Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts



A ja mislim da je Bekerevo misljenje ipak relevantnije vise nego sta misli rodica Jecine[emoji769] poznanice iz osnovne skole.


Zapravo je Jelena o tome pričala u nekoj emisiji.

u jednoj od onih dužih emisija gde porodica govori o njemu. Ne sećam se sad tačno koja i ko je snimao, ali bilo je na TV-u bar 5 puta po raznim kanalima, a sad ima sigurno i na YT.
Žao mi je što ne znam kako se zove, ali svakako je snimljena posle titule na Vimbldonu 2018.

Link to comment

Zna li neko koji je snimak kada se dva (engleska) komentatora enormno sokiraju na Djokovicev ritern na match point cini mi se protiv Feda?

Mislim da je u pitanju polufinale USO 2011 ali sve snimke koje gledam nije to taj nivo neverice..

Link to comment
18 minutes ago, Peter Fan said:

Pa rekao je Beker u intrevju za FAZ prije par dana (cini mi se da si ga bas ti bio okacio), da on ne vjeruje da ce Djokovic bataliti tenis radi vakcinacije:

 

Can you imagine him ending his career prematurely because of Corona and his attitude towards it?

No.

He's rooted in tennis, I don't think so.

 

A ja mislim da je Bekerevo misljenje ipak relevantnije vise nego sta misli rodica Jecine™ poznanice iz osnovne skole.

 

Hm,da. Ovo obecava. Boris ga bas dobro poznaje

Link to comment
11 minutes ago, Sandradjer said:

Vakcinisace se ako ovo sa koronom ne prodje, a sponzori pritisnu

 

Ja bih rekao da  nakon sto mu je net worth $1/4B, misljenje sponzora 12 rupa na svirali. 

 

Nije nevazno, ali daleko od glavnih kriterija. Uostalom, interes sponzora se brzo okrene, potrebno je samo biti uspjesan i popularan, sponzori ce doci sami po sebi. Nije on uspjesan i popularan zbog sponzora, vec je atraktivan sponzorima jer je uspjesan i popularan.

 

Kacio sam ovo prije dva dana:

 

 

 

5 minutes ago, vememah said:


Zapravo je Jelena o tome pričala u nekoj emisiji.

 

OK, hvala na ispravci.

Link to comment
1 minute ago, Friend said:

Zna li neko koji je snimak kada se dva (engleska) komentatora enormno sokiraju na Djokovicev ritern na match point cini mi se protiv Feda?

Mislim da je u pitanju polufinale USO 2011 ali sve snimke koje gledam nije to taj nivo neverice..


To je definicija onog srpskog inata™ iz novina, kad na 0:2, 3:5 i 15:40 sopi dve paralele po liniji i okrene mec. 

Pogotovo kad igra protiv nekog Andersona ili Simona, odes provozas 20km bajsom i vratis se taman na Nolovu mec loptu. Been there, done that. :laugh:

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, Ted said:

ja opet pozivam na to da ljudi aktiviraju moć imaginacije i da zamisle kako bi izgledalo kada bi čitav svet, do u sitna crevca, razmatrao i analizirao njihove privatne stavove po pojedinim pitanjima. pri tome se, bez ograničenja, upuštajući u spekulacije, podsmevanje, izrugivanje isl.

 

jebiga tede, mi nismo isto sto i javne licnosti. slava ide sa privilegijama, ali i sa cenom. 

 

i stvarno nisi morao da ubacujes hitlera u ovo.

 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Imam podeljeno misljenje oko toga. Oportunizam ponekad ume da bude i zdrav i koristan i mudro je pribeci mu u nekim situacijama, tim pre sto, koliko god ga razumeo po pitanju vakcinacije, jednostavno nije u pravu. Covek zato ima mozak, da pametno vaga izmedju vise opcija koje smatra losim. Principijelnost i tvrdoglavost nisu identicni pojmovi.

 

ako smo do sada mozda i mogli reci da je bio principijelan (ja bih rekao pre glup), sve dalje ce biti tvrdoglavost u smislu onoga sto zeli da uradi u tenisu  ... sve ce ici na njegovu stetu

videsmo vec u melburnu ...  nitko se nece previse uzbuditi cak i ukoliko zavrsi karijeru ... hajp se stvara za mesec dana oko bilo cega

atp jedva ceka da mu vidi ledja

 

edit: dodao glup i ta->atp

Edited by cedo
Link to comment
58 minutes ago, Ted said:

ja opet pozivam na to da ljudi aktiviraju moć imaginacije i da zamisle kako bi izgledalo kada bi čitav svet, do u sitna crevca, razmatrao i analizirao njihove privatne stavove po pojedinim pitanjima. pri tome se, bez ograničenja, upuštajući u spekulacije, podsmevanje, izrugivanje isl.

 

ovde se pada na elementarnom testu tolerancije na različitost. na drugačije od uobičajenog, većinskog shvatanja i razumevanja. apsurdno, to dolazi i iz onih društava koja se diče slobodom, ravnopravnošću, jednakim mogućnostima, multikulti i svašta nešto.

 

pri svemu tome radi se o stavovima čoveka koji nikome nažao nije učinio, niti je zbog  njegovih stavova neko stradao ili pretrpeo zlo. a zapravo ima i dokaza brojnih da je učinio dobre i humane stvari za druge ljude. ne radi se tu o, šta ja znam, stavovima koje je Hitler imao prema Jevrejima, a koji su za praktičnu posledicu imali smaknuće miliona nevinih ljudi na stravičan način. što i jeste osnovan razlog da se ovakvi stavovi prezru, žigošu, osude, da se takva ponašanja zabrane, da se uradi sve da se tako nešto više nikada ne ponovi i nikome ne dogodi.

 

Ovaj forum je odavno pao na tom testu.

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Ovaj forum je odavno pao na tom testu.

 

Mali test. Koliko puta ste hteli nesto da napisete na forumu ali ste se bojali da vas ne osude i virtuelno grupno isutiraju ili ismeju? Kladim se da se mnogi pronalaze.

  • +1 3
Link to comment
15 minutes ago, Meazza said:

 

Mali test. Koliko puta ste hteli nesto da napisete na forumu ali ste se bojali da vas ne osude i virtuelno grupno isutiraju ili ismeju? Kladim se da se mnogi pronalaze.


Ja sam se onda kolebao oko Piksija, ali sam ipak drkn'o enter i vise niko nece da mi lajkuje nista, kme. :sleep:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...