Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

plus imaju jos pet minuta da se dogovore gde ce da drze nola do kraja sudjenja.

(moje razumevanje saslusanja do sada, kao nastavak na citirani tvit iznad)

 

Edited by roux senyurt
Link to comment
6 minutes ago, Roger Sanchez said:

Pa, da, samo što je tvoj originalni niz izostavio deo da mu je Australija dala izuzetak za antivaksere. Nego kao, došao Nolo Avaks, alo Australija neće dozvoliti da avaksi igraju. Nije tako, nego 

1)AUS: dođi nole avaksu 

2)ja, nole avaks, dolazim 

3)internet gori

4)Australija neće dozvoliti da avaksi igraji

  • +1 3
  • Haha 5
Link to comment
15 minutes ago, harper said:

 

 

 

I kako smo uopste dosli do toga da zakoni i pravila neke drzave ne vaze ako je sentiment stanovnistva takav kakav jeste? Hajde onda ponovo da skupljamo zene na ulici i bacamo ih nezakonito na lomace jer je takav sentiment, kao sto je radjeno u Salemu. Valjda smo kao civilizacija nesto malo napredovali od tada.

Nismo... Tj, jesmo, ali onda se desio kraj istorije™ i sad se vraćamo na srednji vek, ubrzano...

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Zato je tu njihov sud, koji valjda daje konačnu reč.

Mi ovde valjda diskutujemo o sentimentu prostog puka u Australiji.

 

 

Diskutujemo o sentimentu prostog puka koji je obrazlozenje unutar sudskog procesa za potrebu donosenja odredjene sudske odluke za koju se stranka u sporu zalaze. Ne mogu se te dve stvari tako odvajati ako ih ne samo ne odvaja strana tuzioca vec bazira obrazlozenje svog zahteva iskljucivo na tome. Ne sumnjam u integritet sudskog postupka u Australiji.

Link to comment
Pa, da, samo što je tvoj originalni niz izostavio deo da mu je Australija dala izuzetak za antivaksere. Nego kao, došao Nolo Avaks, alo Australija neće dozvoliti da avaksi igraju. Nije tako, nego 
1)AUS: dođi nole avaksu 
2)ja, nole avaks, dolazim 
3)internet gori
4)Australija neće dozvoliti da avaksi igraji
U jednom od u tom tekstu linkanih članaka vidjet ćeš lika koji još priča kako je sve što se tiče njih OK, a da je na Novaku hoće li otkriti svoje medicinske tajne. Onda je on otišao na insta objaviti svoj I fought the law and I won i to iz Dubaija. Nažalost za njega to je let koji je dovoljno dugačak za 24/7 news cycle
Link to comment
18 minutes ago, harper said:

 

I kako smo uopste dosli do toga da zakoni i pravila neke drzave ne vaze ako je sentiment stanovnistva takav kakav jeste? Hajde onda ponovo da skupljamo zene na ulici i bacamo ih nezakonito na lomace jer je takav sentiment, kao sto je radjeno u Salemu. Valjda smo kao civilizacija nesto malo napredovali od tada.

 

Pa ne bi me iznenadilo da do toga i dođe, ako se njihove fokus grupe, tviteri, instagrami itd. budu za to zalagali.

Link to comment
1 minute ago, Stari tenis fan said:

Sudija se okrece protiv Novakovog advokata! Misli da trazi previse vezano kad ce Novak biti u pritvoru. Mislim da Novaktrazi previse od advokata!

sudija je ostavio stranama da se dogovore u narednih pet minuta, inace ce biti onako kao je on odlucio (nolo od sutra u hotelu osim kad nije kod advokata)

 

Link to comment
17 minutes ago, Sammael said:

Ovde je narod odabrao da će radije da umire nego da primenjuje bilo kakve mere, a da je spremniji da izađe na ulice zbog potencijalnog policijskog časa nego zbog toga što nema leba da jede. Mentaliteti su neuporedivi. 

 

Za početak struka da izađe u javnost i da kaže da vakcine ne rade 98,54%

Link to comment
17 minutes ago, villiem said:

 

Ako sudsku odluku donesu politicari onda je na osnovu tog sentimenta, samo to. Inace igra u ponedeljak.

Ne donose sudsku odluku pliticari! Politcari imaju zakonsko pravo da nekog deportuju. Taj zakon nije donijet zbog Novaka. Mogucnost sudije da utice na odluku ministra je mala, ali nije nepostojeca. Sudija Keli je to podvukao. Na to je Novakov advokat rekao da je ministrova odluka nelogicna. Novak je ikona antivaksera i tako i tako. 

Edited by Stari tenis fan
Link to comment

Jasno je da su u petak u 18 dostavili odluku advokatima da bi maksimalno povećali šansu da propusti meč u ponedeljak.

 

Ako ne propusti taj i pobedi, poništiće mu vizu verovatno opet sve dok na kraju ne propusti meč zbog pritvora ili ne izgubi zbog iscrpljivanja. Praktično nema teorije da osvoji AO pod tim uslovima.

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, Ted said:

 

upravo to. faktički pozvali čoveka (mislim on ima obavezu da igra taj turnir), izdali dokumenta koja su neophodna i kad se čovek stigao, pritvor. i to nije nepoznat čovek već vrlo poznat. i on i njegovi stavovi.

 

to mi liči na situaciju kada bi mi se prijatelj najavio da dolazi na večeru, ja kažem ok nema problema i onda kad se pojavi u dogovoreno vreme zatvorim ga u špajz i saslušavam zašto je došao i razmatram dal i kako da ga oteram kući. 

 

 

 

s tim sto prijatelj nije vakcinisan. a veceri treba da prisustvuju zena i deca, kojima prethodno nisi dao da vidjaju svoje prijatelje koji nisu vakcinisani. i to tvoj prijatelj zna. pa su ti onda zena i deca rekli da mozes slobodno da se kupis iz stana i ti i prijatelj, ako sprovedete tvoj plan.

 

u celoj prici najmanje nerazuman je zahtev zene i dece i tvoje povinovanje njihovom zahtevu. samo je pitanje ko je veca budala, ti ili tvoj drugar.

 

 

  • +1 7
  • -1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...