Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

28 minutes ago, Mil@n said:

 

+ UAE msm da su u tipa top 3 najvakcinisanije zemlje na svetu.

 

u junu 2020-e je srbija imala ispod 100 (sto) slucajeva dnevno u proseku, a hrvatska ispod 10 (deset) u proseku.

 

to ti je ista logika kojom su pustili rubljeva u AU iako je bio pozitivan, jer vakcinisan. 

pitam se samo da li ce se iko ikad pozabaviti izjavom zvereva kako je vise igraca pozitivno, i kako se ne vrsi nikakvo obavezno testiranje i nikakve se mere ne postuju.

  • +1 1
Link to comment

Otprilike stoji ovo sto je Duda napisala, Novak je u sustini inteligentan lik, duhovit i harizmatican, prica nekoliko svetskih jezika, mada stoji i da je imao ranijih godina tih nekih pokusaja tipa imitiranje nekih, sto se ljudima nije dopalo. Necemo sad porediti da li je lepsi od Tipsarevica ili harizmaricniji i agresivniji u igri od npr. Dastina Brauna ili Bagdatisa ali definitivno nije glup niti dosadan lik. Sa druge strane imamo ove ultra mega harizmaticne zvezde Federera, Nadala, Serenu... Rodju eventualno covek da voli zbog graciozne igre i sto je uvek tip top doteran na terenu, od carapa do trake za kosu, a izjave sacuvaj Boze tokom cele karijere + slag na tortu ova odvratna proslogodisnja reklama za satove. Nadala mozda jer uvek daje sve od sebe i ovi sto se eventualno loze na njegov levi biceps koji je jedno 5cm veci od desnog, a inace je lik za dve decenije tek od skoro minimalno odmakao od Sliskovicevog aj tinks its rezultat real. Serena, sta reci, glumi neko ludilo uvek, kraljica drame i opasan psiho slucaj. Harizma vrca na sve strane, zato ih vole garant.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

@harper

Ja sam pomenuo Monikin ubod od "samo" 3cm od strane psihoa ali u kontekstu da je samo u odnosu koliko je moglo jer je secivo navodno bilo 23cm, plus je fizicki oporavak trajao kratko a psihicki nikad nije bila kao pre toga.

Da je to neko uradio nekome iz Amerike ili npr. toj Stefi Graf, verovatno bi bio smaknut snajperom sa vrha terena u roku od odma' ili nesto za nijansu manje brutalno a ovaj valjda dobio dve godine neku uslovnu kaznu i lecenje u psihijatrijskoj bolnici, sudili mu samo za nanosenje povreda a ne pokusaj ubistva. Jezivo.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, harper said:

 

I treba, hvala na dugackom postu.

 

Navijaci za navijace, tu svako ima neke svoje preferencije i ne postoji zajednicki imenitelj pomocu kojeg moze da se utvrdi sta je razlog zasto neko voli nekog a ne voli nekog drugog igraca. Medjutim, mi ne govorimo o navijacima, obicnim ljudima koji ozbiljno ili makar povrsno prate tenis vec o klimi koju produciraju mainstream teniski mediji i razni nalozi na drustvenim mrezama napisani od novinara koji takve stvari ne mogu da objave u mainstream medijima jer tamo ipak postoje neka ogranicenja. Takodje, niko ne tvrdi da su svi "zapadnjaci" rasisti a svi istocnjaci "zrtve", sto je omiljeni narativ ovih forumskih tragaca za Miletom i Slavicom, ono sto se tvrdi je da u odnosu prema najvecim igracima iz ovih istocnih delova Evrope postoji kontinuirani i dokazivi sentiment latentne mrznje u teniskim medijima onog trenutka kad ti teniseri pokazu da su zainteresovani za najvise ambicije. Samo cetvoro igraca tog profila je pokazalo tu ambiciju i svo cetvoro su nemilosrdno gazeni od strane medija kroz cele njihove karijere. Taj uzorak nije preterano veliki ali je stopostotan i dok se ne pojavi igrac koji ce imati drugaciji tretman od njih cetvoro argument "slucaja" je besmislen. Tim pre sto kroz nista slicno nije prolazio nijedan igrac iz drugih delova sveta, iako su mnogi od njih bili neuporedivo veci villain-i od ovo cetvoro i tokom karijere su radili mnogo gore stvari.

 

Mislim, ovde kod mene je pola sedam uvece i pao je mrak. Mogu ja na forumu da tvrdim da sija sunce jer to intenzivno zelim ali ne sija, pao je mrak. To je realnost.

Ja se slazem da je on najnapadaniji i najnevoljeniji broj 1, i da se na ovom poslednjem AO takva atmosfera linca napravila da kad se desio onaj upad na finale meni nekako bilo drago sto Novak nije tu. Ali ipak ja jos uvek nisam siguran da li je Novak tretiran tako zato sto se ne svidja jednostavno tim ljudima pa ga onda blate i traze sve da ga ocrne cak i kad radi pravu stvar oni to okrenu ili je to zato sto je iz istocne evrope i jedan je od najboljih ikad pa cemo zato da ga ocrnimo.  Prica bi pila vodu da je on bio omiljen prvih nekoliko slemova dok je pobedjivao pa onda kad su videli da ima kako ti kazes najvise ambicije, onda udri po njemu. Koliko se ja secam on cak i na prvom osvajanju nije bio omiljen kao nekoliko drugih osvajaca iz istocne evrope. Ili da okrenemo na drugu stranu , Medvedeva ne vole pa ga ne vole , ima samo jedan slem ali ce ta netrpeljivost biti tu i koliko mu god bude bio domet. 

Sto se tice uzorka, za Moniku me interesuje, ne znam sta su pisali mediji, mislim onaj ju je bolesnik napao, ali da li je pre toga bila satanizovana u medijima itd ? Jel ima negde neko pisanije o tome? 

Link to comment

Pa ne može Meda da očekuej da ga vole, pošto kada god ga publika boo-uje, on čovek uleće u najdirektniji klinč i obračun sa istom... 

 

Naravno, ne podržavam seljačko navijanje, urlanje, ometanje i slično.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

Meni se čini da je Medvedev malo ovde ispao kolateralna šteta.

Za Nadala a protiv Mede bi se navijalo svakako ali celo sranje sa Novakom je još podiglo ulog. 

 

slazem se, jedino sto se on sto kaze gore Mil@n nije bolje proveo ni na USO sa publikom, ja ga volim jer je direktan ali jednovstavno nije voljen od pocetka i moja poenta je da se manje vise publika za to opredeli odmah a ne nakon sto neko iz istocnih zemalja pokaze velike ambicije sto je harperova teorija 

Link to comment
2 hours ago, nenad said:

sta to znaci? nisu hteli al su morali? ta diskvalifikacija je realno svinjarija.

 

Upravo tako. Da ga nisu diskvalifikovali, napravili bi svinjariju. Zato su ga diskavalifikovali.

Link to comment
10 minutes ago, dùda said:

Meni se čini da je Medvedev malo ovde ispao kolateralna šteta.

Za Nadala a protiv Mede bi se navijalo svakako ali celo sranje sa Novakom je još podiglo ulog. 

 

Jasno, da je na njegovom mestu bio Zverev vikali bi "mars u Nemacku".

Link to comment
35 minutes ago, Zli Gli said:

Otprilike stoji ovo sto je Duda napisala, Novak je u sustini inteligentan lik, duhovit i harizmatican, prica nekoliko svetskih jezika, mada stoji i da je imao ranijih godina tih nekih pokusaja tipa imitiranje nekih, sto se ljudima nije dopalo. Necemo sad porediti da li je lepsi od Tipsarevica ili harizmaricniji i agresivniji u igri od npr. Dastina Brauna ili Bagdatisa ali definitivno nije glup niti dosadan lik. 
 

slazem se tim, ja sam slusao intervju sa dr. cetojevicem gde on kaze da je Novak bas duhovit a i razni teniseri sa kojima je blizak. Moja poenta je znas kad kazu za nekog da je bas dobar privatno ali ti ga ne poznajes a kad ga gledas preko medija ti je onako. Moja teorija je da je to verovatnije za Novaka a ne to sto dolazi iz istocnog bloka... 

Link to comment
1 hour ago, nssar said:

Ako pravila nisu (i ne mogu biti) jasna, onda se diskvalifikacija donosi po diskrecionom pravu.

A Federer nije granicni slucaj, jer on tu nije dobio ni opomenu (nije ni trebao, po meni), Bendene je pogodio kamermana u glavu, bez opomene

Objasnio sam slucaj Bedane. Kameramn je pitan je li OK. Rekao je da. Ko zna, da je u grlo pogodjena zena mogla reci da je OK, ne bi ga diskavalifikovali.

Link to comment
2 minutes ago, Stari tenis fan said:

Objasnio sam slucaj Bedane. Kameramn je pitan je li OK. Rekao je da. Ko zna, da je u grlo pogodjena zena mogla reci da je OK, ne bi ga diskavalifikovali.

jedino sto joj posle ovog pogleda ne bi ni poverovali :)

djokovic-ball-woman-1200-explained-reuters.jpeg

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Fins fleet said:

Jasno, da je na njegovom mestu bio Zverev vikali bi "mars u Nemacku".

ok, to je bio dodatni bonus za "ruju", ali bi sigurno navijali i protiv Zvereva

Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...