Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, Leia said:


Ali u njegovom slucaju ne postoji taj neko ko bi obavio taj zadatak, i to ne slucajno. Kapiram da Djokovic senior misli da su to gluposti, oni rade stvari na svoj nacin. Sve dok ne ulete u ovakav jedan perfect storm, jelte

Ima on i savetnike i advokate ali jbg dečko je bio rešen 

Link to comment

Ispade Nolo  zrtva bed tajmnga, korona propo a pravila jos nisu skinuta tj ublazena

Tako ovde ispada,,moz ispasti tako al ko zna

 

 

Off evo ga vucic se obraca australij.vladi i napusava ih, a gojka poturio da izjavi da je rezultat testa dobio isti dan lol

Edited by InvisibleLight
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Friend said:

Danas ko misli svojom glavom i van copora prvo dobije komentar "Sta se pravis pametan", posle toga ide drustveno kenselovanje i konacno ako i dalje nastavlja sledi metak u celo.

 

Ima Pelikan na twiteru super serije tvitova kad je mislio svojom glavom :D

 

Kada cujem "misli svojom glavom" ili "ukljuci mozak" znam da to dolazi od osobe koja mozak ukljucuje s mene pa na uštap

Link to comment
8 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

lol, pomeren fokus priče sa opcija 1 ili opcija 2 na pravila su sranja

 

pa oke ajde sranje su, ali što ih nismo menjali pre nego što je nolo pokušao da izvrda

dolazimo na ovom topiku polako nazad do toga da je virus obicna prehlada i sredstvo kontrole masa putem sirenja panike

  • +1 8
Link to comment
5 minutes ago, Sammael said:

1. Počelo je tako davni pre DžKR

2. Žena je daleko od kenselovane, mlati milione

 

Dobro, ako ti je to kriterijum, onda nista. Ne razumes znacenje reci.

 

https://www.merriam-webster.com/words-at-play/cancel-culture-words-were-watching

 

Quote

To cancel someone (usually a celebrity or other well-known figure) means to stop giving support to that person. The act of canceling could entail boycotting an actor’s movies or no longer reading or promoting a writer’s works. The reason for cancellation can vary, but it usually is due to the person in question having expressed an objectionable opinion, or having conducted themselves in a way that is unacceptable, so that continuing to patronize that person’s work leaves a bitter taste.

 

Link to comment

Citam juce da bbc razmatra da se  kenselovanje nekako eliminise tako sto ce dayi vise prostora zastupnicima ideja zbog kojih su kenselovani, konkretno pominju tv debate i intervjue sa ravnozemljasima

Ne znam sta da mislim

  • Haha 5
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...