Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Just now, Tsai said:

postoji mogucnost da njegova aplikacija jednostavno ne zadovoljava uslove federalne vlade, a ovi drugi koji su usli zadovoljavaju.

naravno to mi necemo ni u ludilu prihvatiti, isto kao sto ni oni ne bi

 

tim gore po australijske vlade. ako je AO vec usao u pricu sa izuzecem, onda je za pomisliti da su svi nivoi usaglasane i da je poznat proces oko izuzeca i vize

Link to comment
6 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Prošle godine se zakačio sa predsednikom vlade Viktorije Endrjuzom oko traženja posebnih uslova za karantin (na kraju ih je izboksovao od teniske federacije, i on i dvadesetak najboljih igrača/igračica su imali kraljevski karantin u Južnoj Australiji, ne u Viktoriji),

 

Ako se dobro sećam, nije tražio ništa za sebe jer je od početka uživao onaj bolji karantin koji pominješ. Tražio je za druge nakon što su ovi krenuli ozbiljno da kukaju da se raspadaju u izolaciji, i to je uradio kao neko ko je u tom trenutku bio na čelu saveta igrača, i nije ništa zahtevao ultimativno nego je poslao ljubazan upit sa pitanjem da li nešto može da se uradi. Onda su mediji to pokupili i bukvalno predstavili kao austrougarski ultimatum Srbiji. Sećam se dobro koliko su uzaludni bili pokušaji nekolicine ljudi da urazume razularenu tviter rulju koja je penila o mučkom đubretu koje zahteva privilegije za sebe.

 

Kad je bila frka 2020-te, Novak je na keca prihvatio $25k čelendž od Šarapove i motivisao ko zna koliko njih da se priključe. Ako postoji zemlja na ovom svetu od koje nije zaslužio ovakvo cipelerenje, to je Australija, pa taman da je tačno onoliki zločinac i moralni odron kakvim ga mediji predstavljaju jal za klikove jal po instrukcijama.

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

 

top 10 igracica i igraca su dobili specijalne uslove bez nekog zahteva. a novak je zatrazio bolje uslove za igrace koji nisu imali takve uslove. i to ne na svoju inicijativu nego je kao predstavnik igraca zatrazio

OK, moja greška - njegovi zahtevi za bolje uslove karantina su u Viktoriji odbijeni kao preterani, a moguće je da su ti specijalni uslovi koje je on i nekoliko drugih igrača imalo bili normalni za Južnu Australiju u tom trenutku. U svakom slučaju je i po tom pitanju loše procenio (on ili ko god mu služi za odnose sa javnošću) trenutnu situaciju oko koronavirusa u Viktoriji.

 

SaE

Link to comment

Samo naivan ne vidi da su ga mangupi lagano navukli na bucku: dodji da ti lupimo samar i paljba.

 

Ne znam zasto je uopste isao ako zeli da se ponasa mimo mase, onda sedi kuci i ne izjavljuj nista jer zasrace te cim se pojavis.

Link to comment
3 minutes ago, Friend said:

Samo naivan ne vidi da su ga mangupi lagano navukli na bucku: dodji da ti lupimo samar i paljba.

 

Ne znam zasto je uopste isao ako zeli da se ponasa mimo mase, onda sedi kuci i ne izjavljuj nista jer zasrace te cim se pojavis.

 

Da je otišao tiho i bez pompe opet ga ne bi pustili jer su australijski političari u prethodnim mesecima upravo na njemu dizali ulog redovno, i na kraju su ga podigli do nivoa gde bi malte ne morali da podnesu ostavke ako on uđe u Australiju.

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

Msm da mi je najgore od svega što je Novak Đoković antivakserska gluperda. Mogu samo da zamislim kakva je antivakserčina u pitanju, znaš da je vakcina uslov, turnir si osvajao 9 puta, imaš prilike da postigneš nešto što niko pre tebe nije, i ne, i dalje čovek neće da se vakciniše. Ali zato hoće medicinsko izuzeće pa na mufte da sedi na obe stolice. Znači, samo zbog te jebene tvrdoglavosti, zadrtosti i gluposti i lošeg primera za sve i dalje neutralne po pitanju vakcine a i avakse koji sada onanišu po komentarima širom socijalnih mreža™ mi nije žao što prolazi šta prolazi. Verovatno je mislio osvajao sam 9 puta, gde će mene da olade... E pa, popušio si, burazeru.

Ceo jebeni svet mu se smeje, sa punim pravom. Koliko je to zapravo tužno, biti ono što je on, i biti u centru pažnje celog jebenog sveta u ovakvom skandalu. Jebe mi se da li su imali prava da ga odjebu ili ne, imao je jasan izbor, da se vakciniše, na miru pripremi, čovek se opredelio ovim putem i delu mene je jako drago što je prošao kako je prošao. Karma je kurva, čak i kad si pun energije Bosanskih piramidica. 

Ja sam pisao ranije da mislim da ovaj njegov stav potiče od doktora Četojevića koji je njegov guru nakon što mu je pomogao oko disanja i neglutenskom ishranom, što mu je svojevremeno omogućilo da pobeđuje najbolje igrače u kontinuitetu. Pogledao sam Fejsbuk sajt tog Četojevića i smrkao sam se, dotad sam se nadao da će Đoković da se vakciniše.

 

SaE

Link to comment
10 minutes ago, Redoran said:

Ako se dobro sećam, nije tražio ništa za sebe jer je od početka uživao onaj bolji karantin koji pominješ. Tražio je za druge nakon što su ovi krenuli ozbiljno da kukaju da se raspadaju u izolaciji, i to je uradio kao neko ko je u tom trenutku bio na čelu saveta igrača, i nije ništa zahtevao ultimativno nego je poslao ljubazan upit sa pitanjem da li nešto može da se uradi. Onda su mediji to pokupili i bukvalno predstavili kao austrougarski ultimatum Srbiji. Sećam se dobro koliko su uzaludni bili pokušaji nekolicine ljudi da urazume razularenu tviter rulju koja je penila o mučkom đubretu koje zahteva privilegije za sebe.

 

Kad je bila frka 2020-te, Novak je na keca prihvatio $25k čelendž od Šarapove i motivisao ko zna koliko njih da se priključe. Ako postoji zemlja na ovom svetu od koje nije zaslužio ovakvo cipelerenje, to je Australija, pa taman da je tačno onoliki zločinac i moralni odron kakvim ga mediji predstavljaju jal za klikove jal po instrukcijama.

Ja sam pisao više puta koliko Đoković (pre korone, naravno) ovde ima dobar tretman u javnosti za razliku od UK i Vimbldona i US i Njujorka. Još od pre deset godina kad su bile velike poplave u Kvinslendu (opet, ja čitam relativno levu štampu i gledam državnu televiziju, možda kod Mardoka nije bilo baš tako). Izgleda da je posebno dobar sa direktorom AO Krejgom Tilijem, kao i sa Kurijerom koji obično stručno komentariše turnir i intervjuiše igrače. Njegov problem je što su u Melburnu debelo osetili celu pandemiju (velika je razlika od Sidneja i ostalih australijskih gradova), i naravno prevrtljiva savezna vlast. Ja sam bio iznenađen kad je dobio to izuzeće, očekivao sam da ga ili nateraju da se vakciniše ili da ga ne puste u startu.

 

SaE

  • +1 3
Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Čovek je po svemu sudeći lagao da je nedavno imao COVID i što se mene tiče, tu sve sva priča završava, ako se zna koliko je ljudi zaista imalo taj jebeni COVID i od njega umrlo, uključujući i osobu kojoj je ova tema posvećena. 

 

Kako su mu mogli dokazati da je lagao i da je potvrda lazna? Nema pecata™?

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, vememah said:

 

Neki spekulišu da je mogao da se zarazi na basketu pre 3 nedelje.

 

 


možda ipak ranije. on se vrato 4.12 posle poraza u Dejvis kupu, i nigde ga nije bilo do košarke 14.12. inače ga se vidi svaki dan kad je u srbiji, ali u to vreme nestao

Link to comment
9 minutes ago, Halvard said:

Čovek je po svemu sudeći lagao da je nedavno imao COVID i što se mene tiče, tu sve sva priča završava, ako se zna koliko je ljudi zaista imalo taj jebeni COVID i od njega umrlo, uključujući i osobu kojoj je ova tema posvećena. 

da li je ovo istinita informacija?

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...