovim sponzorima? da li ih drma srčka lagano? 

Link to comment
6 minutes ago, pasha said:

Dobice on tri godine zabrane ulaska u Australiju...on, kao i vecina Srba nikako da shvati kako funkcionise "zapad". On nije smeo da na sva zvona prica kako je dobio dozvolu da udje jer to pravi probleme politicarima na vlasti u juznoj zemlji. To je rekao i njihov premijer: mogao si da udjes ali da ticu.

 

Jebo i tu zemlju i jebo takvog premijera ako je ulazak tamo u rangu after party-ja. 

  • +1 5
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...